s9
s17
s18
s16
slajd_x
s8
s2
s11
s7
s6
s13
s4
s12
gab_5
s5
gab_1
s30
s14
s1
s3
tartak
s19
s20
s21
s22
s23
s24
s25

Zapraszamy. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.

Opinie z portalu znanylekarz.pl

12.12.22

Anna M.

Chodziłam od gabinetu do gabinetu, aby wykonać bonding zębów, ale nie miałam przekonania gdzie zrobić leczenie. Bałam się o efekt końcowy. Do doktora Wiktora trafiłam po obejrzeniu jego bondingów na profilu w mediach społecznościowych. Doktor Krawczyński zaproponował mi w pierwszej kolejności wykonanie projektu uśmiechu i przymierzenia. Zapewniał że pomoże to podjąć decyzję. Było to super ponieważ mogłam zobaczyć jak będzie wyglądało po i mogłam wybrać kolor zębów. Efekt był po prostu WOW!. Od razu po przymiarce zdecydowałam się na zabieg. Zęby są super! Równe, mają na prawdę naturalny kształt i biały kolor o jakim zawsze marzyłam. Wszystko poszło sprawnie i bardzo planowo. Miło było też patrzeć jak dobry duet przy zabiegu tworzył z panią Asytentką Moniką. Bardzo dziękuję wam za nowy wymarzony uśmiech!

04.10.22

Mateusz R.

Wykonałem bonding zębów u dr Wiktora Krawczyńskiego i pomimo, że dość długo wahałem się z decyzją o zmianie wyglądu uśmiechu, uważam że był to strzał w dziesiątkę! Do podjęcia decyzji o wykonaniu zabiegu skłoniła mnie możliwość przymiarki kształtu i wielkości zębów oraz wybór koloru przed ostatecznym zabiegiem. Najbardziej bałem się, że poświęcę dużo czasu i środków a efekt może mnie nie zadowolić. Byłem wcześniej na kilku wizytach kontrolnych u innych specjalistów ale dr Wiktor jako jedyny zaproponował mi indywidualny projekt kształtu i miałem możliwość wybrać kolor. Właśnie ta wizyta z przymiarką spowodowała że się zdecydowałem na bonding. Efekt osiągnięty na dosłownie jednej wizycie z nałożeniem bondingu po prostu przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Zawsze marzyłem o mega białym i idealnym uśmiechu i moje marzenia się spełniły za co bardzo dziękuję!!!

15.09.22

Artur S.

Najlepszy stomatolog w Łodzi. Pan doktor świetnie znieczula, zabieg przebiega szybko i bezproblemowo. Mailem leczenie kanałowe i nie czułem żadnego bólu. Dodatkowo doktor korzysta z najnowszych technologi, na pełną dokumentację medyczną i fotograficzna zabiegi w wersji elektronicznej, dzięki czemu można bardzo dobrze planować leczenie. Super polecam.

18.07.22

Maciej

To co Pan doktor uzyskał stosując Bonding przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Podejrzewam, że nie jedna osoba wyleczyła by się z depresji i kompleksów po takim zabiegu. Efekty jego pracy stosując tę metodę można znaleźć w internecie, do czego gorąco zachęcam niezdecydowanych. Bardzo urzekło mnie również zaangażowanie doktora w tłumaczenie co się będzie działo, co z czego wynika oraz szeroko rozumianą opiekę i troskę o atmosferę w gabinecie. Dziękuję i życzę samych sukcesów!

23.06.22

Ewelina

Wspaniały specjalista z bardzo indywidualnym i otwartym podejściem do pacjenta. Każdy krok jest poprzedzony wyjaśnieniem, a wizyta przebiega w miłej, fachowej i bezbolesnej atmosferze. Kto by pomyślał, że można nie móc doczekać się kolejnej wizyty u dentysty? 😉 Szczerze polecam!

06.06.22

Renata

Profesjonalizm, zaangażowanie,kontakt z pacjentem, kultura osobista na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękuję za nowy uśmiech.

21.05.22

Aneta S.

Pan doktor Wiktor Krawczynski jest profesjonalistą w swoim fachu lekarz naprawdę godny polecenia w kompetentny sposób zajął się moimi zębami i przywrócił szeroki uśmiech na mojej twarzy Serdecznie polecam !!!

22.11.21

Sylwia Sz.

To najlepszy lekarz dentysta u jakiego w swoim życiu miałam okazję leczyć swoje uzębienie.
Po pierwsze, i to co dla mnie było i jest najważniejsze – to fakt bezbolesnego podania znieczulenia. Z troską znieczula najpierw powierzchnię dziąsła, by nie czuć wkłucia, następnie pomału znieczula miejsce zabiegu. Z taką praktyką spotkałam się tylko u lekarzy dziecięcych. Cóż za komfort!
W moim przekonaniu Pana doktora cechuje fachowość, niezwykła kompetencja i wiedza oraz empatia o samopoczucie pacjenta.
Warte uwagi jest to, że na wizycie pacjent ma okazję zobaczyć bezpośrednie efekty pracy Pana doktora, bo na bieżąco wykonywane są fotografie etapów leczenia. Po zabiegu doktor wyświetla na dużym ekranie zdjęcia i krok po kroku omawia jak wyleczył ząb. Zrozumiale tłumaczy każdą wątpliwość. Ze spokojem proponuje rozwiązania i warianty leczenia.
Doktor jest bardzo serdecznym człowiekiem, świadczy o tym sposób w jaki współpracuje z asystentką stomatologiczną. Kiedy leżę na fotelu stomatologicznym i słyszę w jaki sposób te osoby się ze sobą komunikują – od razu można poczuć pozytywną atmosferę ich pracy. Ja jako pacjentka – czuję się spokojna i bez stresu poddaje się leczeniu. Dzięki tej udanej współpracy wiem, że jestem pod opieką fantastycznego duetu specjalistów.

Efekty estetyczne leczenia wykonane przez Pana Doktora – zachwycające.
Cóż więcej… Bez obaw umawiam kolejne wizyty do całkowitego wyleczenia wszystkich zębów. Nie stresuje mnie to i wiem, że jestem pod doskonałą opieką wybitnego lekarza – Pana Krawczyńskiego. Polecam wszystkim Pana Doktora, szczególnie tym, którzy (podobnie jak ja) boją się bólu i leczenia. Bo warto mu zaufać, jestem przekonana, że będziecie tak jak ja zachwyceni.

02.09.21

Małgorzata Sz.

Pan Wiktor Krawczyński jest super lekarzem i profesjonalistą, dba o detale. Do pacjenta podchodzi przyjacielsko. Jest osobą miłą i kulturalną. Nigdy nie czułam strachu czy obaw z wykonywanej pracy przez Pana Wiktora. Potrafi bardzo dobrze zaopiekować się pacjentem. Wykonał mi piękne zęby, efekt przerósł moje oczekiwania. Pan Doktor spełnił moje marzenia. Mam prześliczne zęby 😉
Polecam jak najbardziej 😉

13.01.21

Karolina

Zdecydowanie polecam! Miałam trudną wadę z którą Pani doktor świetnie sobie poradziła, jestem bardzo zadowolona.

21.12.20

Dorota

Dziękuję bardzo za nowy uśmiech. Pani doktor jako jedyna ortodontka podjęła się leczenia gdzie w każdym gabinecie słyszałam odmowę. Pani Joanna pomogła mi z moją wadą zgryzu i jestem bardzo za to wdzięczna. Współpraca była i do tej pory jest wspaniała. Moje zęby są piękne ale to duża zasługa Pani doktor. Polecam i dziękuję za spełnienie moich marzeń .

09.12.20

M.C.

Aparat nosiłem przez około 15 miesięcy i jestem zadowolony z usługi. Czas samej wizyty jest krótki, można byłoby się przyczepić do niezmiennego przynajmniej od roku czekania na swoją kolej w poczekalni. Pani doktor Ślusiewicz zna się na tym co robi i nie wiem czy można trafić lepiej.

01.12.20

Cezary

Trafiłem do Doktor Ślusiewicz tracąc już nadzieję na pomoc w moim przypadku. Miałem trudną wadę do wyleczenia, a większość ortodontów po konsultacji odsyłała mnie do chirurga na operację szczęki. Jednakże po zetknięciu z Dr Ślusiewicz nadzieja wróciła i rosła z każdym dniem. Pani Doktor zaryzykowała i podjęła się leczenia mojego trudnego przypadku. Jej pozytywna energia, wysokie umiejętności oraz nieoceniona intuicja – szczególny dar lekarski, pozwoliły odzyskać mi komfort w codziennym funkcjonowaniu oraz sprawiły, że z każdym dniem cieszę się coraz piękniejszym uśmiechem. Dla tego lekarza nie ma przeszkód nie do pokonania, czego jestem przykładem. Pani Doktor nie tylko jest najlepszym specjalistą, ale również wspaniałą, uśmiechniętą osobą dzięki której wszystko wokół promienieje. Dziękuję za każdą wizytę pełną zaangażowania i profesjonalizmu. Szczerze polecam!

29.11.20

Karolina B.

W ubiegłym tygodniu zakończyłam leczenie ortodontyczne u Pani doktor Ślusiewicz. Już na pierwszej wizycie konsultacyjnej otrzymałam cały plan leczenia oraz orientacyjny termin zdjęcia aparatu. Wszystko zostało jasno wyjaśnione włącznie z kosztami, które poniosę jeśli zdecyduje się na założenie aparatu. Mając porównanie z poprzednim gabinetem ortodontycznym (aparat który nosiłam był moim drugim aparatem stałym, ponieważ po poprzednim aparacie wada wróciła, pomimo stosowania wszystkich zaleceń ortodonty), gabinet Pani Ślusiewicz nastawiony jest na komfort pacjenta. Na każdej z wizyt korekcyjnych normą było dokładne wyczyszczenie zębów przed zmianą łuku. Pani doktor za każdym razem wyjaśniała w jakim kierunku postępuje leczenie, jak zmienia się układ zębów i jakie będą rezultaty od aktualnej do kolejnej wizyty. Z wystawieniem opinii dla Pani doktor, czekałam aż do momentu zdjęcia aparatu i teraz śmiało mogę powiedzieć, że efekty leczenia są dokładnie takie, jakich oczekiwałam i jakie przedstawiłam na pierwszej wizycie. Jeżeli ktoś ma przykre doświadczenia po poprzednich lekarzach i chce mieć pewność, że w końcu spełni swoje oczekiwania co do wyglądu swoich zębów, z całym sercem mogę polecić Panią Joannę Ślusiewicz.

08.09.20

Dominika

polecam!!!!! Wspaniała doktor ktora zna sie na rzeczy , jest mega sympatyczna na pierwszej wizycie czułam się jak byśmy znały się 100 lat . N8kogo na nic nie naciąga tak jak inni to robią, to jest kobietą ktora wykonuje swoj zawod z pasij ..Jestem szczęśliwa ze moj syn trafił w jej ręce, aktualnie ma założony aparat i po trzech mc juz widac znaczną poprawe

17.08.20

Aga

Od września 2017 roku leczę się w Ortoprotex. Efekt jest świetny. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia, wszystko było zawsze szczegółowo wyjaśnione. Pani Doktor miła, mądra i kompetentna. Polecam!

17.08.20

Marta D

Dziś zakończyłam leczenie u Pani dr Ślusiewicz i jestem zachwycona.
Pani Doktor to profesjonalistka w 100%. Aparat nosiłam rok, a przy każdej wizycie widziałam efekty. Pani Joanna ma świetne podejście, jest bardzo rzeczowa i dokładna, ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, od razu widzi co trzeba zrobić i doskonale wie jak. Na pierwszej wizycie opisała mi jak będzie przebiegało leczenie i dokładnie tak było. Wcześniej chodziłam w inne miejsce i miałam aparat zakładany na noc ale po roku efekty były mizerne. Strasznie się ciesze, że trafiłam do kliniki Pani Doktor. Jest godna polecenia w 100%. Dodatkowo zaproponowała mi w swojej klinice wybielanie zębów i drobne poprawki kosmetyczne i… dziś mam idealny uśmiech i pewność, że już nigdy nie pójdę w inne miejsce.

03.08.20

Ola

Niedawno zakończyłam leczenie u Pani dr Joanny Ślusiewicz? Efekty? Brak słów – przerosły moje wyobrażenia. Czas lockdownu ja i moje zęby przetrwaliśmy bez problemu, a po jego zakończeniu mój zgryz był gotowy do zdjęcia aparatu. Zdecydowałam się również na wybielanie oraz delikatne poprawki kosmetyczne moich zębów. Teraz mogę się uśmiechać od ucha do ucha! 🙂 Całe leczenie przebiegło mi w przyjaznej atmosferze – zupełnie inaczej niż pamiętałam wizyty u dentysty w dzieciństwie. Nie sądziłam, że tak doświadczony specjalista ma również inne pasje w życiu niż tylko ortodoncja. Z Panią Doktor często rozmawiałyśmy na temat jazdy na rowerze oraz nart. Namiary na dr Ślusiewicz dostałam od starszych koleżanek z uczelni, które bardzo polecały dr Joannę Ślusiewicz i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie żałuję tej decyzji! Najlepsza Pani Doktor, jaką w życiu widziałam!

16.06.20

Barbara O.

Zdecydowanie polecam panią doktor Ślusiewicz. Jest profesjonalistką, która dzięki swojej wiedzy i ambicji dokonuje rzeczy niemożliwych. Do pani Joasi trafiłam niecałe dwa lata temu z poważną wadą, której leczenia nie chcieli podjąć się inni ortodonci. Byłam zrezygnowana, ale pani doktor dała mi nadzieję na nowy uśmiech i zdrowe zęby. Nie marzyłam nawet o tym, że po tak krótkim czasie zakończę leczenie ortodontyczne (trwało zaledwie 19 miesięcy). Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia i wiem, że trafiłam we właściwe ręce. Dodatkowo, atmosfera panująca w gabinecie jest bardzo pozytywna. Pani doktor jest zawsze uśmiechnięta i pełna energii.

31.03.20

Gość

Jestem zadowolona z efektów leczenia, Pani Ślusiewicz wyprostowała mi zęby dokładnie w 9 miesięcy! Poza tym gabinet jest schludny, dookoła zawsze czyściutko, wszystkie panie bardzo miłe, wizity są raczej punktualne, zatem plus za dobrą organizację pracy!

31.03.20

Agnieszka Siewiera

Witam. Do Pani Doktor Joanny Ślusiewicz jeździłam z moim synem dwa lata, ponieważ stwierdzono u niego poważną wadę zgryzu i zatrzymanie zęba jedynki. Wyglądało to okropnie. Leczenie ortodontyczne w gabinecie ORTOPROTEX zdziałało cuda, ponieważ synowi wyszła jedynka i ma równy zgryz. Każda wizyta przebiegała w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Pani Doktor zawsze opowiadała szczegółowo o przebiegu leczenia. Dzięki temu mój syn nie bał się kolejnych wizyt w gabinecie. Jest bardzo zadowolony z przebiegu leczenia a także z obsługi personelu, który był zawsze miły,uśmiechnięty i proponował nam coś do picia (kawę,herbatkę). Wszystkim polecamy gabinet ORTOPROTEX ,ponieważ jest niesamowicie profesjonalny. Serdecznie dziękujemy Pni Doktor Joannie Ślusiewicz oraz przemiłemu personelowi. Agnieszka Siewiera.

31.03.20

Piotr Cegliński

Gorąco polecam. Już po roku mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Widać że pani doktor Joanna Ślusiewicz zna się na tym co robi – po prostu pełen profesjonalizm. Pani doktor jest naprawdę pozytywną osobą, podczas wizyt panowała świetna atmosfera i nie było mowy o stresie 😀
Na pochwałę zasługują także asystentki pani doktor, które zawsze były bardzo miłe i wprawiały w dobry nastrój.

04.03.20

sümeyye üçüncü

Leczę się już prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest bardzo miła atmosfera w gabinecie oraz świetne podejście do pacjenta. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Pani doktor mam ładne, równe zęby. Ogromnie polecam!

26.01.20

Anna W.

Do Pani doktor Joasi Ślusiewicz trafiłam w październiku 2018 r. Przychodząc do kliniki byłam zrezygnowana wyglądem i stanem moich zębów. Już na pierwszej wizycie Pani doktor zapewniła mnie, że mam szansę na nowy, piękny uśmiech. Omówiła ze mną szczegółowy plan leczenia, kolejne jego etapy i podała w przybliżeniu czas jego trwania. Z wizyty na wizytę utwierdzałam się w przekonaniu, że jestem w najlepszych rękach i zauważyłam postępy w leczeniu co sprawiało mi ogromną radość. Pani doktor jest osobą bardzo pozytywną, zawsze uśmiechniętą. Do pacjenta podchodzi z empatią i ogromnym zaangażowaniem. Widać, że wkłada całe swoje serce i wiedzę w swoją pracę. Dzięki Niej po roku mogę cieszyć się cudownym uśmiechem.

21.01.20

Karina

Zdecydowanie polecam! Pani Doktor Joanna Ślusiewicz to profesjonalistka. Każdy przypadek rzetelnie rozpatruje, optymalizuje plan leczenia a dzięki wytrwałości osiąga rewelacyjne efekty. Błyskawicznie podejmuje decyzje, które dla pacjenta okazują się najlepszym rozwiązaniem. Z niemożliwego robi możliwe. Nawet uzyskanie pięknego symetrycznego uśmiechu z zachowaniem linii pośrodkowej po jednostronnej ekstrakcji nie stanowi problemu. Jeszcze raz polecam!

15.10.19

Magdalena Rosińska

Z całego serca polecam dr Ślusiewicz. Nosiłam aparat tylko 9 miesięcy (plan był na 12-14), a zęby są już idealne – proste i piękne! Bez usuwania zdrowych zębów, co proponowali inni ortodonci. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, ale też wspaniałe podejście do pacjenta i niesamowita energia (od rana do wieczora) – pani doktor zawsze radosna, uśmiechnięta, słucha czego oczekuje pacjent i czego się obawia. Lekarz z powołania. Leczenie warte swojej ceny!
Magdalena Rosińska

25.09.19

Milena Marciniak

Od zawsze marzyłam o pięknych, prostych zębach. Byłam na konsultacjach u wielu lekarzy, którzy rozkładali ręce widząc wadę mojego zgryzu – dopiero Pani Doktor dała mi nadzieję. Z entuzjazmem i pewnością powiedziała, że zrobi mi piękny uśmiech, dała ogromne poczucie zaufania. Zależało mi tym bardzo ze względu na zbliżający się ślub. Moje leczenie trwało rok i 10 miesięcy. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, szybko podejmuje decyzje i ma świetnie zgrany zespół. Panie asystentki doskonale znają się na swojej pracy, robią wszystko sprawnie i bezboleśnie, dbając o dobrą atmosferę w gabinecie. Zespół doświadczonych lekarzy i nowoczesny sprzęt to duża zaleta. Cały przebieg leczenia odbywał się sprawnie i zgodnie z planem. Jestem bardzo zadowolona z efektu. W najśmielszych oczekiwaniach nie sądziłam, że moje zęby mogą wyglądać tak pięknie. Odkąd zdjęłam aparat cały czas się uśmiecham. Z czystym sumieniem polecam każdemu wizytę u dr Ślusiewicz.

21.09.19

Natalia Walczak

Jak nazwałabym ucieleśnienie perfekcjonizmu ? -> Doktor Joanna Ślusiewicz! Pani doktor Ślusiewicz to absolutna cudotwórczyni ! Trafiłam do gabinetu Pani doktor niecałe dwa lata temu z górną jedynką w samym środku górnych zębów – co wyglądało jak „Cyklop” i układem zębów jak Kaczor Donald. Obecnie po około 22 miesiącach mam perfekcyjny zgryz i absolutnie nową, prostą twarz. Warunki i atmosfera w Gabinecie Ortoprotex można porównać do domu rodzinnego w czasie świąt- absolutnie nieskazitelnie, ale i bezpiecznie, ciepło i swobodnie, a wszystko to zasługa doktor Asi! Polecam to miejsce z całego serca- dzięki Doktor Ślusiewicz zyskałam nowe życie, bez kompleksów, za to z dużą dawką pewności siebie!

03.09.19

Karolina Bińkowska

Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego. Spełniło moje oczekiwania. Bardzo miła obsługa i panie asystentki a sama Pani doktor sympatyczna i potrafi dotrzeć do pacjenta w każdym wieku. Leczenie bardzo efektywne. Polecam każdemu.

07.07.19

Patricia Dolan

Pani Joanna Ślusiewicz jest wspaniałym stomatologiem. Od pierwszej chwili czułam się bardzo komfortowo, bezpiecznie i wiedziałam, że mogę zaufać pani Joannie. Usługi były wykonywanie zawsze na najwyższym poziomie. Pani Joanna jest niezwykle utalentowana i doskonale zna się na tym, co robi. Wizyty przebiegały w świetnej atmosferze. W bardzo krótkim czasie (około roku i 7 miesięcy) mój uśmiech zmienił się nie do poznania. Dzięki pani Joannie jestem bardziej pewna siebie i zdecydowanie częściej się uśmiecham :).
– Patrycja

19.05.19

Agnieszka

Trafiłam do dr Ślusiewicz z polecenia po wcześniejszym nieudanym leczeniu. Leczenie u dr Ślusiewicz trwało 2 lata i 6 miesięcy. Jestem w pełni zadowolona z efektu.
Nie dość że miałam krzywe zęby to do tego miałam zgryz otwarty. Trafiłam do Pani doktor z poważną wadą, pełna sceptycyzmu.
Mimo tego Pani Ślusiewicz potrafiła mi pomóc i niemożliwe stało się możliwe. Naprawdę polecam Panią Ślusiewicz, miłą, sympatyczną i zawsze pomocną!

