s9
s17
s18
s16
slajd_x
s8
s2
s11
s7
s6
s13
s4
s12
gab_5
s5
gab_1
s30
s14
s1
s3
tartak
s19
s20
s21
s22
s23
s24
s25

Zapraszamy. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.

O nas

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex od ponad 25 lat ma przyjemność pomagać Państwu w drodze po piękny uśmiech. Tworzymy kompetentny zespół 14 lekarzy specjalistów i 10 wykwalifikowanych asystentek. Tworzymy dla Państwa plany leczenia ZESPOŁOWEGO żeby kompleksowo stworzyć nowy uśmiech.

Każdy nasz Pacjent przechodzi wstępny przegląd mikroskopowy, wykonujemy niezbędne zdjęcie w tym tomograficzne, analizujemy Państwa oczekiwania i ustalamy plan leczenia zespołowego, ilu lekarzy i w jakim czasie będzie się Państwem zajmować. Pracę zespołową koordynuje Państwa lekarz główny.

Nasi młodsi pacjenci ortodontyczni są jednocześnie pod opieka stomatologiczną równoległą z leczeniem ortodontycznym.

Dorośli pacjenci ortodontyczni mają opracowany plan leczenia zaczynając od ortodoncji, endodoncji, implantologii do najbardziej spektakularnej części  –  stomatologii estetycznej.

Przyjmujemy Państwa w sześciu gabinetach o zabawnych nazwach związanych z wystrojem jak Dżungla, Supermarket, Nowy York, Egipt, Lawenda i Biblioteka. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i wyposażeniem które sprosta najwyższym światowym standardom leczenia. Leczymy dzieci i dorosłych również z użyciem sedacji.

Czyli wszystko związane z Państwa leczeniem  zaczyna się i  kończy w Ortoprotex.

Zapraszamy. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.

Gabinet stomatologiczny Ortoprotex, Łódź, ul. Przybyszewskiego 12