25.04.19

Joanna Bogusiak

Jestem właśnie po zakończeniu leczenia u dr Ślusiewicz. Pełna entuzjazmu i pozytywnej energii Pani Doktor zawsze rozluźniała wizytę swoim niespotykanym wśród lekarzy stylem bycia. Mimo to (a może dzięki temu?) zawsze wiedziała co robi i jakiego efektu możemy się spodziewać. Moja rada dla potencjalnych Pacjentów – zaufajcie dr Ślusiewicz – Ona naprawdę wie co robi! Nie mogę też nie wspomnieć o dużej cierpliwości i zrozumienia dla swoich Pacjentów. Na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługują także Panie Asystentki – Anioły w ludzkiej skórze! Gabinet dr Ślusiewicz to ścisła współpraca wielu specjalistów, dzięki temu wychodzicie dopieszczeni i z uśmiechem idealnym! Pani Doktor – dziękuję!

13.03.19

mena84

Pełen profesjonalizm. Leczenie trwało rok i 3 miesiące, z końcowego efektu jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100%. Leczenie na 6+ 🙂

11.02.19

Katarzyna Pankiewicz

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia. Byłam nastawiona sceptycznie po nieudanej próbie leczenia ortodontycznego z przeszłości u innego lekarza. Obecnie jestem zadowolona w 100% z rezultatów. Aparat nosiłam tylko rok czasu, efekt końcowy – wymarzony „hollywoodzki uśmiech”. Szczerze polecam usługi Pani dr Ślusiewicz! Pani Doktor to lekarz z powołania, który posiada doświadczenie i wiedzę, a swój zawód wykonuje z pasją.

05.02.19

Edyta

Gdybym mogła dać więcej niż 5☆ to na pewno bym dała ♡
Moje ząbki nigdy nie były tak piękne. Pełen profesjonalizm. Pani Doktor z zębów jak z horroru uczyniła piękny uśmiech.
Warto było czekać.
Polecam

02.02.19

Łukasz G.

Polecam Panią dr Ślusiewicz . Poprosiłem o pomoc panią doktor po nieudanych próbach leczenia w przeszłości u innych lekarzy. Udało się wyprostować wszystkie zeby – które tego wymagały , widać że Pani doktor ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie – polecam z czystym sumieniem.

23.01.19

Dariusz Z

Gorąco polecam wszystkim ten gabinet. Po kilku wizytach w miłej atmosferze i perfekcyjnym wykonaniu moje ząbki sa jak nowe ! Widać że firma pod kierownictwem Pani doktor Joanny Ślusiewicz jest naprawdę na wysokim poziomie. Dodam jeszcze że podają bardzo dobrą kawę…Jeszcze raz bardzo polecam!!

22.11.18

Dawid

Po wielu wizytach u innych dentystów, trafiłem wreszcie na właściwego i na tyle doświadczonego, że uspokoił mnie i pocieszył. O tym jak poważna to była moja wada zgryzu – wąska szczęka i oraz podniebienie oraz krzywe zęby, które nie mieściły się, a kiełek wyszedł ponad innymi zębami – nasłuchałem się u wielu… proponowali jakieś wymyślne aparaty (mówiąc wymyślne chodzi mi o takie coś jak hyrax, z którym pojechałem do Pani Joanny, dobrze że pierwsze co było trzeba zrobić to zdjąć to), jeden proponował nawet operację plastyczną, a o pewnym sadyście z krainy owczego sera sprzedawanego na każdym kroku turystom nie wspomnę…
Także wiele się nasłuchałem, wiele nacierpiałem (głównie przez „geniusza” z hyrax’em będącego w krainie owczego sera) i przed wizytą u Pani Joanny byłem po przejściach. Miła pani doktor powiedziała, że nic takiego ekstremalnego nie będzie potrzebne i bardzo profesjonalnie prowadziła leczenie. Jest to bardzo pozytywna osoba, polecam.
Dawid

12.11.18

moniak_kp

Pani Doktor Joanna Ślusiewicz to profesjonalistka. Leczy trudne przypadki, te zwyczajne i te, które wydają się beznadziejne. Jest niebywale skuteczna. Wie co robi, błyskawicznie podejmuje decyzje, które dla pacjenta okazują się najlepszym rozwiązaniem. Ja do Ortoprotexu trafiłam kierując się pozytywnymi opiniami ze strony ZnanyLekarz. Z obawami czy uda się wyprostować zęby po czterdziestce. Po 1,5 roku uśmiecham się przepięknie prostymi białymi zębami, nabrałam pewności siebie, odwagi i przekonania, że życie jest piękne. Pani Doktor dziękuję za każdą wizytę, podczas której czułam się jak najważniejszy pacjent, za ciepło radość, energię, które dodawały mi otuchy. Za poczucie humoru, bezpośredniość, pasję i profesjonalizm. Chapeau bas. Monika 🙂

17.10.18

Kinga Motyka

Po nieudanym leczeniu ortodontycznym porzuciłam na dobrych 10 lat marzenie o prostych i pięknych zębach. Wszystko zmieniło się, gdy za namową mojego chłopaka (także zadowolony pacjent Pani doktor) trafiłam do gabinetu Pani Joanny Ślusiewicz. Już od pierwszej wizyty uderza profesjonalizm i pasja, z jaką Pani doktor podchodzi do swojej pracy. Po wysłuchaniu moich oczekwiań Pani Joanna przedstawiła mi swój plan leczenia i teraz widząc efekt ostateczny,mogę śmiało przyznać, że nawet nie myślałam, że będzie tak wspaniale! To wręcz niemożliwe, jak zmienił się mój uśmiech przez 1.5 roku. Myślę, że należy także wspomnieć o wszystkich współpracownikach Pani doktor, którzy razem tworzą perfekcyjny zespół.Każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie. Zawsze można liczyć na życzliwość personelu i pomoc w „awaryjnych” sytuacjach.
Dziękuję, z szerokim, idealnym i wymarzonym uśmiechem 😉

26.09.18

Natalia K.

Do Ortoprotexu trafiłam z polecenia. Teraz, dzięki Pani Doktor i całemu jej zespołowi, mogę cieszyć się prostym, pięknym uśmiechem, który był wart dojeżdżania co wizytę z innego miasta. Pani Doktor to bardzo kontaktowa, a do tego rzeczowa osoba, która wraz ze swoim przemiłym zespołem tworzy wręcz domową atmosferę w swoim gabinecie. Nawet w przypadkach, które wydają się beznadziejne, Pani Ślusiewicz pozostaje optymistką, a jej pomysłowość pozwala na znalezienie najlepszego rozwiązania, które zadowoli pacjenta. W moim przypadku leczenie przebiegło bardzo szybko – lekko ponad półtora roku, gdzie przy wcześniejszych konsultacjach z innymi ortodontami dawano mi min. 2 lata :). Gorąco polecam.

14.09.18

Iwona Kaczmarek

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia przeprowadzonego przez Panią Doktor. Zanim trafiłam do Ortoprotexu inny ortodonta stwierdził, że moja wada zgryzu jest bardzo skomplikowana i wymaga usunięcia czterech zębów. Pani Doktor bez żadnej ekstrakcji w ciągu półtora roku zmieniła mój uśmiech! Podczas każdej kolejnej wizyty Pani Doktor w przystępnych słowach objaśniała, co nowego wprowadza, co się zadzieje i jaki efekt osiągniemy. To nie tylko świetny fachowiec, ale bardzo życzliwa i sympatyczna osoba. Wszelką radą i pomocą służą także przemiłe Panie z załogi Pani Doktor. Szczerze polecam tę ortodontkę i ten gabinet! Iwona

30.05.18

beata.pietras1

Pani Doktor jeszcze raz chciałabym podziękować za przywrócenie Hani pięknego uśmiechu. Dziękujemy za serce, pasję i zaangażowanie z jakim wykonuje Pani swój zawód. Pomimo wielu lat leczenia u innych specjalistów dopiero Pani potrafiła wyjaśnić nam jak ma przebiegać leczenie naszego dziecka i co jest dla niego najlepsze. Wiemy, że przed Hanią jeszcze długa droga do zakończenia leczenia ale dzięki Pani wiemy co nas czeka i z większym spokojem patrzymy w przyszłość. Jest Pani nie tylko świetnym lekarzem ale przede wszystkim cudownym człowiekiem. Wiemy, że nie mogliśmy trafić lepiej, z całego serca polecamy wszystkim Panią Doktor Joasię Ślusiewicz – rodzice Hani

07.04.18

Marcin Nowakowski

Witam, Szczerze polecam oraz zachęcam ! Do kliniki Pani Doktor trafiłem również z polecenia. Najwyższy poziom
profesjonalizmu, ogromna wiedza, zaangażowanie połączone z pasją już od etapu planowania oraz omawiania szczegółów leczenia. Po półtora roku leczenia efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a cena była na tyle korzystna i konkurencyja w stosunku do innych gabinetów, że dodatkowo mogłem pozwolić sobie na wybielenie zębów oraz dodatkową kosmetykę. Teraz mam uśmiech o jakim marzyłem ! Ponadto warto dodać iż Pani Doktor potrafi wszystko bardzo jasno i klarowanie wyjaśnić, co, dlaczego i w jak sposób zostało zrobione. Spokojna rzeczowa rozmowa, przedstawienie w sposób jasny i bardzo zrozumiały zalet i ewentualnych wad możliwych sposobów leczenia. Ogromną zaletą jest także sposób komunikacji, nawiązanie kontaktu z pacjentem, a nie tylko ograniczenie do celu wizyty. W sytuacjach „awaryjnych” możliwość bardzo szybkiego kontaktu i pomocy. Dodatkowym atutem jest nowoczesne wyposażenie i bardzo estetyczny, nowoczesny wystój wnętrza kliniki. Obsługa jest bardzo miła 🙂

15.02.18

mama Kacpra

Pani Doktor jest absolutnym fachowcem i pasjonatem tego, co robi. Z perspektywy nie tylko zakończonego sukcesem leczenia ortodontycznego, ale także trwającej już blisko 4 lata retencji, z całego serca polecam opiekę dr Ślusiewicz wszystkim, którzy myślą o pięknym uśmiechu i zdrowiu swoich zębów. Wspaniały, profesjonalny lekarz i cudowny człowiek. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor!

25.01.18

Kasia Wasieelewska

Dzięki Pani Doktor Asi Ślusiewicz uśmiecham się często i szeroko. I jestem szczęśliwa.

Zanim trafiłam do Ortoprotex, konsultowałam swoją wadę u dwóch innych specjalistów. Słyszałam, że trzeba wyrwać zdrowe piątki i zatrzymane ósemki, czas noszenia aparatu to minimum 2,5 roku i takie tam…. Pani Doktor na pierwszej wizycie powiedział, że nie ma mowy o wyrywaniu zębów, a wręcz przeciwnie – trzeba wstawić brakujący. Od 3 miesięcy cieszę się już pięknym uśmiechem. Czas noszenia aparatu w moim przypadku to 1 rok i 3 tygodnie. Atmosfera podczas wizyt zawsze była sympatyczna. Wiedziałam co jest robione i czego mogę się spodziewać – co mi bardzo odpowiadało. A Pani doktor to Anioł Kobieta. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i duże doświadczenie . Do tego zawsze uśmiechnięta, pozytywna i nakręcona na prostowanie. Mam wrażenie, że dla Pani dr nie ma rzeczy niemożliwych i zbyt trudnych. Dla mnie było ważne, że od pierwszej wizyty ufałam Jej bezgranicznie. Jeszcze raz dziękuję za ten ostatni rok i moje piękne, uszeregowane zęby. Efekt końcowy przerósł moje nawet najśmielsze oczekiwania.

Jednym słowem nie mogłam trafić lepiej i polecam Ortoprotex i Panią Dr Joanne Ślusiewicz z czystym sumieniem.

17.01.18

Madzia Kalinowska

Temat naprawienia mojego uśmiechu odwiesiłam na kołek na wiele lat, że względu na „operacyjną szczękę”. Dziś żałuję, że nie trafiłam do gabinetu Pani dr Ślusiewicz, dużo wcześniej, ponieważ każdy dzień pod Jej opieką zmieniał chaos moich rosnących w stronę słońca zębów w ład – i tu dodam – bezboleśnie. Terapia trwała 18 miesięcy nie była łatwa, ale intensywna, skuteczna i co istotne, każda wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze wzajemnego zrozumienia i poczuciu zaopiekowania.

Bardzo dziękuję Pani Doktor (która jest niesamowicie pozytywną osobą, ale przede wszystkim artystką w tym co robi) za to, że w ogóle podjęła się leczenia mojej osoby

Profesjonalny gabinet, który mogę polecić z czystym sumieniem! 🙂

26.10.17

Arek Wojciechowski

Niedawno zakończyłem leczenie ortodontyczne. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz „poskromiła” 🙂 moje krzywe zęby i ustawiła je tak, jak powinny być czyli w perfekcyjny uśmiech. Leczenie pod czujnym okiem Pani Doktor przebiegało sprawnie oraz w miłej atmosferze. Widać, że Pani Doktor lubi swoją prace i jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Bardzo dziękują Pani Doktor Ślusiewicz za mój nowy uśmiech. Z czystym sumieniem polecam 🙂

27.09.17

Joanna

Najlepsza decyzja, aby rozpocząć i zakończyć z sukcesem leczenie ortodontyczne u Pani Doktor! Cudowny lekarz, cudowna atmosfera. Pełen profesjonalizm.

28.08.17

Martyna

Pani doktor Joanna Ślusiewicz to profesjonalistka. Moje leczenie trwało 10 miesięcy, jeśli chodzi o efekt – powalający ! Z czystym sumieniem polecam

18.08.17

Mariusz S.

Jestem niezwykle zadowolony z efektów leczenia przez Panią dr Ślusiewicz. Cała naprawa zgryzu, ktory umówmy sie należał raczej do mocno wadliwych, przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wiem, co mowię, gdyż w tym samym czasie kilka osób z bliższego otoczenia rownież zdecydowało sie na leczenie u innych lekarzy z dużo gorszymi efektami.
Pani doktor jest przemiła osoba, która podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Naprawdę odnosi sie wrażenie, że Pani doktor zależy na każdym pacjencie. Polecam wszystkim bez dwóch zdań.
Jedynym minusem sa spóźnienia przy wizytach – niejednokrotnie przyjmowany byłem 1.5h po wyznaczonej godzinie. Sugeruje wiec planowanie dnia z uwzględnieniem możliwego dłuższego poślizgu.

05.07.17

Jakub Skibiński

Pani doktor Ślusiewicz jest cudownym specjalistą od uśmiechu – dosłownie jak i w przenośni. Do gabinetu pani doktor trafiłem z wadą zgryzu i krzywym uzębieniem jako nastolatek. Część moich zębów (według opinii innych lekarzy )kwalifikowała się tylko i wyłącznie do usunięcia. Pani doktor dokładnie przyjrzała się mojemu przypadkowi, przeanalizowała i zaplanowała tok leczenia, którego efektem jest komplet prostych, zdrowych i prawidłowo ułożonych zębów. Wizyta w gabinecie to przyjemnie spędzony czas w miłej i radosnej atmosferze a dzięki takiemu podejściu do pacjenta, wychodzę z uśmiechem na twarzy i ochotą na kolejne wizyty, z których jako stały pacjent, korzystam do dziś (od ponad 7 lat). Bardzo dziękuje za pełen profesjonalizm, pozytywne nastawienie, a w szczególności za efekt jaki udało się osiągnąć. Serdecznie Polecam.

03.06.17

Melody Ponsati

To prawdziwy cud, że moja mama znalazła ten gabinet. W drugiej klasie gimnazjum zaczęłam leczenie i teraz aparat mam już zdjęty. Mój przypadek był trudny, wielu lekarzy bez zastanowienia pewnie powyrywałoby mi kilka zębów, zanim w ogóle zabraliby się do leczenia, ale Dr Joanna Ślusiewicz nie zawahała się nawet na chwilę i przyjęła mnie pod swoje skrzydła. Nie było to krótkie ani łatwe, ale nigdy nie żałowałam. Ponadto, za każdym razem gdy stresowałam się na fotelu, gdy wchodziła Pani Doktor, moje zmartwienia gdzieś ulatywały, nie mogąc znieść jej pozytywnej energii :). Dzisiaj mogę cieszyć się prostymi zębami i uśmiechać się bez wstydu. Naprawdę dziękuję :D.

29.05.17

Mateusz

Właśnie zakończyłem proces leczenia ortodontycznego u Pani Dr Joanny Ślusiewicz. Miałem trudną do korekty wadę. Wcześniej, od dzieciństwa, kilku specjalistów skazywało mnie na operacyjne leczenie, nawet bez chęci próby innego sposobu. Doktor Ślusiewicz już na pierwszym spotkaniu podjęła się zadania i do tej pory pamiętam zdanie: „Mateusz, ja ci to zrobię. To się da zrobić bez zabiegu”.
Doktor jest profesjonalistką, rozpracowała mój przypadek, zaplanowała przebieg leczenia, który zaowocował sukcesem. Ponadto jest pełną optymizmu, charyzmatyczną osobą. Podziwiam talent zawodowy, który m.in. przejawiał się w podejmowaniu szybkiej diagnozy co dalej i przekazaniu wskazówek osobom współpracującym. Pani Doktor pracuje z pasją i zaangażowaniem.
Bardzo dziękuję za leczenie i przede wszystkim za efekt końcowy. Jestem zadowolony z mojego uśmiechu.
Słowa podziękowania kieruję także do całego zespołu Pań asystentek. Dobrze, że stałem się pacjentem gabinetu Ortoprotex.

21.05.17

Sylwia Urbańska

Pani Joanna z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sparwy. Wyszłam z gabinetu z prostymi i pięknie białymi zębami.

05.04.17

Tomasz C.

Na pewno w Łodzi znaleźć można wiele tańszych gabinetów ortodontycznych, z krótszymi terminami oczekiwania. Ja jednak za namową stomatologa udałem się w sprawdzone miejsce i nie żałuje. Pani Joanna jest perfekcjonistką i z pasją podchodzi do wykonywanej pracy. Skupia się na całości, rozpatrując każdy detal. To esencja tej profesji i stąd zapewne długie terminy i kolejki pod jej gabinetem. Co więcej nie oszczędza na sprzęcie i współpracuje z najlepszymi, stąd mamy w jednym miejscu wielu specjalistów w swoich dziedzinach i na pewno otrzymamy najbardziej fachową pomoc jak tylko możliwe jest to z technicznego punktu widzenia. Z powodu przeprowadzki, nie mogłem bywać regularnie na kontroli i moje leczenie było skomplikowane oraz utrudnione przez długi okres narażenia zębów na nieprawidłowy zgryz. Nie mniej efekt przerósł oczekiwania i pomimo tego, że nie było tanio to nie żałuje wydanych pieniędzy. Czy zdecydował bym się na to ponownie?! Myślę, że tak i polecam to każdemu dla kogo aparat stały to za mało. Naprawdę warto! 😀

02.04.17

Magdalena

Wiele lat zwlekałam z podjęciem decyzji o założeniu aparatu ortodontycznego. Miałam krzywe i potłuczone jedynki – wypadek z czasów dzieciństwa. Oczekiwałam szybkich rezultatów leczenia, a aparat ortodontyczny kojarzył mi się z kilkuletnią męczarnią. Poważnie myślałam o licówkach lub koronach. Trafiłam do ortoprotexu. Pani dr Ślusiewicz szybko wybiła mi korony z głowy. Zaproponowała roczne leczenie ortodontyczne i drobną kosmetykę kształtu zębów. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Ząbki są równiutkie i całe moje 🙂 Dzięki Ortoprotex wreszcie zaczęłam się uśmiechać.

31.03.17

Agnieszka Ż.

Moje leczenie u dr Joanny Ślusiewicz, zaczęło się w 2007, gdy miałam już 50+. Kłopot związany był z tym, że zęby ‘’dwójki’’ górne nie wyrosły po ‘’mleczakach’’, a sprawę pogorszyło usunięciem trzonowego zęba ’’6’’, kiedy miałam 26 lat. Od tego czasu powoli było coraz gorzej. Na przodzie z każdym rokiem powstawała większa szpara po jednej stronie górnego łuku. Wyglądała to bardzo nieestetycznie i dla mnie, która przywiązuje dużą wagę do wyglądu, było bardzo stresujące. Doktor Joanna Ślusiewicz zasugerowała założenie aparatu dentystycznego stałego. Jestem niezmiernie wdzięczna i nigdy nie żałowałam niedogodności noszenia aparatu przez prawie 1,5 roku. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Mam szeroki uśmiech i nawet brak makijażu nie jest krępujący. Doktor Joanna Ślusiewicz jest osobą ciepłą i bardzo otwartą, pasjonatką swojego zawodu. Dzięki Pani Doktor mam pełny, ładny uśmiech, zdrowe zęby zabezpieczone przed paradontozą. Warunki i atmosfera bardzo dobre i przyjemne, dzięki opiece profesjonalnego zespołu. Doktor Joanna Ślusiewicz jest moim lekarzem ortodontą i dzięki jej uroczemu usposobieniu sprawia, że od momentu Jej poznania każda wizyta nie powoduje stresu ani niepokoju.
Wspaniały zespół.
Polecam wszystkim

30.03.17

Pacjentka Małgosia

Wielkie dzięki Pani Doktor. Moje marzenie wreszcie się spełniło. Wizyty u Pani Asi to czysta przyjemność, śmiech, profesjonalizm i bomba dobrej energii. Leczyłam się 1 rok i 3 miesiące a efekt chcielibyście zobaczyć. Mocno pozdrawiam dziękuję i polecam każdemu kto będzie w potrzebie.
Do zobaczenia na kontroli. Ta ortodoncja to naprawdę fajna sprawa.

26.03.17

Maku

Za namową mamy i siostry zdecydowałem się na aparat. Z resztą mama i tak nikomu innemu by mnie nie oddała pod opiekę, łatwo nie było. ryzyko utraty zębów wisiało nade mną od początku. Po ostatniej wizycie okazało się, ze wszystkie zalecenia dr Joasi działają i jest duża szansa, ze będę miał wszystkie swoje zęby. Jeśli dr Joasia mówi „noś wyciągi!”, to wie co mówi, ratuje nasze zęby i uśmiech. Gdyby nie dr Joasia i wszytko co mi powtarzała, nie wiem jak bym się teraz miał bez moich górnych czwórek. A tak…. mistrzostwo!

31.01.17

annosia

Moja przygoda z aparatem ortodontycznym oraz kliniką Ortoprotex zaczęła się w kwietniu 2015roku, a w listopadzie 2016 byłam już „wolna” 🙂 Pierwsze dni po założeniu aparatu nie były zbyt komfortowe ale to normalne. Po kilku dniach przyzwyczaiłam się do noszenia aparatu i nauczyłam się z nim funkcjonować. Nigdy podczas aparatu nie czułam bólu ani jakichkolwiek dolegliwości. Efekty leczenia były zauważalne dość szybko. Pani doktor to wspaniały lekarz – bardzo serdeczna osoba, profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem oraz wielką pasją ! Wszystkie wizyty kontrolne przebiegały w miłej atmosferze. Ząbki były piaskowane i czyszczone. Pani Joasia potrafi z pewnością czynić cuda. Efektem są proste zęby i zdrowy zgryz. Polecam wszystkim wymagającym klientom klinikę Ortoprotex !!! Pacjentka Ania H.

16.11.16

Agnieszka Oleksiak

Witam.Jestem kolejną zadowoloną pacjentką Pani Dr Joanny Ślusiewicz.Trafiłam do Ortoprotex z polecenia i się nie zawiodłam.Pani Joasia jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem-ciepłym,normalnym i bardzo serdecznym.Profesjonalna specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, co ważne pełna pasji do tego co robi,zawsze uśmiechnięta.Nosiłam aparat 1,5 roku.Efekt końcowy- piękny,prosty i zdrowy zgryz.Sprzęt i materiały najwyższej jakości.Musiałam usunąć górną 4,ale przy Pani Doktor to nic strasznego,jeśli mówi,że jest taka konieczność to tak jest.Można bez oporów oddać się w ręce Pani Joasi. Poza tym bardzo miłe Panie asystentki, którym również bardzo dziękuję za opiekę.Każdemu kto chce zadbać o piękny uśmiech gorąco polecam Panią Dr Ślusiewicz i przychodnie Ortoprotex.Atmosfera jak w domu.Serdecznie za wszystko dziękuję.

14.11.16

Agata Nowak

Tak właściwie to nie wiem od czego zacząć… brakuje tu skali dla Pani doktor. Poważnie, jeśli miałabym wybierać ponownie „specjalistę od pięknego uśmiechu” bez wahania wybrałabym Panią doktor Josie. Polecam każdemu z ręką na sercu i z czystym sumieniem. To najlepsze ręce w jakie Państo mogą wpaść.Profesjonalna specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, co ważne pełen pasji do tego co robi, zawsze uśmiechnięta, zarażająca optymizmem ciepła kobieta. Już na konsultacjach wiedziałam, że dzięki Pani Joasi zacznę w końcu się uśmiechać, a nie chować i wstydzić swoich zębów. Długo nie musiałam czekać już po MIESIĄCU widziałam ogromny progress w moim leczeniu ortodontycznym! Leczenie trwało krócej niż Pani doktor zakładała, a teraz ciesze się pięknym „hollywood smile”! ;). Klinika przepięknie urządzona, brak ukrytych kosztów leczenia. Co Tu dużo pisać… uśmiechy pacjentów w tym mój, to chyba najlepsza wizytówka Pani doktor. Przy okazji chciałabym bardzo podziękować Pani doktor Joasi, i całej załodze. Pani Izie, Ani i oczywiście cierpliwej Pani Marcie : ))) będę pamiętać o Was za każdym razem widząc ten piękny usmiech w lustrze !( łezka w oku się kręci) DZIĘKUJĘ ! <3

03.11.16

Emilian Piątkowski

Bardzo gorąco polecam lek. dent. Joanne Ślusiewicz. Profesjonalizm i miła obsługa. A jeśli chodzi o samo leczenie ortodontyczne to przebiegło tak jak było ustalone na pierwszej wizycie, zęby od początku do końca przesuwały się w ustalone miejsca a do tego w miarę bezboleśnie i szybko, ponieważ zajęło dokładnie 18 miesięcy (oczywiście dokładnie tak jak było ustalone). Przy każdej wizycie zęby są piaskowane i doprowadzane do stanu przed założeniem aparatu dzięki czemu po zdjęciu aparatu nie zaobserwowałem żadnych zmian. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam Panią Doktor. Emilian

14.10.16

Angelika Pińkowska

Moja przygoda z Panią Doktor Ślusiewicz i Ortoprotexem trwała krótko bo jedynie 1,5 roku. Nigdy nawet w najśmielszych snach nie sądziłam, że moje zęby mogą się tak zmienić a tym bardziej w tak krótkim czasie. Zawsze słyszałam jak znajomi opowiadali o długim bo czasami nawet 5/6 letnim noszeniu aparatu dlatego tak długo zwlekałam z założeniem. Na ten moment jestem ok tydzień po zdjęciu aparatu a pierwsze moje słowa po wyjściu z gabinetu: ” Wyglądają jak z katalogu!” 🙂 To była najlepsza decyzja! Szczerze polecam i obiecuję zaglądać bo zżyłam się z tym miejscem jak z rodziną 🙂

04.10.16

TC Ilkay

Od kilku lat nieustannie walczyłem z moimi zębami. Walka ta niestety nie przynosiła efektów-płytki zakładane na noc wcale nie poprawiły sytuacji. Błąkałem się po różnych gabinetach ortodontycznych, lecz widząc, że nie przynosi to żadnych skutków, zdecydowałem się na stały aparat. Właśnie wtedy trafiłem do Pani dr Ślusiewicz, która podniosła mnie na duchu i zapewniła, że nie wszystko jeszcze stracone. Wizyty u ortodonty stały się dla mnie przyjemnością. Dlaczego? Wspaniała atmosfera, miły personel i oczywiście przesympatyczna Pani Doktor, która potrafi czynić cuda. Nigdzie indziej nie znajdziecie drugiego takiego specjalisty! 😉

26.08.16

Agata Niedźwiecka-Zając

Jest to pierwsza lekarka, która na pierwszej wizycie powiedziała, że nie trzeba usuwać zębów aby rozpocząć proces leczenia. Pani Doktor to profesjonalistka w każdym calu, kompetentna i bardzo miła. Efekty procesu leczenia było widać już po pierwszym miesiącu. Cały proces leczenia trwał 18 miesięcy i efekty są rewelacyjne. Personel to kompetentne i miłe panie. Mogę polecić Ortoprotex każdemu w ciemno.

03.08.16

Jakub Drożdż

Pani Doktor Ślusiewicz to świetny specjalista. Wada zgryzu wyleczona w 13 miesięcy bez żadnych problemów. Inny lekarz chciał mi usunąć dwie czwórki i założyć aparat na 2 i pół roku. Poprosiłem siostrę aby poszukała kontaktu do lekarza, u którego kiedyś leczyła swoją wadę. Tak trafiłem do Dr Ślusiewicz i nie zawiodłem się. Widać pełen profesjonalizm i pasję w tym co robi przesympatyczna Pani Dr. Poza tym bardzo miłe Panie asystentki, którym również bardzo dziękuję za opiekę nade mną. Każdemu kto chce zadbać o piękny uśmiech gorąco polecam Panią Dr Śluciewicz i przychodnie Ortoprotex.

14.07.16

Łukasz Frankowski

Po przeczytaniu tylu świetnych opinii wybrałem dr Ślusiewicz i nie zawiodłem się! Proces leczenia przebiegł sprawnie i bez jakichkolwiek problemów typu odpadające zamki czy inne wynikające z noszenia aparatu. Moja przygoda trwała 15 miesięcy, dokładnie tyle ile było ustalone na pierwszej wizycie. Zachęcam również do wybielania i rekonturingu zębów, po nich efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania 😉

06.07.16

Michał Szarłat

Pani doktor to cudotwórczyni. Wcześniej byłem na konsultacjach u 2 ortodontów, każdy z nich stwierdził, że minimum 2 lata noszenia aparatu. Pani doktor zrobiła to w 10,5 miesiąca, nawet nie spodziewałem się takiego efektu , aż boję się pomyśleć gdybym trafił w inne ręce. Sądzę, że dla Pani Ślusiewicz im trudniejszy przypadek tym jest szczęśliwsza:). Widać u niej lata praktyki. Pani doktor wyleczyła setki przypadków i u niej słowo '”niemożliwe” na pewno nie istnieje. Panie asystentki pełen profesjonalizm. Każdy wie co ma robić, tam nie przypadku. Wszystko jest dokładne zaplanowane. Gorąco polecam i pozdrawiam cały zespół Ortoprotex!

03.07.16

Ola Sieradzka

Niesamowicie szybko polubiłam panią doktor Ślusiewicz oraz wszystkich pracowników przychodni Ortoprotex. Wspaniała opieka i kontakt z pacjentem. Pani doktor potrafi odstresować pacjentów swoim ciepłym uśmiechem oraz krótką rozmową. Jestem bardzo zadowolona i polecam Ortoprotex każdemu kto rozważa leczenie ortodontyczne.

01.07.16

Martyna Wojtasik

Niedawno miałam zdjęty aparat. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Jest powalający. Wszyscy mi teraz zazdroszczą. O takim uśmiechu marzyłam. Jestem również bardzo zadowolona z obsługi. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Jeżeli zdecydujecie się na piękne, lśniące i równe zęby serdecznie zapraszam na konsultację do pani doktor Ślusiewicz 🙂 Mówię wam, to będzie najlepszy wasz wybór w życiu 😀

18.06.16

Paulina Cichoń

Gorąco polecam panią doktor Ślusiewicz, pełen profesjonalizm, super podejście i kontakt z pacjenten na najwyzszym poziomie. Przed decyzja o poprawie mojego uśmiechu długo zastanawiałam się czy jest to wgl możliwe, ponieważ na konsultacjach u innych ortodontów słyszałam że niestety z moją wadą zgryzy niestety bedzie to bardzo długi okres leczenia. Po konsultacji z panią doktor która przyznała, że nie jest to prosta wada udało sie wszystko „naprawić” w nieco ponad 1,5 roku. Wizyty zawsze odbywały sie w przemiłej atmosferze. Bardzo żałuję że nie ma opcji dodawania zdjęcia bo chetnie bym sie podzieliła efektem końcowym który jest zachwycający!

17.06.16

Izabela

Witam , wszystkich którzy to czytają … Otóż Pani dr Ślusiewicz to jest najlepszy ortodonta jakiego mogłam spotkac … Leczenie przebiegalo w najlepszej atmosferze … Obecnie jestem po zdjęciu aparatu , gdy zobaczyłam efekt końcowy az łzy mi popłynęły , jestem bardzo zadowolona 🙂 Pani Asia jest Magikiem , cudowna pozytywna osoba , Ktora czyni piekne naturalne uśmiech bez sztuczności … Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie , nie traktuje nikogo przedmiotowo . Polecam wybór Pani dr , gdyż dzięki Niej zyskałam

08.06.16

Dominika

Od przeszło 10 lat jestem szczęśliwą posiadaczką zniewalającego uśmiechu, który zawdzięczam Dr Joannie Ślusiewicz i ekipie Ortoprotexu. Nosiłam aparat stosunkowo krótko – 1,5roku. Obyło się bez wyrywania zębów, mimo iż inni ortodonci byli gotowi usunąć aż 4. Po zdjęciu aparatu moje zęby były jak z reklamy. Minęło 10 lat, wyszły mi wszystkie ósemki a zęby są nadal w idealnym stanie. Mogę śmiało powiedzieć, że od chwili zakończenia leczenia perfekcyjny uśmiech jest moim największym atutem i nie ma osoby, która przeszłaby obok niego obojętnie. Od wielu lat mieszkam za granica jednak nie miałabym pomysłu żeby skorzystać z usług kogoś innego. Dr Ślusiewicz wykracza poza ramy tradycyjnej ortodoncji. Jest artysta w swojej profesji.
Podsumowując, Ortoprotex jest godny polecenia ze względu na profesjonalizm ekipy, która można obdarzyć 100% zaufaniem. Gabinet jest ekskluzywny, ekipa zaangażowana i sympatyczna, ceny adekwatne do wysokiej jakości świadczonych usług.

26.04.16

Agnieszka Ś.

Witam, niedawno zakończyłam leczenie u Pani doktor i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto pragnie mieć piękny uśmiech, udanie się do przychodni Ortoprotex do Pani dr. Joanny Ślusiewicz. Pani doktor jest przesympatyczną osobą, podchodzącą do każdego pacjenta indywidualnie i z pełnym zaangażowanie. Już na pierwszej wizycie otrzymuje się pełny i przejrzysty zakres informacji, co do przebiegu leczenia i przewidywanych skutków. Mimo, iż moja wada nie należała do najłatwiejszych aparat nosiłam zaledwie rok czasu, czego zasługą jest ogromne doświadczenie posiadane przez Panią doktor. Jeśli jeszcze raz miałabym podejmować decyzję dotyczącą wyboru przychodni ortodontycznej na pewno wybór byłyby ten sam. Jeszcze raz gorąco polecam i bardzo dziękuje Pani dr. Ślusiewicz, Pani Izie oraz całemu personelowi przychodni Ortoprotex! Pozdrawiam.

26.03.16

Anna Piecho

Pani doktor to istny Anioł! Prowadzi gabinet na najwyższym poziomie. Klient zawsze stoi na pierwszym miejscu, leczenie przebiega w przecudownej i radosnej atmosferze. Bardzo polubiłam całą ekipę, która się mną zajmowała. Z efektów leczenia jestem nawet bardziej niż zadowolona, mogę się uśmiechać z dumą. Polecam Ortoprotex każdemu, kto rozważa leczenie ortodontyczne!

22.03.16

Dawid Łoś

Przez długi czas przymierzałem się do wyleczenia wady zgryzu, którą wszyscy lekarze chcieli „wyleczyć” przez wyrwanie zęba. W końcu ktoś polecił mi dr. Ślusiewicz i jestem tej osobie wdzięczny do końca życia. Trochę obawiałem się noszenia aparatu ortodontycznego, ale nawet za długo się nim nie „nacieszyłem”, bo nosiłem go przez (dokładnie tyle, ile zaplanowała pani doktor) jedynie 12 miesięcy. Każda wizyta przebiegała we wspaniałej atmosferze, w Ortoprotexie nie ma mowy o „strachu przed dentystą”. Podczas wizyt o mój zgryz dbały także przemiłe asystentki: pani Iza i pani Ania.
Teraz mam proste, równe zęby i mogę się szczerzyć na prawo i lewo z dumą, a dr. Ślusiewicz wysłała mi nawet pamiątkę z przebiegu mojego leczenia, co automatycznie przywołało uśmiech na twarzy. Bardzo polecam Ortoprotex z najlepszą ekipą specjalistów, której przewodzi fantastyczna dr. Ślusiewicz

17.03.16

Karolina Małek

Witam. Kiedy przyszłam do ortoprotex na konsultację w sprawie aparatu ortodontycznego, byłam jeszcze trochę wystraszony i nie pewna. Za sobą miałam już wizyty u innych ortodontów, ale gdy tylko weszłam do gabinetu pani Ślusiewicz, zobaczyłam jej szeroki i ciepły uśmiech, wiedziałam, że rozpoczęcie leczenia tutaj, będzie najlepszą decyzją. Pani Asia wzbudza zaufanie i daje pewność, że wszystko ma pod kontrolą i nie ma się o co martwić.. wystarczy tylko zostawić swoje ząbki w jej rękach! Przygoda z aparatem już za mną, a ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie żałuję i uśmiechem się moim nowym, idealnym uśmiechem gdy tylko mam okazję!

10.03.16

Marcelina Statkiewicz

1,5 roku temu w końcu odważyłam się poprawić swój uśmiech. Dużo osób z mojego otoczenia polecało mi gabinet Ortoprotex. Skorzystałam z rady, zadzwoniłam, umówiłam się na pierwszą wizytę…
Jak tylko przekroczyłam próg przychodni, wiedziałam, ze dobrze trafiłam. Cała przychodnia pięknie urządzona. Personel cudowny, podchodzący z cierpliwością i uśmiechem do pacjenta.
Na pierwszej wizycie Pani dr dokładnie wytłumaczyła co mnie czeka i ile to potrwa. Minęło kilka dni od wizyty i już miałam aparat na zębach.
Na każdej wizycie Pani dr tłumaczyła, co będzie robić z moim zgryzem i w jakim celu. Po pierwszym miesiącu,patrząc w lustro, nie mogłam uwierzyć, że tak szybko zmienia się mój uśmiech. Na każdą wizytę czekałam z niecierpliwością!
Serdecznie polecam Panią dr Joannę Ślusiewicz. Piękna, uśmiechnięta, zrobi takie czary-mary z Waszymi zębami, że po ściągnięciu aparatu będziecie chcieli uśmiechać się i chodzic z lustrem wszędzie. Jeżeli chcecie mieć piękny, naturalny uśmiech i bezstresowo przejść przez etapy leczenia zgłoście się do Ortoprotexu!
Pozdrawiam!

11.02.16

Asia Zagórska

Najlepszy ortodonta pod słońcem! Leczenie trwało tylko 13 miesięcy choć patrząc na mój zgryz myślałam, że będzie to trwało min. 2 lata. Pani Joanna jest specjalistką w każdym calu, mimo, że po comiesięcznej wizycie kontrolnej nie mogłam jeść przez 3 dni to przez pozytywną atmosferę, jaką wprowadzają lekarze lubiłam tam wracać. Efekt leczenia jest oszałamiający! Nigdy nie spodziewałam się, że „kilka drucików” może tyle zmienić. Dziękuje bardzo Pani doktor, dzięki niej nie wstydzę się już uśmiechać, polecam każdemu kto szuka dobrego ortodonty.

08.01.16

Agnieszka Gajownik

Gorąco polecam dr Joannę Ślusiewicz, jej asystentki i całą przychodnię Ortoprotex dla wszystkich pragnących mieć piękne, zdrowe zęby z prawidłowym zgryzem. Mój aparat stały został zdjęty całkiem niedawno. Efekt był niesamowity. Piękne zęby jak z filmu. Wow! Tak mówiła rodzina i znajomi. A cała ortoterapia trwała kilka miesięcy, tyle ile obiecała PANI DOKTOR ŚLUSIEWICZ. Dr Ślusiewicz jest chodzącą reklamą swojej przychodni, boski uśmiech, wspaniałe podejście do pacjenta, ciepło i życzliwość. Pani doktor ma siłę zarażania ludzi optymizmem, że każdą wadę da się naprawić. Właśnie z takim wspaniałym podejściem przywitano mnie na pierwszej wizycie. Dr Ślusiewicz powiedziała mi jaki mam rodzaj wady zgryzu, jakimi metodami będzie ona korygowana i dlaczego. Cierpliwie wszystko wyjaśniła. Wizyty odbywały się w nowocześnie wyposażonych gabinetach, wszystkie niezbędne urządzenia były na miejscu, pod ręką, a czas każdej wizyty umilały mi wiadomości telewizyjne. Pełen relaks i brak stresu. Przed każdą umówioną wizytą, dzień wcześniej otrzymywałam telefon z zapytaniem czy potwierdzam wizytę. Świetna i jakże praktyczna metoda. Myślę, że jednym z kilku czynników wpływających na wspaniałą atmosferę są pięknie urządzone, wysmakowane wnętrza Ortoprotexu. Uważam, że pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało. Ja osobiście oceniam dr Joannę Ślusiewicz, jej zespół złożony z asystentek i całą przychodnię Ortoprotex na 6 (celujący) z pięcioma gwiazdkami***** 🙂 Dr Ślusiewicz jest wspaniałym lekarzem, profesjonalistą w swej dziedzinie. Ponadto jest wspaniałym człowiekiem, otwartym na innych ludzi, szczera i życzliwa. Pełna pasji w tym co robi, zaangażowana i oddana. Otoczona kompetentnym zespołem, składającym się z miłych asystentek, kompatybilnie ze sobą współpracujących. Myślę, że Pani Doktor Joanna Ślusiewicz wraz z zespołem zasłużyła na najlepszą z możliwych ocen 🙂 🙂

22.12.15

Bożena

Każdemu, kto chce cieszyć się pięknym uśmiechem polecam Panią Doktor Joannę Ślusiewicz.
Dla Pani Doktor i Jej Personelu nie ma „niemożliwego”. Każda wizyta, to profesjonalna opieka ortodontyczna, przepełniona życzliwością, nieustającym uśmiechem i dobrym słowem Pani Doktor, Pani Anny i Pani Izy.
z uszanowaniem
BS

12.11.15

Paula P.

Witam. Bardzo gorąco polecam Panią Doktor Joanne Ślusiewicz. Rewelacyjny lekarz, wielki talent, pełen profesjonalizm, przesympatyczna, wspaniała osoba. Leczenie konkretne i w miłej atmosferze, z chęcią chodziłam na każdą wizytę, wręcz nie mogłam się doczekać bo za każdym razem było widać zmiany 🙂 .
Po 20 miesiącach mimo trudnej wady zostałam właścicielką pięknego uśmiechu 😀 .
Serdecznie Pozdrawiam.
Paula

06.11.15

Ania Kaluziak

Witam! Nie dawno miałam zdjęty aparat ortodontyczny, efekt ostateczny jest niesamowity!Bardzo gorąco polecam Panią Joanne Ślusiewicz i jej klinikę Ortoprotex.Profesjonalne leczenie,sympatyczny personel,przemiła atmosfera no i przede wszystkim zawsze uśmiechnięta Pani Doktor,która umilała każdą następną wizytę swoim pozytywnym nastawieniem.Po niedługim leczeniu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, a moje wizyty u ortodonty już zawsze będę miło wspominać.
Wielkie brawa dla dr Ślusiewicz za profesjonalizm oraz indywidualne podejście, dziękuję za tak miły czas spędzony w gabinecie oraz przepiękne zęby! Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz polecam!

02.11.15

Beata Trzeźwińska

Przychodnia jest śliczna, czysta i zadbana. Każda wizyta jest przeprowadzona w miłej i rzeczowej atmosferze. Pacjent na każdym etapie jest informowany o postępowaniu leczenia oraz jego kosztach. I gdyby była możliwość wystawienia opinii „rewelacyjna” to bez wahania bym ją zaznaczyła. Atmosfera która panuje w przychodni jest bardzo ciepła, każdy pacjent jest traktowany indywidualnie w zależności od problemu z którym przychodzi.
A Pani Doktor jest przesympatyczna, ciepła i niezwykle inteligentna, znakomity fachowiec który posiada ogromną wiedzę na temat leczenia ortodontycznego. Pani doktor jest istną encyklopedią wiedzy i nie jeden ortodonta powinien się od niej uczyć zawodu, bo nie tylko ma świetne podejście do pacjenta ale również umiejętności w tworzeniu pięknych uśmiechów na całe życie. Pani doktor nie leczy, tylko spełnia marzenia swoich pacjentów 🙂 Jeżeli szukacie ortodonty który w krótkim czasie sprawi że będziecie cieszyć się nowym, wspaniałym uśmiechem to POLECAM PANIĄ JOANNĘ z całego serca.
Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor !
Beata Trzeźwińska

26.10.15

Karina Kieszek

Witam, gdy miałam 11 lat trafiłam do pani dr Ślusiewicz. Miałam wadę zgryzu, którą na początku leczyłam aparatem zdejmowanym. Spełnił on swoje zadanie do końca. Jednak oprócz tego aparatu wiedziałam, ( od pani doktor) że będzie konieczny aparat stały. Z różnych względów jednak musiałam przerwać leczenie na kilka lat. Mimo upływu czasu wróciłam do pani Ślusiewicz z zamiarem kontynuowania leczenia. Gdy pierwszy raz pojawiłam się w gabinecie po kilku latach byłam bardzo mile zaskoczona, że zarówno pani doktor jak i pani Ania mnie pamiętały. Nie da się opisać jak bardzo sympatyczne i przemiłe są w stosunku do wszystkich pacjentów. Pani dr Ślusiewicz jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Jej wiedza i doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta gwarantują perfekcyjny, końcowy efekt leczenia. W trakcie wizyt cały proces leczenia jest dokładnie opisywany i przekazany pacjentowi. Osoby, które pragną mieć piękne zęby polecam…, wręcz zalecam 🙂 PANIĄ DOKTOR JOANNĘ ŚLUSIEWICZ. 🙂

23.10.15

Klaudia Smoczyńska

Witam! Niedawno miałam zdjęty aparat, efekt końcowy był powalający, zupełna odmiana. Teraz cieszę się pięknym uśmiechem, a nosiłam aparat tylko 13 miesięcy. Dr. Joanna Ślusiewicz jest bardzo profesjonalną oraz niezwykle sympatyczną osobą. Atmosfera podczas wizyt była wspaniała, personel zawsze miły i pomocny. Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić.

29.09.15

konstancja.tosik

Ilość gwiazdek nie oddaje tego na jak wysokim poziomie stoi opieka lekarska w Ortoprotexie ,od najmlodszych lat korzystałam tam z leczenia ortodontycznego i z całą pewnością moge zapewnić ,że leczenie jest w 100% efektywne i przyjemne dzięki przyjaznemu personelowi 🙂
Od marca jestem najszczęśliwszą posiadaczką prosciutkich ząbków
Gorąco polecam leczenie w Ortoprotexie zarówno najmłodszym jak i dorosłym
Naprawdę warto 🙂

03.09.15

arekch1111

Pani Doktor skorygowała wady mojego zgryzu w krótkim czasie efekt jest super, jestem już 5 miesięcy po zdjęciu aparatu, uzyskany efekt jest niesamowity . Dziękuję i polecam wszystkim z „ortodoncyjnymi” problemami .

24.08.15

Emanuela Guagliardito

Gorąco polecam wszystkim osobom, które zamierzają podjąć leczenie ortodontyczne, Panią doktor Joanne Ślusiewicz i jej przychodnię Ortoprotex. Niedawno miałam zdjęty aparat i cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego jak i całego przebiegu leczenia. Leczenie trwało zaledwie niecałe 11 miesięcy. Pani doktor jest niezwykle profesjonalną, sympatyczną, otwartą osobą. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Dokładnie omawia wadę oraz planowany proces leczenia. Bardzo pozytywne wrażenie zrobił również na mnie cały personel Ortoprotex oraz atmosfera panująca w przychodni. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani doktor Ślusiewicz i jeszcze raz serdecznie polecam. Dzięki niej w końcu cieszę się pięknym uśmiechem! Pozdrawiam Sylwia Białecka

12.08.15

sylwiaczka

Polecam!!! Miła atmosfera w gabinecie i co najważniejsze efekty. Leczenie trwało 16 miesięcy niesamowita zmiana. Uśmiech wart wydanych pieniędzy. Dr. Joanna Ślusiewicz expert w otodoncji.

04.07.15

Iwona Bekała

Witam niedawno miałam zdjęty aparat a efekt końcowy mnie zaskoczył.Przez wiele lat miałam problem z wadą zgryzu.Inni lekarze nie chcieli sie podjąć leczenia go.Na pierwszą wizytę poszłam z niepokojem ale po chwili w gabinecie i entuzjastycznym nastawieniu Pani Doktor obawy znikły. Leczenie trwało jedynie 13 miesięcy co mnie zdziwiło.Efekt końcowy był niesamowity . Polecam 😉

01.07.15

Asia_M

Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z osiągniętych efektów leczenia Pani doktor Joanny Ślusiewicz. Miałam bardzo ciężką wadę zgryzu a mimo tego moje ząbki naprostowały się w ciągu jedynie 15 miesięcy. Po ściągnięciu aparatu wybieliłam też moje zęby w Gabinecie Ortoprotex. Efekty uwierzcie Państwo, są OSZAŁAMIAJACE. Moment zdjęcia aparatu, wybielenia zębów, przeprowadzenia rekonturingu zębów (to wszystko na jednej wizycie) odebrał mi głos a łzy same cisnęły się w oczy. WARTO BYŁO, NAPRAWDĘ WARTO…
Najgorzej było podjąć decyzję o leczeniu ale później czas mija bardzo szybko, od wizyty do wizyty. Czas pomiędzy wizytami przynosi niesamowite postępy w leczeniu co „cieszy oko człowieka”. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz to niebywała profesjonalistka, mająca niezwykłe podejście do zestresowanego w pierwszej fazie leczenia pacjenta, a zarazem tryskająca energią i pozytywnym humorem. Chciałabym wspomnieć o Pani Ani i Pani Izie dziękując za opiekę podczas leczenia. Potwierdzam słowa zapisane w poprzednich komentarzach że Gabinet Ortoprotex tworzą osoby z bardzo wielkim doświadczeniem i pasją, zaangażowani w swoją pracę. Cały proces leczenia przebiega w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Doktor stosuje najnowocześniejsze metody leczenia dlatego cały proces przebiega tak niebywale szybko i efektownie. Dodam również, że czułam się tam jak w domu. Może dlatego, że cały Gabinet urządzony jest bardzo gustownie i stylowo – pięknie
Pani Joanno – zawsze będę polecała Pani Gabinet.
Niedozgonnie wdzięczna pacjentka Joanna Młynarska

23.06.15

Julia Sabara

Muszę przyznać, że moja wada zgryzu była bardzo skomplikowana, ponieważ okazało się, że w wieku 21 lat posiadam dwa mleczne zęby, na co żaden z poprzednich lekarzy nie zwrócił uwagi, natomiast zawiązki zębów stałych miałam w dziąsłach i te moje ząbki bardzo chciały przyjść na świat. Niby od nadmiaru rzeczy głowa nie powinna boleć, miałam jakby nie było podwójne zęby, ale od strony medycznej probolem był trudny do rozwiązania. Poprzednicy pani dr Ślusiewicz wystraszyli mnie na żarty, bałam się podjąć decyzję co mam robić, jednakże długa rozmowa z panią doktor, która w szczegółach opisała mi możliwe scenariusze mojego leczenia, przekonała mnie do podjęcia, jak później się okazało świetnej życiowej decyzji. Odzyskałam pewność siebie, piękny i zdrowy uśmiech. Gdy dzisiaj wspominam patrząc na swoje stare zdjęcia początek leczenia, aż trudno mi uwierzyć, że można było dokonać takiego „cudu”. Panią doktor cechuje wybitny profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, miałam wręcz wrażenie, że się zaprzyjaźniłyśmy. To nie były wizyty lekartskie tylko spotkania z przyjaciółką. Pomimo trudów leczenia atmosfera, którą stwarzała pani doktor i cały personel powodowało, że nawet przez chwilę nie wątpiłam, że ten trudny proces nie zakończy się powodzeniem. Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam przygodę z panią doktor Ślusiewicz w walce o piękny uśmiech.

23.06.15

Aizhan

Do gabinetu Ortoprotex trafiłam przez polecenie znajomej. Byłam pewna co do decyzji założenia aparatu i szukałam “swojego” lekarza. Na pierwszej wizycie dr Slusiewicz zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, wiedziałam już ze jestem we właściwym miejscu gdzie chcę leczyć swoje zęby. Pierwsza wizyta była bardzo rzeczowa , wstępne zdjęcia , odlewy zębów ,konsultacja z lekarzem i plan leczenia. Moją wadę mieliśmy wyleczyć mniej więcej w rok, a uporaliśmy się ze wszystkim w 10 miesięcy! Z miesiąca na miesiąc zęby przesuwały sie jak na rozkaz. Na każdej wizycie była obowiązkowa zmiana ligatur, piaskowanie i nowe luki. Pierwsze zmiany zobaczyłam już po 2 miesiącach leczenia. Cały personel pomocniczy był bardzo życzliwy i miły, Panie (Iza i Ania) zawsze tłumaczyły co robią i jaki jest aktualnie etap leczenia. Miedzy wizytowa zmiana przyżółconych ligatur była absolutnie bezpłatna i na każde życzenie pacjenta. Tutaj nie oszczędza się na Pacjencie i jego komforcie. Wszystkie materiały do wspomagania leczenia w domu: pakiet startowy, gumki -wyciągniki dostaje się w gratisie. Bardzo mnie cieszyło ze nie przetrzymywano mnie jak najdłużej w aparacie, tylko po osiągnięciu efektu od razu zdjęto aparat. Znam mnóstwo ludzi latami chodzących z aparatem na zębach. Gabinet jest świetnie wyposażony pod każdym względem. Gustowny wystrój , nowoczesny sprzęt i wrażenie estetyczne gabinetu są na najwyższym poziomie. W połączeniu z wiedzą Pani Joasi “zaklinaczki zębów” efekt jest murowany. Pani Joasia kocha swoją pracę co daje niesamowite efekty w leczeniu. Po zdjęciu aparatu, wybieleniu zębów cieszę się pięknym uśmiechem i białymi równymi zębami. Polecam wszystkim pacjentom najlepszy gabinet ortodontyczny .Ogromnie dziękuję całej załodze Ortoprotexu ! Będzie mi brakowało moich co miesięcznych wizyt. Aizhan Kowalska

16.06.15

paulina110

Z wielką radością mogę polecić Dr. Asię Ślusiewicz. Efekt po zdjęciu aparatu jest zniewalający, zobaczyć swoj piękny i lśniący uśmiech to jak dać dziecku worek cukierków! 🙂 Pani Asia jest energiczną, wspaniałą kobietą z ekstremalnym hobby 🙂 Uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy, przekazuje tym tak pozytywną energię, że nawet zakładanie aparatu oraz inne mniej miłe rzeczy stają sie przyjemne i bezbolesne. Na każdą wizytę chodziłam z przyjemnością! Pani Asia jest osobą, która z przyjemnością i uśmiechem wykonuje swoją prace! Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia oraz ze współpracy z Panią Asią jak i bardzo sympatycznymi Paniami Asystentkami z ORTOPROTEX’u . Leczenie było dość skompilowane, ponieważ miałam usuwane 4 zęby z własnego zaniedbania, ale Pani Asia zrobiła wszystko co w jej mocy, żeby mój uśmiech był taki o jakim zawsze marzyłam. Zakładanie aparatu i dalsze kroki leczenia nie należą do najtańszych, ale efekty końcowe, są nieziemskie i warte tej ceny. Była to najlepsza decyzja w moim życiu i cieszę się, że to akurat Pani Asia zajęła się moimi zębami! Gorąco polecam Panią Doktor- najpozytywniejszą osobę jaka mogłam poznać! 🙂

10.06.15

Aga Walak

Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Asię Ślusiewicz. Jest wspaniałą osobą, zawsze uśmiechniętą i sympatyczną , ale co najważniejsze jest niesamowitą profesjonalistką!
Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia i ze współpracy p. Asi jak i całego zespołu ORTOPROTEX . Leczenie było dość skomplikowane ale trwało bardzo krótko, a efekty leczenia są zdumiewające. Dodam jeszcze że p. Asia współpracuje z różnymi lekarzami i w trakcie leczenia nie zostaje się na tzw. „lodzie”. Połączenie sił dwóch profesjonalistów dało niesamowity efekt pięknego uśmiechu!
Leczenie może nie należało do najtańszych, ale efekt jest naprawdę tego warty.
Była to najlepsza decyzja w moim życiu. I nawet kilka miesięcy po zakończonym leczeniu miło jest odebrać maila od p. Asi która tak od siebie przesłała mi wyjątkową pamiątkę z Naszej wspólnej batalii o mój piękny uśmiech. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam. Aga Walak

03.06.15

Hanna Spis

pierwszy raz wystawiam opinie dla lekarza i robie to z olbrzymia radością.Mialam poważna wadę zgryzu,ktora całe zycie była moim kompleksem i po poleceniu przez znajomych trafiłam do Kliniki Dr Slusewicz..Pierwsze pozytywne wrażenie przyjęcia mnie jako pacjenta, wytłumaczenia na czym bedzie polegało leczenie i całkowity profesjonalizm trwało przez cały proces leczenia.Pani doktor jest nie tylko doskonałym lekarzem,ale tez zwykłą uśmiechnięta dziewczyną,która swoją osoba i entuzjazmem dodaje sił przy noszeniu aparatu.Na wizyty comiesięczne czekałam z radością,co jest rzadkością przy wizytach w gabinetach stomatologicznych.Poza tym gabinety wyposażone w najlepsze sprzęty,super materiały .A same otoczenie jak w pięknym stylowym domu.I do tego 2 panie Asystentki Anja i pani Iza cierpliwie znosiły moje podskakiwanie na fotelu.w trakcie wybielania po zdjęciu aparatu dowiedziałam sie na temat atrakcji kulturalnych Łodzi / nie idąc do teatru czy na Przeglądy Baletowe/.tak mi umilano czas,abym wyszła z pięknym białym uśmiechem.
Efekt leczenia jest imponujący .Biale równe zeby,uśmiech hollywoodzki.i to po kilku miesiącach leczenia.
Wszystkim ,ktorzy marzą o podobnym efekcie bardzo polecam gabinet dr Slusewicz,gdyż rzadko sie widzi gabinety stomatologiczne,gdzie wszyscy pacjenci sa uśmiechnięci,a personel wita cie z radością,jakbyś był członkiem rodziny.
Gdyby istniała ocena Doskonały ,taka bym wystawiła,gdyż ocena bardzo dobry jest dużo,dużo,za niska dla Kliniki dr Slusewicz.Okres leczenia dużo krótszy niz w innych placówkach,a efekt nieprawdopodobny..
I do tego ta pozytywna atmosfera ,co rzadko mozna spotkać w innych placówkach.
Polecam nawet tym,którym wizyta u ortodonty kojarzy sie z horrorem.Tu jego nie uświadczycie.
Szczesliwa pacjentka z amerykańskim usmiechem Hania S.

15.05.15

Paweł

Przychodnia Ortoprotex nowoczesna, na wysokim poziomie. Personel bardzo miły. Pani dr Ślusiewicz profesjonalistka bardzo miła. Zęby mam super, sa proste. Ja polecam gorąco, jestem baardzo zadowolony 😉

12.05.15

Wiktor

Pani Doktor wie co robi 🙂 Regularne wizyty, zmiany, brak zabawy tylko porządna robota. Efekt: po leczeniu podczas wyrywania ósemek (profilaktycznie) zupełnie w innym mieście doktor po obejrzeniu zdjęć RTG i spojrzeniu na zęby wypalił „ale ktoś Panu dobrą robotę zrobił, gdzie Pan się leczył?” co według mnie podsumowuje wszystko 🙂

29.04.15

Aneta

Jestem świeżo po zdjęciu aparatu stałego. Klinikę doktor Ślusiewicz wybrałam z racji pozytywnych opinii i nie żałuję tego absolutnie. Pani doktor to świetny, doświadczony fachowiec w swojej dziedzinie a do tego super babka z poczuciem humoru. Jest otwarta, miła i zagada Cię na śmierć, ale każda wizyta to kupa śmiechu. Nie ma stresu, ani bólu. Nasze pierwsze spotkanie zaczęło się od tego, że powinnam jej zaufać, gdy jej zaufam to plan się powiedzie – i to jest klucz do sukcesu – pozytywne nastawienie. Plan leczenia zakładał noszenie aparatu max. 18 miesięcy, zdjęty został po 13 – co uważam, za sukces. Z opinii innych moich znajomych, którzy leczą się w innych gabinetach wnioskuję, że Pani doktor Ślusiewicz pracuje na bardzo dobrej jakości aparatach (łukach etc.), które szybko i bezboleśnie prostują zęby. Mam dobre porównanie z kolegą, który miał mniejszą wadą, zakładał aparat w innej przychodni, wizyty kontrolne miał rzadziej, a jego plan leczenia zakłada noszenie aparatu przez 2 lata – co wiecej, nikt mu nie wymienia łuków co wizytę, tak jak u mnie robiła to Pani doktor. Gdy cokolwiek zgubiłam, ligaturę, odkleił się zamek, zdarła mi się powłoka z białego łuku – bez problemu i za darmo Panie asystentki wymieniały tę część na nową. Panie asystentki przemiłe, szczególnie Pani Iza, która głównie dbała o moje ząbki. Nawet gdy Pani doktor zachoruje są do dyspozycji pacjenów. Mały minus – częsty „niedoczas” Pani doktor, ale z drugiej strony, to chyba nie tragedia posiedzieć sobie w miłej poczekalni, z dobrą kawką i telewizorem, na NFZ byłoby gorzej 🙂 Wydaje mi się, że popularność i dobra renoma kliniki dr Ślusiewicz sprawia te poślizgi czasowe, ale nie ma się co dziwić. Gabinety rewelacyjne, czyściutko, miło, ładnie pachnie („niedentystą” :)) Co do cen, sądzę że są OK, jest to spory wydatek, ale uważam, że warto. Co do samego aparatu – zakładnie nie boli, bolą pierwsze 3-4 dni, kiedy trzeba się przystosować do czegoś nowego, ale zwykły ibuprom pomaga, gorzej z jedzeniem, ale to też kwestia kilku dni i jest lepiej. Nie ma co się bać, mój amerykański uśmiech był tego wart 🙂

29.04.15

Kasia Kędzierska

Polecam serdecznie. Leczenie może nie jest tanie, ale efekt jest naprawdę tego warty. Po wizytach u kilku specjalistów którzy zalecali aparat wyjmowany, dopiero leczenie u Pani Doktor dało efekt.
Nawet po 10 latach – mój uśmiech jest zachwycający!
Cały personel jest bardzo miły i pomocny 🙂
Serdecznie polecam!!!

16.04.15

Rafał W.

Witam, aparat nosiłem przez 18 miesięcy w dniu dzisiejszym miałem zdjęty i efekty są świetne ! Dr. Ślusiewicz jest wspaniałą osobą, zawsze uśmiechnięta sympatyczna, ale przede wszystkim niesamowitym specjalistą. Leczenie było bezbolesne. Poza tym wszystkie pytania i wątpliwości są od razu wyjaśniane przez panią doktor jak i przez asystentki. Atmosfera w gabinecie jest przesympatyczna, panie są bardzo miłe. Mogę polecić gabinet każdej osobie która ma problemy ortodontyczne.!

06.04.15

Paweł Bzdurski

Witam, dwa lata temu miałem zakładany aparat i powiem szczerze, że trochę się obawiałem czy wszystko się uda, jak to w ogóle będzie, ale pomyślałem, że nie ma co się zastanawiać. Trudno co będzie to będzie. Parę dni temu przyszedłem na zdjęcie aparatu i gdy zobaczyłem siebie w lusterku byłem w szoku. Efekt był niesamowity. Odetchnąłem z ulgą bo moja wada naprawdę wyglądała nieciekawie. Wprawdzie nie obyło się bez usunięcia jednego zęba, ale w mojej sytuacji jeden ząb nie miał zbyt dużego znaczenia bo było bardzo źle. To czego dokonała pani Ślusiewicz jest niesamowite. Wszystko poszło zgodnie z planem. Atmosfera w gabinecie była bardzo przyjemna. Podobał mi się nie tylko wystrój, ale także wyposażenie pokojów zabiegowych w telewizory co było dużym plusem, gdyż mogłem się wyluzować i odprężyć, a nie myśleć o zębach ;). Wielkie brawa dla pani doktor i całego personelu ośrodka, polecam 🙂 .

03.04.15

Wojciech Sołyga

Dzień dobry wszystkim, Nazywam się Wojtek, jestem jednym z pacjentów pai Joanny Ślusiewicz. Do przychodni pani Joanny chodzę od ponad 2,5 roku. Miałem okropną wadę takie jak : zgryz otwarty na aż tyle, że pomiędzy szparę między górą, a dołem zębów wchodził cały palec wskazujący, poza tym moje trójki nie miały miejsca, żeby wejść do mojego uzębienia. Podczas mojej kuracji spotykałem się z bardzo miłym personelem, w przychodni panowała bardzo miła atmosfera, wszyscy ludzie w tej przychodni są bardzo mili i na pewno w przyszłości będę panią Joannę Ślusiewicz bardzo miło wspominać i często będzie przeze mnie polecana 🙂 🙂 🙂

02.04.15

Mateusz Pietras

Witam, aparat nosiłem 16 miesięcy, inni ortodonci chcieli pozbawić mnie 4 zębów,a pani Joanna uznała że wystarczy usunąć jednego zęba. Przez cały okres leczenia byłem w pełni usatysfakcjonowany z postępów, a w trakcie wizyt panowała zawsze miła atmosfera. Po zdjęciu aparatu i wykonaniu rekonturingu efekt był zniewalający i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że pani Joanna Ślusiewicz jest osobą, która nie ma sobie równych. Pozdrawiam Mateusz Pietras

26.03.15

Patrycja Worach

Witam!
W dzisiejszym dniu miałam zdjęty aparat. Efekt końcowy niesamowity! Same łzy szczęścia spływały po policzku, gdy trzymałam lusterko. Moja wada, nie była `miła` to wyleczenia. Bałam się pierwszej wizyty i samego założenia aparatu. Po 18 miesiącach, mogę stwierdzić, że była to moja najlepsza decyzja, że pojawiłam się w tym gabinecie. Pani Ślusiewicz jest wspaniałym specjalistą. Na swoim przykładzie, mogę powiedzieć, że czyni cuda. Cały personel zasługuje na wielkie brawa, atmosfera jest wspaniała. Jeżeli miałabym cofnąć czas, również wybrałabym ten sam gabinet.

17.03.15

Mateusz Cieślak

Parę tygodni temu doktor Ślusiewicz zdjęła mi aparat, efekt końcowy jest niesamowity! Miałem jedną z gorszych wad zgryzu, jakim jest zgryz otwarty. „Luka” miedzy zębami była na tyle duża że można było włożyć środkowego palca między zęby. Teraz tym środkowym palcem żegnam moją wadę 😀 Inni ortodonci wysyłali mnie do chirurgów na operacje do Warszawy, zdecydowanie nie było mi to na rękę… Doktor jako jedyna podjęła się leczenia mojej wady i jestem jej dozgonnie wdzięczny za to 🙂 Fachowe wykonanie kosmetyki zębów. Dodatkowo jedna z najbardziej pozytywnych osób z jakimi współpracowałem z dobrym poczuciem humoru(zawsze można było zbić pjone!). Jeśli leczyć swoje zęby to tylko u Pani doktor! Panie asystentki także niesamowicie sympatyczne, a wizyty były czystą przyjemnością!

09.03.15

Dagmara

Zgadzam się z opiniami, że pani doktor Joanna Ślusiewicz to najlepszy lekarz z jakim miałam styczność. Po 19 miesiącach mam zdjęty aparat. Efekt jest rewelacyjny. Na ręce pani doktor Joanny Ślusiewicz oraz całego Zespołu składam wyrazy podziękowania. Leczenie przebiegało zgodnie z planem, a każda wizyta to przyjemność. Pełen profesjonalizm. POLECAM!

23.02.15

Marta M.

Długo szukałam ortodonty, który chciałby zmierzyć się z moją wadą. Do Pani Doktor Ślusiewicz trafiłam w w 2013 roku i od razu wiedziałam, że jest to doskonały wybór. W końcu ktoś opracował plan na moją mleczną trójkę, nad którą był zatrzymany stały ząb. W przeciągu niecałego miesiąca miałam wyrwanego mlecznego zęba, co w wieku 23 lat było dość niezwykłym przypadkiem. Odsłonięto chirurgicznie zatrzymaną trójkę i rozpoczął się proces ściągania zęba do łuku. Przez cały czas Pani Doktor czuwała nad zębem. Kiedy wszyscy myśleliśmy, że najgorsze już za nami okazało się, że mam jeszcze jednego nadliczbowego zęba. Co zaskoczyło dosłownie cały personel. Wtedy też trzeba było zastanowić się co zrobić. I w tym momencie po kilku konsultacjach z Panem Chirurgiem, Pani Doktor obmyśliła plan, który mógłby przerazić niejednego ortodontę i chirurga stomatologicznego 🙂 Wysoce prawdopodobne, że takiego zabiegu nie miał nikt w żadnym gabinecie ortodontycznym. Miałam wyrwanego zęba, którego ściągano mi do łuku, następnie wyrwano twór zębopodobny i na sam koniec dokonano autotransplantacji zęba zatrzymanego, mojej stałej trójki. Takie rzeczy tylko w Ortoprotexie 🙂 Cały zabieg był przeprowadzona w sterylnych warunkach przy największej ostrożności i precyzji jednocześnie. Po zabiegu Pani Doktor cały czas monitorowa jak przyjął się ząb. Cały czas wierzyła, że ząb się przyjmie. Teraz, po roku czasu od zabiegu zdjęłam aparat. Mam piękny uśmiech, o którym nawet nie śniłam 🙂 Moja trójka niczym nie różni się od pozostałych zębów. Gdyby nie Pani Doktor i jej szalony pomysł bardzo możliwe, że nigdy nie miałabym takiego uśmiechu rodem z Hollywood 🙂 Podziwiam Panią Doktor, że odważyła się zrobić coś takiego. Zabieg autotransplantacji nie byłyby możliwy gdyby nie profesjonalnie wyposażony gabinet.
Dziękuję Pani Doktor, która podjęła się takiego wyzwania 🙂 Do końca wierzyła, że wszystko się uda. No i się udało 🙂
Z czystym sumieniem polecam ten gabinet, bo tam na prawdę dzieją się cuda 🙂 Mój przepiękny uśmiech tego tego najlepszym dowodem ! 🙂
POLECAM! Nie ma lepszego ortodonty w Łodzi, który podchodzi do pacjentów w takim sercem jak Pani Doktor.

23.02.15

Dominika Kędzierska

Jestem bardzo zadowolona z osiągniętych efektów leczenia. Nie miałam dużej wady zgryzu, ale teraz zęby wyglądają zdecydowanie lepiej. Okres leczenia trwał 13 miesięcy. Wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Wizyta kontrolna zaczynała się od zdjęcia starej ligatury i wyczyszczenia zębów, a następnie kontroli postępów leczenia przez Panią Doktor. Z uwagi, że miałam zamki przeźroczyste i stosowana była tylko ligatura perłowa lub bezbarwna, która szybko zmieniała kolor na żółty, miałam oprócz tego wizyty polegające tylko na wymianie ligatury. Dzięki temu przez cały czas leczenia moje zęby wyglądały czysto i estetycznie, a aparat był niemal niewidoczny. Obecnie mam założone retainery na górze i dole oraz mam zakładać płytkę retencyjną na noc.

11.02.15

Krzysztof

Bardzo profesjonalna, rzetelna i sympatyczna Pani doktor. Ma świetne podejście do pacjentów, widać, że lubi swoją pracą. Potrafi dobrać i doradzić najbardziej efektywną i efektowną metodą leczenia wad zgryzu. Jestem bardzo zadowolony z leczenia a przede wszystkich ze zdrowych prostych zębów.

13.01.15

Nieruchomości Mediatore

Z ogromną przyjemnością chciałabym podziękować Pani Doktor Joannie Ślusiewicz wraz z całym Zespołem za fantastyczną opiekę nad moimi kiełkami. Leczenie trwało jedenaście miesięcy , co w opinii wielu ortodontów było niemożliwe. Jednakże w momencie gdy poznacie Państwo Panią Doktor – Jej niebanalne podejście do Pacjenta, Jej zaangażowanie przekonacie się Państwo jak ogromną wiedzę z jak dużą łatwością wdraża w życie. Nie popełnię faux pas twierdząc , że leczenie sprawiło mi ogromną przyjemność. Z pełnym przekonaniem ręczę za fachową obsługę Pani Doktor, polecam całemu światu z ręką na sercu!!! Zarówno Pani Doktor jak i moje ukochane Panie Asystentki są dla mnie KIMŚ WYJATKOWYM- to nie tylko obsługa lekarska na wysokim poziomie – TO MOI PRZYJACIELE , KTÓRYM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO….

23.12.14

Karolina W

Jestem w trakcie leczenia. Trochę bałam się pójść na pierwsza wizytę, ponieważ gdy byłam wcześniej u innych ortodontów każdy chciał mi wyrwać czwórki zarówno na górze jak i na dole. W końcu zdecydowałam się na wizytę w gabinecie Pani Doktor Ślusiewicz i nie żałuje. Nie będę musiała mieć wyrwanych zdrowych zębów, a uśmiech będę miała taki jak sobie wymarzyłam, w końcu ktoś spojrzał na moje górne jedynki i uznał, że trzeba je zmniejszyć a wtedy uśmiech po wyprostowaniu innych zębów będzie niewątpliwie piękny. Bałam się trochę, zakładania aparatu ale bez potrzeby to nic nie boli, tylko przez parę dni buzia musiała się przyzwyczaić ale tez nie było to takie straszne. Na początku, też był kłopot z jedzeniem ale szybko zaczęłam jeść normalnie. Nosze aparat od miesiąca i zmiany są ogromne. Nie sądziłam, że w takim tempie to będzie szło. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ obsługa jest bardzo miła, a Pani Doktor jest naprawdę dobra kobietą i widać, że lubi to co robi a przede wszystkim ma pojęcia na ten temat. Serdecznie Dziękuje i polecam z całego serca :).

Całkiem niedawno został mi zdjęty aparat. To co stało się z moimi krzywymi zębami jest nie do opisania, zęby tworzą parabole a nie trapez jak przed leczeniem. Są prościutkie, bez wstydu i krępowania się mogę uśmiechać się i mówić normalnie. Wszystko przebiegło tak jak leczenie tego wymagało. Mogę śmiało polecić Doktor J.Ślusiewicz. To istna magia co Pani Doktor robi z zębami, przede wszystkim widać ze robić to z pasją. Sympatyczny personel to też istotna rzecz i z tego miejsca chciałabym pozdrowić i podziękować Pani Izie, to ona była na większej ilości korekt na których byłam i jest naprawdę przesympatyczna osobą. Noszenie aparatu minęło tak szybko mimo ze trwało przeszło 2 lata ogromna radość sprawiało mi wybieranie kolorowych ligatur i teraz de facto brakuje mi tego aparatu ale za to mam piękne zęby. Dalej nie mogę wyjść z podziwu co stało się z moimi zębami. Dlatego bardzo ale to bardzo z całego serduszka dziękuje Pani Doktor za spełnienie mojego marzenia, którym było posiadanie pięknego uśmiechu.

20.12.14

Marta

Polecam Panią doktor Joannę Ślusiewicz. Pełen profesjonalizm i komfort wizyt. Efekty zębów niesamowite! Ciągle mam wrażenie że mam nowe zęby. Pani doktor zdziała cuda 🙂 Dodam jeszcze, że gabinety są prześliczne i przyjemnie jest mieć w nich wizytę. Naprawdę gorąco polecam! 😀

19.12.14

Karolina Grzelczyk

Leczenie konkretne i przyjemne 😉 10 miesięcy i po aparacie ani śladu, w zamian za to mam piękne zęby, z czego jestem bardzo dumna. A wszystko za sprawą Pani Joanny i całej asysty, która swoim przesympatycznym podejściem do pacjenta sprawia, że wizyty w gabinecie ORTOPROTEX są bezstresowe 😉
P. Joanna to najlepszy ortodonta.
Zdecydowanie polecam !

11.12.14

Joanna P.

Witam wszystkich:)Długo szukałam ortodonty, który podejmie się leczenia mojej wody, bez usuwania czwórek. Pani doktor Ślusiewicz przyjęła to wyzwanie. W ciągu niecałych 14 miesięcy zdziałała cuda! Nigdy nie myślałam, że będę się cieszyła takim uśmiechem! Dziękuję;) Ortoprotex i panią doktor Ślusiewicz serdecznie polecam zarówno za profesjonalne i skuteczne leczenie jak i za przemiłą atmosferę panującą na każdej z wizyt.

11.12.14

Marta Krawczyk-Nita

Polecam doktor Joannę Ślusiewicz .Rewelacyjna ortodontka .Po jej leczeniu doczekałam się pięknego ,białego szerokiego uśmiechu z reklam past Blend-a-med.Pozdrawiam cały personel który rownież zasługuje na ocenę bardzo dobrą;):):)

04.12.14

Wioleta Szczepaniak

Witam wszystkich, dziś miałam zdejmowany aparat. Miałam bardzo ciężką wadę( zgryz poprzeczny), aparat nosiłam 18 miesięcy, tak jak wcześniej zakładała Pani Doktor. Efekt jest zniewalający, nawet nie marzyłam o takim uśmiechu!!!Polecam wszystkim rekonstrukcje zębów, z moich nie kształtnych malutkich ząbków, zrobiły się piękne i szerokie zębiska 🙂 Atmosfera w przychodni jest cudowna, można się poczuć jak u siebie w domu . Comiesięczne wizyty były dla mnie przyjemnością 🙂 Chciałam jeszcze raz bardzo podziękować za opiekę Pani dr Joasi oraz całemu personelowi.
Wiola Sz.

01.12.14

Marcin Więcek

Witam serdecznie, przez trzynaście miesięcy byłem podopiecznym Pani doktor Joanny Ślusiewicz. W tym niedługim czasie Pani doktor zdziałała cuda z moim uśmiechem. Wreszcie doczekałem się szerokiego i białego uśmiechu którego zawsze zazdrościłem modelom z pierwszych stron gazet. Z czystym sumieniem polecam gabinet ORTOPROTEX gdyż sam trafiłem tam z polecenia mojej dziewczyny która już ponad rok cieszy się zniewalającym uśmiechem do którego przyczyniła się doktor Joanny Ślusiewicz wraz ze swoją „drużyną”. 🙂

13.11.14

Ola B.

Witam. Dziś zakończyłam leczenie w poradni Ortoprotex i jestem bardzo zadowolona z jego wyniku. Z czystym sumieniem polecam Panią dr Ślusiewicz- lekarza z pasją, niezwykle kompetentnego i oddanego pacjentom. Pani Doktor słucha uwag pacjentów a jednocześnie sama dostrzega wszelkie, nawet najdrobniejsze niedociągnięcia w ustawieniu zębów, które pojawiają się w trakcie leczenia, dzięki czemu efekt końcowy jest nienaganny. Tak było w moim przypadku i myślę, że jest tak również u innych pacjentów. Pani Doktor niejednokrotnie podkreślała, iż nie ma w jej poradni miejsca na niezadowolonych pacjentów i jeśli nie byłaby pewna od samego początku, że daną wadę wyleczy, to by się tego leczenia w ogóle nie podjęła. Jednym słowem pełen profesjonalizm przy bardzo miłej atmosferze. Polecam!

12.09.14

gracjan105

Zanim trafiłam do Doktor Ślusiewicz aparat miałam zakładany dwukrotnie, oczywiście z niepowodzeniem. Miałam nawracającą wadę i „dobudowaną” historię (po konsultacji z innym ortodontą), jaka to moja wada jest straszna i możliwa do skorygowania tylko chirurgicznie. Pani Doktor po wysłuchaniu całej historii, obśmiała poprzednie diagnozy i przedstawiła swój plan działania. Rzeczowo i konkretnie opisała kolejne etapy leczenia, czym przekonała mnie do siebie. Po czym konsekwentnie je zrealizowała. Pani Doktor to bomba pozytywnej energii, jest niesamowicie optymistyczną osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ma świetne podejście do ludzi i fantastyczny kontakt z pacjentem. Każda wizyta u Niej to zastrzyk pozytywnej energii. To fachowiec, który doskonale zna się na tym co robi. Swój zawód wykonuje z pasją i wielkim zaangażowaniem. Jeśli chodzi o personel Ortopotexu, to zawsze byłam miło i fachowo obsłużona.

07.09.14

Asia z Turku

Witam!
Leczenie zakończyłam u Pani doktor, co prawda już ponad rok temu, jednak zdecydowałam się wystawić komentarz dopiero po wizytach kontrolnych.
W czasie leczenia niejednokrotnie zdarzały się sytuacje, kiedy łuki w aparacie pękały. Bez problemu byłam przyjmowana na tzw. wizyty awaryjne. Tymbardziej, że sam dojazd do gabinetu był dla mnie dość kłopotliwy, gdyż mieszkam 80 km od Łodzi. Podczas comiesięcznych wizyt byłam zawsze informowana o tym co aktualnie bedzie działo się z moimi zębami. Kadra gabinetu jak najbardziej sympatyczna Z efektów leczenia jestem jak najbardziej zadowolona!
Jedyny, nieprzyjemny incydent miał miejsce przy umiawianiu jednej z wizyt kontrolnych. Z racji tego, iż nie mieszkam w Łodzi i cięzko mi znaleźć tak dużo czasu na wizytę dość trudno było mi dopasować termin, czym bardzo zdenerwowałam Panią z którą rozmawiałam przez telefon. Jednak gdy zadzwoniłam parę chwil później i odebrała inna osoba bez problemu mój problem został rozwiązany. Mimo wspomnianego wyżej incydentu bardzo miło będę wspominała p. Asię i cały gabinet ORTOPROTEX.
Pozdrawiam serdecznie p. Doktor oraz asystentki! 🙂
Asia z Turku

17.08.14

Patrycja

Szczerze polecam Panią doktor.
Efekty leczenia przeszły moje oczekiwania. Mam pewne porównanie z innymi ortodontami i fakt, że już kiedyś leczyłam się przez 6 (!) lat z marnymi efektami, a u doktor Ślusiewicz w 2 lata dostałam idealny zgryz, mówi sam za siebie. (I obyło się bez wyrywania zębów).
W tej chwili nie tylko lepiej wyglądam, ale i nie ścieram sobie zębów i zdecydowanie łatwiej mi się gryzie.
Jeśli chodzi o atmosferę w gabinecie to jest bardzo miła. Owszem – dużo się dzieje, często jest bieganina, ale wszystkie Panie pracujące w Ortoprotex są przesympatyczne i zawsze miałam poczucie, że dbają o mnie jako pacjenta. Nigdy nie odmówiono mi lekkich korekt (wymiana ligatur, przycinanie łuków) nawet gdy przychodziłam niezapowiedziana o 19.

Tak więc za całokształt mogę spokojnie dać 5+ 🙂

07.08.14

patrykk2009

Pani dr bardzo miła i kompetentna osoba, bardzo zna się na pracy, którą wykonuję, efekty leczenie są zdumiewające, po prostu świetne, bardzo miła atmosfera panuję w tych gabinetach, naprawdę chyba najlepsza przychodnia w jakiej byłem do tej pory Polecam

16.06.14

Magda W.

GORĄCO POLECAM ! Nie spotkałam bardziej profesjonalnej osoby niż pani doktor Joanna Ślusiewicz. Do Ortoprotex’u chodzę już parenaście lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Atmosfera jest świetna , a Pani Joasia to kochana i radosna kobieta, która potrafi robić cuda ! 🙂

15.06.14

Marta D.

Pani Doktor Ślusiewicz jest wyjątkowo rzeczową, konkretną i kompetentną osobą. Już na pierwszej wizycie bardzo dokładnie informuje o przebiegu leczenia – ile będzie trwało, jaki będzie koszt i jakich efektów możemy się spodziewać. Wizytom zawsze towarzyszyła bardzo miła atmosfera, co jest niewątpliwie zasługą całego ‘zespołu’ pracującego w Ortoprotexie. Dzięki Pani Doktor po 1,5 roku leczenia moje ząbki są teraz piękne i prościutkie, a ja jeszcze częściej się uśmiecham 🙂 . Polecam gabinet przede wszystkim z uwagi na fachowość, ale też i przemiłą atmosferę.

13.06.14

Dorota K.

Polecam wszystkim Panią Joannę. Jeśli ktoś lubi konkrety, pełen profesjonalizm i co najważniejsze miłą atmosferę – koniecznie powinien udać się do Ortoprotexu. Pani doktor i jej asystentki(wielkie dzięki dla Moniki) porażają optymizmem i energią życiową. Atmosfera w gabinecie jest super. Każda wizyta to była dla mnie przyjemność .. za co oczywiście bardzo dziękuję całej załodze:)
U mnie leczenie miało trwać rok i tak było. Teraz uśmiecham się „pełną gębą” – bez kompleksów. (super uczucie) Z czystym sumieniem polecam wszystkim… i młodym i tym starszym jak ja, bo na piękny uśmiech nigdy nie jest za późno;) Pozdrawiam.

08.06.14

Aneta K.

W maju 2014 Pani Doktor Ślusiewicz zdjęła mi aparat. Leczenie trwało niecały rok. Efekt jest niesamowity! Pani Doktor to ciepła, pogodna, przesympatyczna osoba, oddana swoim pacjentom. Muszę wspomnieć również o przemiłych Asystentkach Pani Doktor – wspaniałe osoby! Nie żałuję ani jednej wizyty w tym gabinecie. Zawsze na czas, wizyty potwierdzane telefonicznie, terminy dogodne. Leczenie przebiegało zgodnie z planem. Pani Doktor zawsze chętnie odpowiadała na pytania, informowała o dalszym leczeniu, koniecznych zabiegach. Dzięki Pani Doktor noszenie aparatu nie było dla mnie koszmarem. Widziałam efekty a moment zdjęcia aparatu był jednym z najlepszych w moim życiu! Nareszcie mogę się w pełni radośnie uśmiechać! 🙂 Polecam każdemu gabinet Ortoprotex!
Aneta K. z Wrocławia 🙂

21.05.14

m.lesicki

Chciałbym z całą odpowiedzialnością polecić gabinet Ortoprotex i panią doktor Joannę Ślusiewicz. Moje uzębienie pozostawało wiele do życzenia, wada była naprawdę ciężka do wyleczenia, ale co najważniejsze udało się i efekt jest piorunujący. Aparat nosiłem 21 miesięcy co przy takiej wadzie (zgryz krzyżowy) i tak uważam za krótki okres. Podczas tego okresu zęby zmieniły się nie do poznania a to wszystko dzięki niesamowitej wiedzy i doświadczeniu pani Joasi. Co warte podkreślenia to fakt, że na każdej wizycie kontrolnej coś się działo tzn. były wymieniane łuki, czyszczenie i piaskowanie zębów. Innymi słowy płacisz za konkretne działania, a z tym u niektórych orto jest różnie. Potrafią bowiem skasować za wizytę „oglądając” jedynie ząbki i tyle.And the last but not least…pani Joasia jest niezwykle serdeczną i ciepła osobą, co sprawia ze na wizyty idzie się z wielką ochotą…zresztą wszyscy pracownicy przychodni są bardzo pomocni i sympatyczni. Gorąco polecam skorzystanie z usług ortoprotexu i niech najlepszą rekomendację będzie fakt, iż wysyłam tam również moją siostrę na leczenie ortodontyczne
Maciej L.

14.05.14

Janecka Aleksandra

Zacznę od tego, że mam obecnie 16 lat. Gabinet ortoprotexu był mi dobrze znany, gdyż już w wieku 10 lat musiałam nosić aparaty zdejmowane, ponieważ moje zęby były w fatalnym stanie. Po upływie kilku lat zajęła się mną wspaniała osoba – Joanna Ślusiewicz. Mogę szczerze przyznać, że zmieniła ona moje życie. Podczas pierwszej wizyty moja wada wydawała się niemożliwą do wyleczenia, a wspomnę jednocześnie, że inni lekarze nie chcieli podjąć się leczenia mnie. Lecz pani Joanna powiedziała, że mi pomoże. I dokonała niemożliwego. Osobiście dla mnie pani Joasia jest aniołem, bo dzięki Niej mogę w końcu się uśmiechać i wyjść do ludzi jako normalna osoba, bez strachu, że ktoś będzie się ze mnie naśmiewał. Żadne słowa nie opiszą tego, jaka jestem teraz szczęśliwa. Zarówno pani Joanna, jak i cały personel był dla mnie miły. Pamiętam, gdy na wizycie zdjęcia aparatu popłakałam się ze szczęścia, i to były łzy radości. Bo pani Joanna pokazała, że dzięki odwadze wszystko jest możliwe 🙂

11.05.14

Edyta J.

Pani doktor Joanna Ślusiewicz to zdecydowanie najlepszy ortodonta z jakim miałam styczność. Od 2011 roku nosiłam się z zamiarem założenia aparatu. Przed wizytą w Ortoprotexie trafiłam do dwóch innych lekarzy, którzy chcieli usuwać mi wszystkie czwórki. Postanowiłam zatem udać się do dr Ślusiewicz, ponieważ w międzyczasie zajmowała się prostowaniem zębów mojego brata z rewelacyjnym rezultatem. Okazało się, że muszę usunąć jedynie dwie ósemki:) Leczenie trwało 22 miesiące, lecz dzięki profesjonalizmowi Pani doktor i pozostałym Paniom z Ortoprotexu minęło bardzo szybko. Ponad to jestem szczególnie wdzięczna, ponieważ Pani Joasia nie tylko zna się na zębach ale i na ludziach. Doskonale wiedziała, że nie można mi mówić niektórych rzeczy zbyt wcześnie, np. o tym, że na następnej wizycie będzie stripping. Dzięki temu zaoszczędziła mi wiele nieprzespanych nocy za co bardzo dziękuję:) Pani Joasia podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i z pasją a ponad to zaraża pozytywną energią. Ponad to dziękuję Pani Izie, Monice i Ani za profesjonalne i miłe podejście. Bardzo często chodziłam na zmianę ligatur i zawsze znalazły dla mnie czas, pomimo dużej ilości pacjentów. Efekt jest niesamowity! Teraz zarówno ja jak i mój brat mamy piękne uśmiechy. Z pewnością będę polecać Ortoprotex każdemu.

29.04.14

Marek Twardowski

Mam 27 lat i jestem alkoholikiem… Zaraz, chyba pomyliłem forum, miało być o leczeniu ortodontycznym!

Rok temu miałem cztery okropne kły. Dzisiaj, dokładnie 14 miesięcy po leczeniu, kłów nie ma, zgryz prosty, wszystko pięknie. A wszyscy mówili, że jestem za stary na aparat (teraz sami się zastanawiają czy nie zrobić sobie hehe).

Przy wstępnej diagnozie pani doktor usiadła ze mną, wyjaśniła jak idiocie (i bardzo dobrze bo bym inaczej nie zrozumiał!) na czym będzie polegało leczenie i przewidziała, że będzie ono trwało do 16 miesięcy (i trwało).

Mówiła też, że często ortodonci wydłużają okres leczenia mimo braku potrzeby (żeby zarobić na niewiedzy pacjenta).

I rzeczywiście: koleżanka (wiek około 40 lat) nosi aparat już dwa lata, płaci za wizyty korygujące dwa razy więcej niż ja płaciłem, musiała dodatkowo zapłacić jak jej się kawałek aparatu ukruszył, ma niedelikatną panią doktor, wrzynający się aparat, ciągle jej krwawią policzki i podniebienie. Może część z tego wynika z charakterystycznej wady koleżanki a nie leczenia, ale raczej nie wszystko. Zresztą wszędzie na forach ludzie piszą, że ich leczenie trwa dwa lata lub dłużej, jestem bardzo zadowolony z moich 14 miesięcy. A koleżanka zazdrości.

Bardzo dziękuję pani doktor, jak i paniom Annie i Monice za profesjonalną obsługę, miłą swojską atmosferę, wspólne żarty. Wszystkie panie są mega urocze i bardzo się z nimi zżyłem. Przez cały czas czułem, że jestem w pewnych rękach.

Ja pochodzę z Łodzi, ale mieszkam i pracuję w Warszawie, do pani doktor trafiłem z polecenia. Dziękuję za bardzo elastyczne traktowanie, sprawne przesuwanie terminów wizyt w razie potrzeby, za telefoniczne potwierdzanie wizyt. Wszystko to sprawiało, że właściwie nie czułem uciążliwości jeżdżenia z miasta do miasta na leczenie. A przy okazji częściej odwiedzałem rodzinę i znajomych.)

Oprócz tego bardzo doceniałem piaskowanie i czyszczenie zębów przy każdej wizycie kontrolnej. Nie wiem, czy wolno mi wszystko powiedzieć co bym chciał, więc powiem mało konkretnie, że idzie się z panią doktor dogadać w kwestiach kosztów. Mądrej głowie dość dwie słowie.

Jedyna rzecz, która mi na początku przeszkadzała to czekanie na swoją kolej mimo punktualnego przybycia (prawie zawsze czekałem pół godziny i dłużej). Ale szybko sobie potrafiłem wytłumaczyć, że wizyta na leczenie ortodontyczne to nie zajęcia na uczelni, żeby można było co do minuty plan ułożyć, i że godziny wizyt są raczej luźno wyznaczane. Dlatego po jakimś czasie przestałem mieć wyrzuty sumienia jak się spóźniałem.

Podsumowując: leczenie u pani doktor jest relatywnie tanie, pewne i w bardzo miłej atmosferze, polecam każdemu z czystym sumieniem.

22.04.14

Izabela

Do Pani Joanny trafiłam w wieku 16 lat, okazało się, że mam poważną wadę zgryzu, która niewyleczona, będzie sprawiała mi duży kłopot w dorosłym życiu. Bałam się aparatu stałego, byłam świadoma, że będzie to ciężka walka o piękny uśmiech. Podczas pierwszej wizyty obawy odeszły, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione. Ta walka okazała się być całkiem przyjemną, a przede wszystkim niezwykle efektywną 🙂 A to wszystko dzięki Paniom profesjonalistkom z prywatnej przychodni Ortoprotex. Aparatu nie mam już ponad 2 tygodnie i czuję się świetnie 🙂 Wada została całkowicie skorygowana, a ja już nie boję się o przyszłość moich zębów. Jestem w 100% zadowolona z efektów leczenia, jak i ze współpracy z Panią Joanną, jak i również z atmosfery panującej w gabinecie, która zawsze była przyjazna. Serdecznie polecam przychodnię i przede wszystkim dziękuję za profesjonalną pomoc ! :))

22.04.14

Hanna Kądziołka-Sabanty

Przypadek sprawił, że dostałam kontakt do Pani Doktor. Lekarze twierdzili, że w moim wieku nie ma już możliwości podjęcia żadnego leczenia. Mam bardzo nietypową i trudną do korekty wadę zgryzu. Niestety z wiekiem wada ta zaczęła się gwałtownie pogłębiać. Zniekształcenie wpływało na owal twarzy zmieniając go znacznie. znamy się z Panią Doktor już ponad 3 lata. Jeszcze trochę pozostało do stanu idealnego, ale po zdjęciu aparatu zęby wróciły w magiczny sposób na swoje miejsce. Twarz się jakoś wyprostowała, zaczęłam mówić coraz wyraźniej. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za pomoc i wsparcie, którego mi udzieliła. Sprawiła, ze czuję się teraz bardzo dobrze, i wiem, że to dzięki wiedzy, umiejętnościom i ogromnemu zaangażowaniu Pani Doktor mogę dzisiaj jej w ten skromny sposób podziękować. Przychodnia, którą prowadzi wypełnia zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy personel. Pani Doktor łamie wszystkie stereotypy, jest pełna wiary w pacjentów i najważniejsze lubi to co robi!!!
Z serdecznymi pozdrowieniami Hanna Kądziołka-Sabanty

11.04.14

aktaga

I ja dołączam do grona szczęśliwych posiadaczy pięknego uśmiechu, którego autorem jest wspaniały team Ortoprotexu:)! Powierzenie Im mojego marzenia o prostych zębach, było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Z całego serca dziękuje przemiłym Paniom Asystentkom, które zawsze służyły radą, wsparciem i dodawały otuchy w trudniejszych chwilach- zawsze mogłam zadzwonić lub przyjechać do gabinetu w awaryjnych sytuacjach. Pani doktor oprócz tego, że jest świetną specjalistką to jest też cudownym człowiekiem- konkretna ale też uśmiechnięta i zarażająca pozytywną energią:) Oby więcej było takich lekarzy, którzy podchodzą do pacjenta z takim zrozumieniem ale też zaangażowaniem i pasją. Polecam- atmosfera leczenia świetna a jego efekty jeszcze lepsze:) Agata

01.04.14

Kubiak Katarzyna

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wizyty jak i leczenie u Pani Joanny Ślusiewicz na na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

24.02.14

Monika

Pani doktor Joanna Ślusiewicz jest najlepszą ortodontką jaką mogłybyśmy sobie wymarzyć ! Nasze leczenie trwało 1,5 roku a efekty są niesamowite, aż same byłyśmy zdziwione że w tak krótkim czasie nasze zęby będą tak idealne. Pani doktor jest rewelacyjna i z chęcią pomaga osobą które słuchają jej rad i zaleceń. Serdecznie polecam ! Zawsze panuje tam miła atmosfera, a pani doktor ma świetne poczucie humoru i jest baaardzo miła 😉 Pozdrawiamy Monika i Julka 😉

23.02.14

KasiaK

Jestem bardzo zadowolona z decyzja jaka podjelam przychodzac to ortoprotexu (bardzo dlugo sie nad tym zastanawialam). Teraz mam piekny szeroki usmiech jedynym teraz problemem jest nadwrazliwosc zebow, panie mile, Pani dr ślusiewicz troche zabiegana ale zawsze miło powita pacjenta z usmiechem na twarzy:) po ponad roku przychodzenia do ortoprotexu jestem zadowolona z efektow leczenia atmosfery moze mniej z ceny- kwoty jaka wydałam ale wiedzialam na co sie pisze i warto było:)

20.02.14

stała bywalczyni

Uwaga ! Przebyłam leczenie w gabinecie Ortoprotex. Moja wada była bardzo duża, ale aparatem i sprawną ręką Pani Doktor udało się skorygować wszystko. Po zdjęciu aparatu byłam tak zachwycona, że zaniedbałam noszenie płytki retencyjnej (przez początkowy okres po zdjęciu aparatu, aby utrzymać zęby „w ryzach”). Po 3 latach zauważyłam nieznaczną zmianę w linii zębów. Zgłosiłam się z tym do Doktor, która natychmiast zlokalizowała powód mojego „nieszczęścia”, który udało się skorygować kosmetyką i wyrobieniem nowej płytki. Teraz znów uśmiecham się pewnie i szeroko, a morał tej historii jest taki, że zawsze można zwrócić się do Doktor z problemem, również po zakończeniu leczenia, gdy coś wydaje się „nie tak” i można liczyć na szybką i fachową pomoc.

12.02.14

wiolap20

Uważam że Pani dr. Ślusiewicz ma swój plan leczenia i ja w niego nie wątpiŁam. Chodziłam do różnych ortodontów i albo nie chcieli sie podjąc albo sugerowali leczenie operacyjne.W końcu trafiłam na gabinet Ortoprotex.Byłam naprawdę zadowolona kiedy usłyszałam ze da sie naprawic moja wade za pomocą aparatu a poza tym jeszcze w ciągu 1,5roku.Super!!! Na poczatku leczenia podpisałam umowe odnośnie kosztów i wszystko do tej pory sie zgadza.Poczatkowo Pani Doktor sugerowała zdjecia aparatu ok września, przedłuzyło sie do listopada, ale nie da sie przewidziec wszystkiego a zwlaszcza tego jak nasze ząbki będą reagowały. Mineły 3miesiace od czasu kiedy zdjełyśmy aparat.Jestem zadowolona choć jeszcze czeka mnie rekonstrukcja moich nie kształtnych ząbków. Mam jednak nadzieje ze to bedzie tylko ich dopieszczenie.Podczas całego leczenia zawsze mogłam liczyć na porade głównie asystentek Pani Doktor ale zawsze miłych i kompetentnych.W sposob bardzo klarowny potrafiły wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości.Niektórzy piszą że „czekają na wizytę i że nie jest na czas” – to fakt ale skoro jeden pacjent spozni sie15min drugi 10min to już robi się opoznienie.Ja czekałam podczas moich 2 letnich wizyt moze 2 razy.Mogę polecić gabinet każdej osobie ktora ma problemy ortodontyczne. Dodam także ze w chwili kiedy troszke odkleil mi sie retajner zadzwoniłam do gabinetu i juz nastepnego dnia zostala mi ustalona wizyta w celu podklejenia.Okazalo sie ze to nie jest takie proste wiec Pani Doktor zdjeła caly i zalożyla od nowa – poświeciła na to godzinę mimo ze było już ok 20.00godz i nie zapłaciłam zupełnie nic.:)Pani Doktor to zawsze uśmiechnięta, pozytywnie zwariowana osoba z pasją i wielkim talentem.Bardzo POLECAM. Wiola P.:)

05.02.14

Krzysztof E.

Od pierwszej wizyty wiedziałem, że leczenie uda się, jednak nie spodziewałem się że efekt nadejdzie tak szybko. Zacznijmy od tego, że Ortoprotex jest przyjemnie urządzony co optymistycznie nastawia pacjenta przed wizytą. Pani doktor Joanna Ślusiewicz jest przemiła, naładowana pozytywną energią. Moja wada była dosyć spora, spodziewałem się wyrywania zębów czy też długiego czasu leczenia ale Pani doktor przewidywała dwa lata i to bez wyrywania zębów za co bardzo dziękuję 🙂 Leczenie przebiegało bez najmniejszych problemów i ostatecznie z zębami „uporaliśmy” się w półtora roku. Muszę też podziękować przy okazji załodze czyli paniom Izie, Monice i Ani, które w sposób perfekcyjny wykonywały takie zabiegi jak piaskowanie czy zakładanie i zdejmowanie łuków i ligatur i zawsze starannie tłumaczyły co w danej chwili robią! Wizyty w gabinecie wspominam bardzo miło. Dziękuje raz jeszcze i polecam!

19.01.14

Ala

Polecam panią dr Ślusiewicz, która jest bardzo dobrym specjalistą. Jest życzliwa, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dzięki niej nie wstydzę się już uśmiechać.
Aparat nosiłam przez rok. Z perspektywy czasu (w tym roku miną 4 lata od zdjęcia aparatu) jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wszystko jest w porządku, wada nie wróciła. Widać że pani doktor ma duże doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie ponieważ krok za krokiem leczenie wyglądało tak jak mówiła. Widać było słuszność i trafność podejmowanych przez nią decyzji. Wszystko opisuje rzeczowo, konkretnie i przystępnie, a do tego z dużą empatią. Atmosfera panująca w gabinecie jest bardzo miła, personel także w porządku. Zwłaszcza pani Iza, która wszystkie zabiegi wykonuje bardzo dokładnie i delikatnie. Także gdyby ktoś wahał się z podjęciem decyzji o leczeniu, tak jak ja kiedyś zmagając się z problemem brzydkich zębów przez wiele lat, to zachęcam do odwiedzenia Ortoprotexu i pani doktor:)

15.01.14

Lidia P

Pani Doktor Joanna Ślusiewicz jest według mnie lekarzem z powołaniem. Najlepsza w swoim fachu. Miałam trudną do wyleczenia wadę zgryzu, mimo to pani doktor podjęła się leczenia, i chociaż przypadek był beznadziejny, dokonała niemożliwego i efekt jest niesamowity. Jak patrzę na moje dawne zdjęcia, nie mogę uwierzyć, nareszcie bez wstydu szeroko się uśmiecham : ) Jest niezwykle profesjonalna i precyzyjna. Mimo, że zawsze bałam się dentysty , bo mam bardzo wrażliwe zęby, pani Ślusiewicz jest tak miłą, sympatyczną osobą z poczuciem humoru, że przestałam się bać. Aparatu już nie mam,ale jeśli czuję , że coś z zębami jest nie tak , zawsze mogę liczyć na pomoc pani doktor, i zawsze znajdzie dla mnie czas, nawet jeśli ma pełno wizyt. Pomogła mi nie tylko z wadą, ale też wspierała kiedy miałam gorszy czas i martwiła się o mnie, dzięki niej spojrzałam na parę spraw inaczej i znalazłam inspirację. Więc jest także lekarzem duszy, za co z całego serca jej dziękuję. Zawsze będę ją miło wspominać, polecam każdemu, kto szuka najlepszego ortodonty w Polsce. Pani Joanno jest pani dobrą wróżką. Szeroko uśmiechnięta Lidka 🙂

10.01.14

Małgosia

Gorąco polecam Panią Doktor Joannę Ślusiewicz, która mistrzowsko poskromiła moją wadę zgryzu, i od kilku tygodni cieszę się moim nowym uśmiechem 🙂 Trafiłam do Pani Doktor po tym, jak w innym gabinecie odebrano mi nadzieję na możliwość naprawienia zgryzu przy pomocy aparatu (sugerowano ingerencję chirurga, a jeśli upierałabym się przy aparacie, to miałam liczyć się z tym, że wada jest nie do naprawienia, a w najlepszym razie szanse są niewielkie). Dobrze, że nie załamałam się wtedy i postanowiłam wysłuchać opinii innego lekarza. Dzięki tej stronie i opiniom tu zamieszczonym wybrałam Ortoprotex i Panią Doktor Ślusiewicz. Dziś mogę obiema rękami podpisać się pod każdą pozytywną opinią poprzedników. Pani Doktor nie tylko dała mi nadzieję na naprawienie mojego zgryzu, ale takze dokonała cudu, bo leczenie zakończyło się sukcesem. 11 grudnia ubiegłego roku, po 18 miesiącach zdjęłam aparat i nie żałuję ani jednej złotówki, którą wydałam na leczenie – były to najlepiej zainwestowane pieniądze. Pani Doktor jest mistrzem w tym co robi. Jest profesjonalna, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, podchodzi do pacjenta z wielkim zaangażowaniem i, co dla mnie było bardzo ważne, nigdy nie ignoruje ani nie zbywa obaw czy wątpliwości pacjenta, jakkolwiek irracjonalne by były. Jestem jej ogromnie wdzięczna nie tylko za zrobienie porządku z moimi zębami, ale także za ogromne serce i cierpliwość do mnie 🙂 A sam Ortoprotex – każdy, kto tam trafi raz nie będzie szukał już innego gabinetu. Gabinety są piękne, estetyczne, panuje tam przemiła atmosfera, przede wszystkim dzięki wspaniałej ekipie, która tam pracuje. Gorąco polecam!!! A Pani Doktor bardzo bardzo dziękuję za pomoc i opiekę <3

30.12.13

annatraliszewska2409

REWELACJA!!!! W swoim życiu nie spotkałam się z tak cudowną kobietą i tak dobrym specjalistą jak Pani doktor Joanna Ślusiewicz. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów jakie osiągnełyśmy wspólną pracą 🙂 Samo leczenie,wybielanie jak i pozostałe zabiegi estetyczne przeprowadzone w pełnej higienie i przyjemnej atmosferze 🙂 SERDECZNIE POLECAM 🙂
Z pozdrowieniami od siebie i dziadka Ania:)

21.12.13

K. Rożniakowska

Wraz z moją siostrą uczęszczamy do pani Joanny Ślusiewicz od kilku lat. Po skutecznym leczeniu ortodontycznym możemy liczyć na opiekę po zdjęciu aparatu. Jesteśmy zadowolone z efektów i wciąż korzystamy z różnorodnych usług dostępnych w gabinecie. Jedynym mankamentem jest opóźnianie się wizyt. Zdarza się, że trzeba czekać więcej niż pół godziny. Generalnie bardzo polecam usługi pani Joanny Ślusiewicz ze względu na sympatyczną, przyjazną atmosferę, która spowodowała, że po wielu latach strachu przestałam się bać dentysty.

28.11.13

Magdalena Pietryniak

Witamy!
Iwona Kotlarek i Magdalena Pietryniak bylyśmy pacjentkami Ortoprotex-u oczywiście pod ,,skrzydłami,, Pani doktor Joanny Ślusiewicz. Jesteśmy bardzo zadowolone z efektów ,,naprawczych,, naszych ząbków. Leczenie ortodontyczne przebieglo dokładnie tak jak było ustalone na konsultacji.To niesamowite jak w kilkanaście miesięcy zostałysmy pozbawione naszego wieloletnieg kompleksu a zyskałyśmy pewność siebie po przez kompetentną Pania Joasię która jest wyjatkowa w tym co z odpowiedzialnością rzec mozemy kocha :). Oczywiście na zasłużone podziękowania zasługuje cały bardzo mily zespół – personel który stwarza naprawde miłą domową atmosferę. Z pełna odpowiedzialnością polecamy usługi Ortoprotex-u pod względem zdrowotnym ale i finansowym rówież. Życzymy wielu sukcesow zawodowych i mnóstwa zadowolonych pacjentów. Serdecznie pozdrawiamy 🙂

23.11.13

Agnieszka

Leczenie w gabinecie Pani Sluziewicz zaliczam do najlepszych decyzji w zyciu, syn uniknal chirurgii szczekowej i cieszy sie coraz ladniejszym usmiechem – bo leczenie trwa nadal. Niestety tanio nie jest ale uwazamnze warto i
Polecam goraco

21.11.13

Ania L

Od miesiąca cieszę się idealnym uśmiechem. A to wszystko dzięki wspaniałej pani dr Ślusiewicz. Nie wierzyłam, że efekty leczenia będą aż tak zdumiewające. Leczyłam się w gabinecie Ortoprotex niewiele ponad 1,5 roku. Każda wizyta była dzień wcześniej poprzedzana telefonem z gabinetu, co jest dobre, bo nie zawsze się o wszystkim pamięta. Kolejnym plusem jest przyjazna atmosfera podczas wizyt, sympatyczny personel i bardzo ładny wystrój. Pani Joasia jest świetną i mega uroczą osobą. Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu leczenia ortodontycznego. Szczerze mogę polecić gabinet Ortoprotex wszystkim 🙂

26.09.13

Jolanta Krześlak

Leczenie przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Już po 7 miesiącach (!) mogłam cieszyć się pięknym uśmiechem. Pani Doktor i cały personel Ortoprotex-u to wysokiej klasy profesjonaliści. Ogromnie podziwiam wiedzę, umiejętności, precyzję, indywidualne traktowanie każdego pacjenta. Pani Doktor leczyła również kilka lat temu dwie moje córki- obie są bardzo zadowolone z uzyskanych efektów. Od strony finansowej również bardzo rozsądne traktowanie pacjenta- wiele wizyt kontrolnych podczas leczenia oraz po zdjęciu aparatu było bezpłatnych. Gorąco polecam firmę- ONI NAPRAWDĘ WIEDZĄ, CO ROBIĄ 🙂

23.09.13

Gębarowski

Ludzie pytają się czy nie żałuję. Odpowiadam że jak miałbym cofnąć czas i dokonać decyzji… powtórzyłbym to ponownie:) Pani Asia jest bardzo sympatyczną osobą, zna się na swoim fachu. Jak mi mówiła zęby to jej hobby. Jeśli chodzi o opóźnione wizyty to w zupełności rozumiem i nie uznaję tego jako wady, ponieważ jestem cierpliwą osobą i doceniam pracę Pani Ślusiewicz, która sama nie jest w stanie przewidzieć ile czasu spędzi przy pacjencie a zawsze coś (odpukać) może się wydarzyć. Asystentki krótko pisząc wzorowo wykonują swoją pracę oraz mają bardzo dobry kontakt z pacjentem. Swoje zaufanie powierzyłem w dobrych rękach. Bardzo dziękuję za wyleczenie mojej wady 🙂 Dzięki temu częściej się uśmiecham oraz dziękuję za mały prezent jaki Pani Asienka mi sprawiła 🙂 Nikt w życiu nie sprawił mi takiej niespodzianki (poza bliskimi). Z mojej perspektywy same zalety. Z czystym sumieniem Polecam.
Z Poważaniem
Kacper Gębarowski

21.09.13

Anna K.

Tydzień temu pani dr Joasia zdjęła mi aparat. Kochani, to ANIOŁ, który zrobi cuda z waszymi zębami!! Moje są przepiękne!!!!!! Leczenie trwało rok a efekt jest rewelacyjny! Pani doktor to profesjonalistka, która spełniła moje największe marzenie. Czekałam prawie 50 lat na ten podarunek od losu! Samo leczenie nie było uciążliwe ze względu na panującą w gabinecie atmosferę – przyjazną, serdeczną, miłą, życzliwą… (wszystkie panie asystentki pozdrawiam ciepło). I jeszcze tylko jedno – u doktor Joasi Ślusiewicz nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam wszystkim ten gabinet! Anna K.

29.08.13

Justyna B

Po 13 miesiącach mam zdjęty aparat. Efekt jest niesamowity. Pani Doktor jest profesjonalna, dokładna, skrupulatna. Jest Mistrzem w tym co robi. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że mogę zaufać całemu personelowi. Świetne podejście do pacjenta, organizacja i całe leczenie. Życzyłabym sobie i wszystkim pacjentom wielu takich lekarzy jak Pani Joanna. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

22.08.13

Anna Banaszek

Pani Doktor Joanna Ślusiewicz to wirtuoz wśród światowej klasy lekarzy ortodontów. Aparat został zdjęty przez Panią Doktor wczoraj i efekty są wręcz niewiarygodne. Doktor Joasia ma po prostu dar, ogromny talent, wiedzę, inteligencję, pasję, odwagę oraz kocha swój zawód. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor Joannie za niesamowite efekty leczenia oraz Pani Ani, Pani Izie oraz Pani Monice, które z zegarmistrzowską precyzją dbały o moje ząbki na każdej wizycie. Polecam wszystkim gabinet ORTOPROTEX Pani Doktor Joanny Ślusiewicz ponieważ panuje tutaj przemiła atmosfera oraz każdy pacjent jest otaczany fachową, profesjonalną opieką.
Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor Joannę Ślusiewicz oraz Panią Anię, Panią Izę oraz Panią Monikę!
Anna Banaszek

26.07.13

Magdalena L

Witam ponownie. Po raz kolejny piszę pozytywną opinie o gabinecie Ortoprotex i cudotwórczyni dr Joannie Ślusiewicz. Moja pierwsza opinia nie ujrzała światła dziennego. Trudno oceniać dlaczego, czyżby to złośliwość innych ludzi?! Mam nadzieję, że tym razem już tak się nie stanie! Z całego serducha polecam wysokiej klasy, nowoczesny, profesjonalny gabinet Ortoprotex wraz z całym personelem na czele dr Joanną Ślusiewicz. Jestem już ponad pół roku po zdjęciu aparatu stałego i od tamtej chwili każdego ranka mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Namiary na gabinet dostałam od znajomej, która leczyła w Ortoprotexie swojego syna. Bez wahania umówiłam się na konsultacje. Spotkanie z dr Joanną było jak podarowanie „gwiazdki z nieba”. Dr oznajmiła, że podejmie się leczenia zgryzu krzyżowego otwartego, jak żaden inny specjalista. Wcześniej miałam konsultacje z wieloma ortodontami i chirurgami i zawsze słyszałam jedno, że jedyną możliwością na wyleczenie gwarantuje mi tylko operacja piłowania dolnej szczęki. Efekt był cały czas taki sam, że dawałam sobie spokój po takich wizytach. Pani doktor Joanna Ślusiewicz jako jedyna dokonała cudu, podjęła się trudnego zadania i dzięki niej teraz jestem szczęśliwszym człowiekiem i mogę cieszyć się zdrowym, ładnymi uśmiechem. Leczenie zaskakiwało mnie z miesiąca na miesiąc. Z utęsknieniem czekałam na kolejne wizyty by móc usłyszeć pozytywy przebiegu leczenia od Pani dr Joanny i by móc spotkać się z bardzo sympatycznym personelem jak m.in. Pani Iza, Monika czy Ania. Szczerze polecam każdemu Panią doktor Ślusiewicz (koleżanka Asia już skorzystała), ponieważ lepszego specjalisty w tej dziedzinie po prostu nie ma! Dr Joanna jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie, posiada wielkie serce do leczenia, pełna optymizmu i uśmiechu drobna kobietka dokonuje rzeczy niemożliwych !!! Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z efektu mojego leczenia, częściej się uśmiecham, nie krępuję się przy fotkach i pozbyłam się mojego życiowego defektu. Jeszcze raz gorąco polecam dr Joannę Ślusiewicz i gabinet Ortoprotex. Nie zwlekaj, naprawdę WARTO !!!

18.07.13

Sargis Petrosjan

Około miesiąca temu moje leczenie się zakończyło , aparat został zdjęty przez panią doktor a efekty są znakomite. Każda wizyta była przyjemna i nie łączyła się z jakimkolwiek bólem . Efekt został uzyskany w krótkim czasie 8 miesięcy , jestem bardzo zadowolony 🙂
Sargis Petrosjan

03.07.13

Blue Cafe

Blue Cafe
W XXI wieku każdy powinien korzystać z profesjonalnej opieki stomatologicznej.
My jako zespół korzystamy z opieki prywatnej przychodni stomatologicznej ORTOPROTEX Pani Joanny Ślusiewicz.
Z przyjemnością patrzymy na czyjąś pasję, serce jakie wkłada w każdego pacjenta i wspaniałą atmosferę!!!.
Z pozdrowienia dla dr Joanny Ślusiewicz.
zespół Blue Cafe

27.06.13

Patrycja

Z czystym sumieniem mogę polecić Pania Dr Ślusiewicz. Nie miałam bardzo dużej wady zgryzu, lecz zęby nie były poste i nie wyglądały zbyt dobrze. Na szczęście wczoraj wyszłam z gabinetu z naprawdę ładnym uśmiechem:) Szczerze mówiąc efekt końcowy mnie zaskoczył…. nie sądziłam że z moich zębów da się zrobić takie perełki:) Pomimo czasem może zbyt długiego czasu oczekiwania na wizytę, uważam ze Pani Dr Ślusiewicz jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą i nie można zarzucić jej braku profesjonalizmu. Jest świetnym fachowcem znającym się na rzeczy:)

26.06.13

Agata

To już drugi aparat w moje rodzinie i druga szczęka jaką powierzam Joasi Ślusiewicz, moje zęby odzyskały „panoramę” a córka jest zachwycona dotychczasowymi efektami pod opieką Pani Joasi. Od lat odwiedzamy gabinet i polecamy pomoc Joasi Ślusiewicz z całą odpowiedzialnością. Agata i Konstancja.

11.06.13

Ola M.

Decydując się na leczenie ortodontyczne poważnej wady zgryzu (zgryz otwarty) miałam konsultacje z wieloma ortodontami. Każdy z nich twierdził, że tylko operacja może skorygować tą wadę. Pani doktor Joanna Ślusiewicz jako jedyna podjęła się trudnego zadania i dzięki niej teraz mogę cieszyć się ładnymi uśmiechem, co graniczyło niemalże z cudem.
Pani doktor to zarówno świetny fachowiec, znający się na rzeczy, któremu można w pełni zaufać, jak również życzliwa i zawsze uśmiechnięta osoba, z ogromnym poczuciem humoru i zawsze pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Dla Pani doktor nie ma rzeczy niemożliwych, z góry wie jak przebiegać będzie leczenie i szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Szczerze polecam każdemu Panią doktor Ślusiewicz, bo z doświadczenia wiem, że lepszego specjalisty w tej dziedzinie nie znajdziecie !!

10.06.13

Lucyna

Jestem już po leczeniu ortodontycznym zachwycona efektami, które przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Początki nie były łatwe, bo po wizycie u kilku ortodontów nikt nie chciał podjąć się leczenia. Jedynymi propozycjami było wyrwanie 3 zębów i wstawienie implantu. Dopiero Pani doktor Joanna Ślusiewicz podjęła się mojego leczenia ortodontycznego bez wstawiania implantu. W czasie leczenia bywały wątpliwości czy na pewno uda się skorygować wadę, ale Pani doktor zawsze w profesjonalny sposób je rozwiewała. Leczenie przebiegło zgodnie z planem. Teraz mogę cieszyć się prostymi ząbkami i wspaniałym Hollywoodzkim uśmiechem. Za co dziękuję Pani doktor, jak również Panią asystentką z Ortoprotexu. Wszystkim z czystym sumieniem polecam, bo ja jestem w 100% usatysfakcjonowana:):):):)

15.05.13

Zadowolona

Przychodnia Ortoprotex nowoczesna, na wysokim poziomie. Personel bardzo miły. Pani dr Ślusiewicz profesjonalistka, miła, madra,. Zęby mam super, sa proste, białe, hoolywódzki usmiech. Ja polecam gorąco, jestem baardzo zadowolona.!!!!!!! 🙂

21.04.13

e_wachowska

Witam. Namiary na Panią Doktor Ślusiewicz dostałam od kuzynki, która cieszyła się już pięknymi zębami po leczeniu w Ortoprotexie. Miałam dużo szczęścia, że zdecydowałam się właśnie na ten gabinet, ponieważ wielu moich znajomych zostało bardzo źle poprowadzonych w leczeniu ortodontycznym lub też ich „przygoda” z aparatem nie kończy się od lat, a efektów próżno szukać. Gabinet Ortoprotex gorąco polecam każdemu, kto boryka się z wadą zgryzu, nie tylko tu, na forum, ale także na co dzień. To profesjonalna obsługa w profesjonalnych warunkach pracy. Pani Doktor wraz z zespołem moje marne, małe i krzywe ząbki doprowadziła do stanu zgryzu idealnego. Od czasu założenia aparatu, dzięki regularnym wizytom kontrolnym i dokładnym czyszczeniu zębów – skończyły się moje problemy dentystyczne. Leczenie zakończyło się w terminie efektem oczekiwanym. Nie można też nie wspomnieć o wspaniałych umiejętnościach recontouringu Pani Doktor, dzięki czemu dziś nikt nie przechodzi obojętnie obok mojego uśmiechu 😉 Pragnę jeszcze raz bardzo podziękować zarówno Pani Doktor jak i całemu przemiłemu zespołowi a niezdecydowanych zapewnić, że warto!

18.04.13

Sylwia D.

Pani Doktor Joanna Ślusiewicz to najlepszy lekarz z jakimkolwiek miałam styczność. Zacznę od początku: moja pierwsza wizyta w Ortoprotex’ie trwała z 1,5h, wtedy to poznałam Panią Doktor i to ona dokładnie obejrzała moje zęby i dokładnie wytłumaczyła na czym będzie polegać leczenie mojej wady. Nie powiem, ale bałam się reakcji Pani Doktor, gdy zobaczy mój zgryz, ale ona podeszła do problemu bardzo profesjonalnie. Leczenie trwało 22 miesiące – tyle ile zakładała Pani Doktor. Efekt jest nieziemski! Zęby są idealnie proste i w końcu mogę się wciąż uśmiechać! To kobieta z pasją, zna się na rzeczy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Gabinet Ortoprotex’u to naprawdę miłe miejsce, wszystko ładnie urządzone, a panie, które współpracują z Dr Ślusiewicz są przemiłe i zawsze chętne do pomocy. Atmosfera, która tam panuje jest naprawdę świetna. Z ręką na sercu polecam tego ortodontę. Pani Joasia to ciepła, kochana kobieta, która spełniła moje marzenie: mam prościutkie zęby i nie wstydzę się już uśmiechać 🙂 BARDZO POLECAM! Sylwia Duda.

17.04.13

Kasia P.

Serdecznie polecam ORTOPROTEX!Bardzo elegancki,przytulny gabinet!Przemiła atmosfera,którą buduje cały zespół!Pani dr Ślusiewicz – to profesjonalistka, a przede wszystkim wspaniały,ciepły człowiek,któremu nie bałam się zaufać!Mimo dużej wady i beznadziejnej sytuacji do jakiej doprowadził mnie poprzedni ortodonta, Pani dr sprawiła,że moje zęby są zdrowe i piękne!Rzadko spotyka się tak wybitnego specjalistę i wspaniałego człowieka w jednym!
Pani dr Ślusiewicz przywróciła mi uśmiech, a przede wszystkim pewność siebie!!
Chciałam Pani i całemu zespołowi jeszcze raz serdecznie podziękować!!A Wszystkim jeszcze raz gorąco polecić ORTOPOTEX!

08.04.13

B.N

Właśnie moja droga do pięknego uśmiechu dobiegła końca. Leczenie przebiegało sprawnie , fachowo i z ogromnym zaangażowaniem Pani Doktor Joanny Ślusiewicz oraz całego personalu . Efekt jaki został osiągnięty przerósł moje oczekiwania i to w czasie 15 miesięcy .Nie ukrywam , że do do Ortoprotexu zgłosiłam się po zebraniu szczegółowego wywiadu i nie zawiodłam się. W trakcie leczenia są obecnie moje dwie koleżanki i tak jak ja z dnia na dzień widzą ogromną poprawę. Pani Doktor to nie tylko rzadko spotykany fachowiec i lekarz z powołania ale również przemiły otwarty człowiek co w obecnych czasach rzadko niestety spotykane połączenie . Polecam , bo nie tylko mam uśmiech o jakim marzyłam ale również dlatego ,że leczenie przebiegło bez stresu , bólu a ja zawsze mogłam bez obawy zapytać o wszystko co mnie w danym momencie leczenia interesowało . Pozdrawiam gorąco zawsze uśmiechnięta Panią Doktor i Jej naprawdę wysoko wykwalifikowany personel. B.N

19.03.13

joannakom73

Długo szukałam dobrego ortodonty i całkiem przypadkiem trafiłam do Pani doktor Ślusiewicz. Moje leczenie trwało dokładnie rok, dokładnie tyle, ile obiecywała Pani doktor. Efekt leczenia jest zdumiewający, mam piękny, szeroki usmiech a moja twarz nabrała zupełnie innego wyrazu. Po zakończonym leczeniu skorzystałam z profesjonalnego wybielania zębów i poddałam je korekcie kosmetycznej.Decyzja jak najbardziej słuszna. Ponadto w Ortoprotex panuje bardzo przyjazna atmosfera a Pani doktor zawsze z usmiechem, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Szczerze polecam. Joanna K.

23.01.13

Lilianna

Ortoprotex wg mnie to wysokiej klasy gabinet stomatologii estetycznej.Pani Dr Joanna świetny specjalista Nie boi się trudnych wyzwań.Pracuje z wielką pasją i wiarą w to co robi.Dzięki temu mam w dalszym ciągu swoje zęby które chciano wyrwać.Nie prawdą jest że leczenie ortodontyczne to dla ludzi młodych.Okazuje się że w każdym wieku wiele można zrobić tylko trzeba mieć wiedzę i chęci.Ja jestem tego przykładem.Po zdjęciu aparatu cieszę się pięknym uzębieniem /swoim a nie sztucznym/ Wielkie dzięki Pani Joannie i całemu zespołowi. Bardzo polecam! Lilianna

23.01.13

Rafal Suski

Tydzien temu Pani Slusiewicz zdjela mi aparat jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego.Okres leczenia byl taki jaki ustalila Pani doktor na poczatku, bardzo mila i sympatyczna obsluga z czystym sumieniem moge polecic tego ortodonte kazdemu kto zastanawia sie nad korekcja zgryzu.Pozdrawiam.Rafał Suski.

25.11.12

ANETA C.P

Moja córka przyszła do Pani doktor,kiedy inni chcieli zmieniac i prostować jej szczękę chirurgicznie. Dziś ma piękny ,równy uśmiech, bez interwencji chirurgicznej ,za co Pani doktor bardzo dziękujemy.

07.11.12

Dorota Ł

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Nie miałam bardzo dużej wady więc leczenie trwało 10 miesięcy. Jestem już rok po zdjęciu aparatu, noszę retainery na górze i na dole plus płytkę retencyjną na noc. Z zębami nic się nie dzieje. Do zdjęcia retainerów mi się nie spieszy bo zęby jeszcze się nie ustabilizowały. Wizyty przez rok miałam bezpłatnie (łącznie z piaskowaniem). Następna zapewne będzie już płatna. U dr Ślusiewicz leczył się także mój mąż, który miał bardzo poważną wadę zgryzu, zęby poza łukami itp. Również jest zadowolony, obyło się bez wyrywania zębów, a te, które rosły w „drugim rzędzie” wróciły na swoje miejsca. Prawdą jest, że leczenie w Ortoprotex jest drogie, ale warte swojej ceny. Nie ma co oszczędzać na zdrowiu. Szczególnie, że źle leczona wada ortodontyczna może mieć o wiele poważniejsze konsekwencje niż nieładny uśmiech. Pozdrawiam.

21.09.12

AN

Gabinet super, obsługa-sympatyczna, Pani doktor- profesjonalistka ale zbyt zdystansowana do pacjenta- krótki kontakt z pacjentem i jego rodzicem lub brak kontaktu podczas wizyt kontrolnych. Muszę pochwalić leczenie bo efekty można już zauważyć po pierwszym miesiącu noszenia aparatu-tak było w moim przypadku (niesamowite!). Pani stomatolog u której leczę zęby też pochwaliła przebieg leczenia i była to zupełnie obiektywana opinia ponieważ stomatolog nie zna Pani Ślususiewicz

18.09.12

Beata J.

Jestem świeżo po zdjęciu aparatu, kiedy zobaczyłam swoje ząbki po leczeniu byłam w szoku, nie sądziłam, że będą wyglądać tak dobrze. Mój uśmiech przed leczeniem pozostawiał wiele do życzenia… przerwy między zębami brak dwójek… do Pani Joany trafiłam przez moją siostrę i ciocie, które również nosiły aparaty zakładane przez Panią Asie więc teoretycznie wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce, ale efekt i tak był zaskakujący po prostu zaniemówiłam są teraz takie śliczne 😀 inni lekarze mówili, że będę musiała wstawiać sztuczne zęby i że nie nadaję się do leczenia aparatem…a jednak Pani Joanna zdziałała cuda :):) w końcu chce mi się uśmiechać 😀 Atmosfera w gabinecie jest bardzo sympatyczna, Pani Joasia jak i jej asystentki zawsze dokładnie tłumaczą co będą robiły i przede wszystkim wkładają serce w to co robią 🙂 Na pewno będę polecać gabinet ORTOPROTEX wszystkim, którzy mają problemy ze swoimi zębami. Dodam także, że mieszkam 100 km od Łodzi, dojazdy nie stanowiły dla mnie problemu ponieważ sądzę, że jak coś robić to porządnie, a wiedziałam, że w ORTOPROTEX tak właśnie jest i oczywiście się nie rozczarowałam 🙂

18.09.12

Magdalena J

Serdecznie polecam gabinet ortoprotex.Wspaniałe indywidualne podejście do kazdego pacjenta. Zarówno miła atmosfera jak i perfekcyjna poprawa wady. Teraz moge juz bez kompleksow pokazywac piekne ząbki:). Dziekuje bardzo pani dr Ślusiewicz, pani Ani i pani Izie 🙂

17.09.12

Marlena J.

Pani doktor to profesjonalistka. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Leczenie trwało krótko a efekt jest rewelacyjny. Szczerze polecam!

17.09.12

Tomek

Serdecznie polecam usługi Pani Joasi Ślusiewicz, aparat zdjęła mi jakiś rok temu i od tego czasu mam się czym chwalić. Mimo dość dużej wady zgryzu okres leczenia był stosunkowo krótki, a jestem pod wrażeniem efektów. Po każdej wizycie wiedziałem co się dzieje z moimi zębami i jakie zaszły zmiany od ostatniej. Do tego przemiła obsługa.

10.09.12

Marcin M.

Nosiłem aparat przez prawie trzy lata i nie żałuję!!! Moje ząbki są teraz śliczne 🙂 Przed leczeniem byłem u wielu lekarzy i wszyscy mówili że jest to wada do leczenia operacyjnego. Pani Joanna dała radę 🙂 Gorąco polecam 😀

08.09.12

Marta B.

Byłam bardzo zadowolona z efektów leczenia w gabinecie Ortoprotex. Moje leczenie trwało tylko rok, a po zdjęciu aparatu wyszłam z „amerykańskim uśmiechem”. Pani Joasia jest rzetelnym i kreatywnym lekarzem. Cały okres leczenia byłam informowana o kolejnych etapach leczenia, a zmiany widziałam na bieżąco. Na koniec zdecydowałam się na kosmetykę zębów, jestem bardzo zadowolona z efektów.
Plus profesjonalny i miły personel. Polecam!

04.09.12

Monika

Wynik leczenia jako taki ale co z tego skoro jestem uzależniona od szyn które muszę od dwóch lat co noc zakładać. Nie założono mi retajnerów po zakończeniu leczenia więc się obawiam, że gdy przestanę nosić szyny wada powróci. Oczywiście o tym że nie będę ich mieć dowiedziałam się w dzień wizyty końcowej. Najlepsze jest to, że po zdjęciu aparatu i przed zrobieniem wicisku zębów podeszła do mnie pani asystenta i powiedziała mi, że nie mają już dziś dla mnie czasu iżebym pojawiła sie za tydzień. Dla osób nie zorientowanych- tydzien bez aparatu i żadnej retencji równa się znaczny powrót wady. Mnie również podsunieto umowę na drugiej wizycie po zdjęciu aparatu z nowymi cennami – wizyty „po” już wcale nie są bezpłatne.

14.08.12

Malwina Sasin

Jestem już po leczeniu ortodontycznym aparatem stałym i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że widać efekty. Aparat nosiłam od czerwca zeszłego roku, także moje leczenie nie trwało długo. Korekty miałam co 4-6 tygodni, zawsze podczas takiej wizyty moje zęby były czyszczone, a ligatury wymieniane, no i oprócz tego zmiana drucików, według zaleceń Pani Doktor. Samo leczenie nie dałoby takiego wielkiego efektu, gdyby nie wspaniałe rączki Doktor Joasi. Nadała moim ząbkom ładny kształt, niektóre odbudowała i teraz wszystko wygląda pięknie! Zarówno Pani Doktor, jak i Panie Asystentki są wykwalifikowane i przemiłe, zawsze pomocne. I tak jak już wspomniałam w poprzedniej opinii Pani Doktor zdziałała również cuda co do mojego ogólnego nastawienia i spojrzenia na świat:)
Wszystkim polecam i dziękuję całej kadrze Ortoprotex i mojej ukochanej Pani Doktor!

19.07.12

Monika Kucharska

Polecam w 100 %. Miałam okropną wadę zgryzu, w wieku 15 lat nosiłam aparat ruchomy, który nie dawał żadnych efektów leczenia a moja ortodontka stwierdziła, że wada nie podlega leczeniu aparatem stałym. Dopiero na studiach czytając fora trafiłam na Panią dr Joasię, która bez żadnego ale podjęła leczenie i obiecała je zakończyć przed ślubem! Aparat nosiłam tylko 16 miesięcy, a efekt był piorunujący! Pani dr jest bardzo doświadczoną osobą i kilka minut jej wystarczy aby ocenić co dalej. Zawsze to co zaplanowała było zrobione! Faktycznie czasem jest mały poślizg, ale znowu bez przesady, Panie zawsze dzwonią w celu potwierdzenia wizyty, bądź jej przełożenia, a Pani dr jeśli trzeba to przychodzi poza godz swojej pracy co także trzeba docenić! Panie asystentki są kompetentne, bardzo miłe i opiekuńcze. Na miejscu wykonywana jest także cała kosmetyka, licówki i wybielanie. Myślę, że ortoprotex jest w 100% wart swojej ceny! Za półtora tygodnia mam ślub i piękne ząbki, także marzenia się spełniają! Dziękuję Pani Joasi i całemu zespołowi! Pozdrawiam i do zobaczenia na piaskowaniu:)

01.06.12

Katarzyna Sz.

Polecam gabinet ORTOPROTEX. Jestem właśnie świeżo po zdjęciu aparatu, który nosiłam zaledwie 9 miesięcy a efekt jest bardzo zadowalający. W końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem i prostymi ząbkami. Dr Ślusiewicz jest rewelacyjna w tym co robi. Co prawda podczas wizyty jest krótką chwilę przy pacjencie bo w tym samym czasie musi iść do kolejnego, ale w ogóle mi to nie przeszkadzało, gdyż pani doktor wie co trzeba zrobić, jest konkretna i tyle czasu w zupełności wystarcza. Atmosfera w gabinecie jest przesympatyczna, panie są bardzo miłe, objaśniają wszystko co jest robione. Czasami zdarzają się opóźnienia( ok.20min) ale myślę, że tak zdarza się wszędzie. Leczenie ortodontyczne nie należy do tanich ale myślę, że ze względu na tyle plusów warto się tu leczyć. Pozdrawiam całą ekipę ORTOPROTEXU i dziękuję 🙂

27.05.12

Marcin K

Bardzo dziękuje Pani Joannie i personelowi który przy mnie był, za doprowadzenie moich zębów do ładu. Miałęm bardzo dużą wadę, inni ortodąci chcieli podjąć leczenie tylko po wykonaniu operacji cofnięcia dolnego łuku. Pani Joanna podjęła się tego i dziś po upływie zaledwie 1,5 roku cieszę się ładnym uśmiechem. Może i była to trochę droga inwestycja ale w porównaniu do tego co miałem zapłacić za operacje i późniejszy aparat, uważam że było warto. Atmosfera w gabinecie jest bardzo miła, nawet gdy były opóźnienia nie miałem z tym problemu bo można było porozmawiać z bardzo miłymi asystenkami (które serdecznie pozdrawiam 🙂 ). Gorąco polecam gabinet ORTOPROTEX i życzę dalszych sukcesów w pracy.
Pozdrawiam MK

17.05.12

Dorota K.

Polecam gabinet Ortoprotex. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz jest profesjonalistką. Córka miała „kosmiczną” wadę a jednak udało się. Atmosfera bardzo przyjazna dla klienta – piękny wystrój, kawa, herbata i uśmiechnięty personel. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Wadą było niekiedy długie czekanie, ale w moim przypadku zdarzyło się to raptem 2-3 razy. Jeśli chodzi o efekt leczenia to jesteśmy z córką bardzo zadowolone. Aparat nosiła 18 miesięcy. Dość drogo, ceny wyższe niż w innych gabinetach, jednak tu miałam gwarancję, że efekt będzie zadowalający (trafiłam do Pani doktor dzięki opiniom znajomych). Poza kosztami ważne jest też podejście do klienta i to w Ortoprotexie jest bezkonkurencyjne. Polecam wszystkim!

13.05.12

Ewa F.

Profesjonalna i kompetentna . Pani Doktor skorygowała niedoskonałości mojego zgryzu w niezbędnym na to czasie
i uzyskała oczekiwany przeze mnie efekt . Dziękuję i polecam wszystkim z „ortodoncyjnymi” problemami .

07.05.12

Dominik Kostienko

Mam na imię Dominik w tym roku kończe 15 lat.Do pani doktor Ślusiewicz trafiłem z polecenia na konsultację w wieku 4 lat.Rozpoznano poważna wadę,dokładnie moja dolna szczęka żyła własnym życiem , masakrycznie uciekała do przodu.Pani doktor z wielkim zaangażowaniem podjęła trudnego acz według niej optymistycznego leczenia.Najpierw nosiłem aparat ruchomy.W odpowiednim czasie pani doktor zaleciła aparat stały.Leczenie trwało 1,5 roku.efekt przerósł moje oczekiwania.Ponieważ jestem w okresie wzrostu z ogromną przyjemnością wciąż pozostaje pod opieka pani doktor. Jesteśmy z moja mamą niezmiernie wdzięczni za ciepło,zaangażowanie,profesjonalizm i wręcz rodzinną atmosferę panującą w gabinecie.
Dziękujemy bardzo Pani doktor Joannie Ślusiewicz i całemu personelowi.Wszystkim którzy mają podobne problemy ortodontyczne polecamy opiekę Pani doktor.

05.04.12

Justyna

Leczyłam się u Pani Doktor Ślusiewicz 5 lat temu. Miałam sporą wadę, zęby dolne wysunięte były za bardzo do przodu, a u góry zęby miały za mało miejsca i się krzywiły. Leczenie trwało około roku, a efekty były (i są nadal !!!) rewelacyjne-zgryz jest poprawny,zęby równo ustawione. Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną i widać, że wie co robi. Ma opracowany plan leczenia (który przedstawiła na początku) i realizuje ten plan konsekwentnie. Dodatkowo atmosfera panująca na wizytach jest bardzo przyjemna, tutaj szczególne pozdrowienia dla Pani Ani. Pani Doktor odpowiada zawsze szczegółowo na zadane pytania i jako pacjent zawsze dostawałam wyczerpujące informacje.
Na koniec zostawiam najważniejsze w poniedziałek byłam u Pani Doktor na wizycie kontrolnej 5 lat po leczeniu. Rezultaty leczenia są stabilne! Nic sie nie pogorszyło, wszystko wygląda tak samo dobrze jak po zdjęciu aparatu.

02.04.12

Czarek

Pani Joanna Ślusiewicz jest czarodziejką, chodzilem do paru ortodontow, nigdzie nie chcieli podjac sie leczenia. Wreszcie trafilem do ortoprtex gdzie wada w krótkim czasie (jak na tak duza wade) zostala wyleczona. Polecam wszystkim!

29.03.12

Monika

Witam,
Wszystkich zastanawiających się nad założeniem aparatu z czystym sumieniem mogę polecić gabinet ORTOPROTEX i panią Joannę na czele. Leczenie ortodontyczne przebiegło stosunkowo krótko 12 miesięcy i już teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem aż do 6stki. Podczas każdej wizyty nasze zęby są dokładnie czyszczone przez panią Izę i panią Anie. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, wszelkie wątpliwości są z miejsca wyjaśniane. Nie sposób nie wspomnieć o Pani Agnieszce(chętnie odbiorę te piękne lokihi)która zawsze służy pomocą chociażby nawet by zaparzyć pyszną kawę z expresu.
Co do Pani Joanny to znakomity ortodonta, który potrafi zaplanować leczenie i skrupulatnie egzekwować wynik by każdy mógł się cieszyć z pięknego i kosmetycznego uśmiechu. Nie mówiąc już o dopasowaniu wizyt a szczególnie ostatniej najdłuższej. Co do bólu nie wiem… nigdy go nie odczuwałam dzięki siłom niskiego tarcia. Dopiero przy końcu(3dni pobolewało). Warunki są z góry określone. Każdy dostaje cennik i umowę. Wie na co się godzi i za ile. Konsekwentnie do samego końca. Nigdy nie miałam żadnych zmian cenowych. Atmosfera miła, wnętrze bardzo przyjemne, prasówka i TV umila czekanie. Są obsunięcia czasowe ale jeśli ktoś jest zainteresowany postępami leczenia –tak jak ja-to pyta, a pani Joanna cierpliwie odpowiada. Żeby nie było za miło to muszę wspomnieć o niedociągnięciach. Po rekonstrukcji jednego z zębów zauważyłam, że jest nieco dłuższy od pozostałych podczas mówienia nie widać ale jak się zerka w lustro z „wystrzeżonymi” ząbkami to ja widzę mimo że inni nie zauważają. Pani Joanna się ucieszy : )) że za parę miesięcy zajrzę. Warto dodać, że do ortoprotexu dojeżdżałam aż z Warszawy po wielokrotnych wcześniej poszukiwaniach. Także warto. Koleżanka też już korzysta.

Szczęśliwa posiadaczka pięknego uśmiechu Monika C.

28.03.12

Magdalena S.

Jestem pacjentką gabinetu Ortoprotex od wielu, wielu lat. Tylko dzięki temu, że Pani Dr Joanna Ślusiewicz jest rewelacyjnym fachowcem, uwielbiającym swój zawód mam piękne, zdrowe i proste!!! zęby. Pani Dr Ślusiewicz jest niezwykle skoncentrowana na swojej pracy, zawsze profesjonalna, dokładna i precyzyjna – nic nie umknie jej uwadze 🙂 a jednocześnie bardzo miła i komunikatywna dzięki czemu ma doskonały kontakt z pacjentem. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera, a jego wnętrze nastraja optymistycznie 🙂 POLECAM wszystkim !!!!

22.03.12

Piotr K

Jestem pacjentem gabinetu od 3 lat. Miałem założony stały aparat, a w tej chwili jestem w okresie retencji. Po mojej wadzie zgryzu nie ma nawet śladu. Nie spodziewałem się, że moge mieć aż tak ładny uśmiech. Pani Doktor jest fachowa i komunikatywna. Z pełną świadomością mogę ją polecić kolejnym pacjentom. Obsługa jest bardzo miła, cały czas pilnuje, aby niczego pacjentom nie brakowało. Jeśli chodzi o czas oczekwiania na wizytę, to nigdy nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 15 minut od wyznaczonej godziny. Uważam to za absolutną normę. Dlatego zdziwiła mnie opinia poprzedniczki. Wystrój gabinetu utrzymany jest w nowoczesnym stylu, w poczekalni znajduje się telewizor, można napić się herbaty, kawy. Z tego co zauważyłem w gabinecie jest klimatyzacja, co tylko potwierdza dbałość o komfort pacjentów. Pozdrawiam

21.03.12

Justyna Kucharczyk

Dr.Joanna Ślusiewicz to jedyny ortodonta w Łodzi który nie wziął ode mnie pieniędzy za konsultacje. Jedyny który chciał podjąć leczenie bez wyrwania zębów w przeciwieństwie do innych,którzy po wyrwaniu twierdzili że nie dają gwarancji na efekty i poprawę układu zębów. Bardzo się cieszę,że pojawił się ktoś taki na mojej drodze!!! Pani dr.jest dobrym fachowcem wie co robi jej działania są skuteczne!!! Ja jestem tego najlepszym dowodem.Sama na początku nie myślałam,że będę miała ładne zęby i będą takie efekty.A było z czym walczyć….. Bo wszyscy lekarze twierdzili,że jest to nie możliwe……a jednak udało się. Pani dr. wie co robi. Fachowa opieka pań w gabinecie bardzo dokładne czyszczenie zębów a jak widzą nawet drobny kamień od razu działają.Czytając negatywną opinie którą ktoś napisał są to okropne pomówienia i bzdura!!!!!! zawsze miałam zdejmowane łuki i zakładane nowe!!!!! nigdy nikt nie zakładał mi tych samych. Dr.Ślusiewicz jest bardzo opiekuńczym lekarzem-dobrym człowiekiem!!!!!!!!!!! Nie zasługuje na takie opinie i wstrętne kłamstwa!!!!! Jak można pisać takie bzdury!!!!!! Moja rodzina i znajomi widzą efekty tego leczenia. Jeśli ktoś pyta o ortodontę to od razu bez wahania polecam moja panią dr. Bo szczerze twierdzę,że jest bardzo dobrym fachowcem!!!! i co mogę jeszcze dodać,że wszyscy lekarze twierdzili,że leczenie będzie trwało bardzo długo. Pani doktor naprawiła mój uśmiech który był w opłakanym stanie w bardzo krótkim czasie.Fajnie byłoby spotykać na swojej drodze samych tak dobrych fachowców. Jeśli ktoś ma problem z zębami to polecam panią doktor szczerze i uczciwie. Justyna Kucharczyk

17.03.12

KLewandowicz

Pani doktor to bardzo dobry, kompetentny lekarz i przemiły człowiek. Atmosefra w gabinecie jest bardzo przyjazna a cały personel godny najwyższej oceny. Efekt leczenia przerósl moje oczekiwania. Gorąco polecam!!!

25.02.12

Kasia z Łodzi

Do gabinetu Ortoprotex trafiłam z polecenia mojego lekarza stomatologa. Jestem niezmiernie szczęśliwa , ze trafiłam właśnie do Pani dr Joanny Ślusiewicz… Już na konsultacji, wiedziałam , ze trafiłam we właściwe ręce ..!!!
Dr Joasia jest cudowna kobietą i wspaniałym lekarzem! Zapomnialam już o mojej wadzie, jedynie zdjęcia przypominają mi o niej:-))) wizyty w gabinecie dzięki personelowi pomocniczemu- paniom asystentkom-były bardzo przyjemne…atmosfera iście domowa !
Polecam Ortoprotex i z utęsknieniem czekam na wizytę kontrolną za 6 miesięcy…

16.02.12

Kasia

Jestem bardzo zadowlona z efektu jaki uzyskałam. Pani Ślusewicz to bardzo miła, dokładna osoba. Polecam z całego serca.

11.02.12

Elżbieta K. z Łodzi

Moje leczenie u dr Joanny Ślusiewicz zaczęło się w 2007r.,gdy miałam 50+
Kłopot związany był z tym,że zęby dwójki górne nie wyrosły po mleczakach,a sprawę pogorszyło usunięcie trzonowego zęba 6,kiedy miałam 25-26 lat…Od tego czasu powoli było coraz gorzej,bo na przodzie powstawała z każdym rokiem większa szpara po jednej stronie górnego łuku…
Wygladało to bardzo nieestetycznie i dla mnie,która przywiązuje dużą wagę do wyglądu-bardzo krępujące.
Doktor Joanna Ślusiewicz zasugerowała założenie aparatu stałego.
Jestem niezmiernie wdzięczna i nigdy nie żałowałam niedogodności noszenia aparatu,przez prawie 1,5 roku.
Efekt przeszedł moje oczekiwania. Mam szeroki uśmiech i nawet brak makijażu nie jest krępujacy.
Doktor Joanna Ślusiewicz jest uroczą,ciepłą i bardzo otwartą osobą,pasjonatką swojego zawodu.
Warunki i atmosfera b.dobre i przyjazne dzięki profesjonalnemu zespołowi.
Doktor Joanna Ślusiewicz jest moim lekarzem ortodontą i dzięki jej uroczemu usposobieniu,wizyty nie budzą stresu ani niepokoju…
Wspaniały zespół.
Polecam wszystkim.

16.01.12

A.K.

Moja obiektywna ocena :
ciągłe opóźnienia w gabinecie, najlepiej od razu przyjść pół godziny po czasie bo punktualnie prawie nigdy się tam nie wchodzi, nie można również liczyć na to że Pani dr zjawi się o na umówioną 10 przed południem, najprawdopodobniej będzie to godzina 11.30.
Profesjonalizm i doświadczenie Pani dr niestety zostają zdominowane przez powierzchowność i lenistwo lub (oby tak było) brak czasu bo kontakt z pacjentem to zwykle ok. 5 minut. Zazwyczaj nie słucha uwag pacjenta, nie informuje o postępie leczenia – wiadomo wie swoje i wie co robi ale dla tych 160zł mogłaby się chociaż trochę wysilić. Odnosi się wrażenie, że nie „wczuwa” się w to leczenie bo tego czego „nie dorobi” aparatem nadrobi recontouringiem. I tak pozostają popiłowane, nadwrażliwe zęby, z jakieś dwa trochę podkrzywione, zgryz taki sobie… I do tego zmiana cennika w trakcie trwanie umowy!!!! Niestety efekt nie wart zainwestowanych pieniędzy. Gabinet nie dla wymagąjących pacjentów! Na dokładkę prośby o pozytywne komentarze wraz z podaniem stron portali internetowych, jak dla mnie-nie do przyjęcia. Z ogółu najlepiej wypadają asystentki, które robią swoje oraz dodatkowo tłumaczą „wybryki” Pani dr… ale gabinety super – to na plus 😉

12.01.12

Wiktoria C.

Chodziłam do wielu ortodontów, którzy oferowali mi założenie aparatu stałego. Każdy z nich zalecał jednak na początku ekstrakcję ząbka – górnej 3ki, który niestety przez całe moje dotychczasowe życie postanowił zamieszkać na podniebieniu. Spowodowało to przesunięcie całego zgryzu o brakującego ząbka. Pani Doktor Ślusiewicz jako jedyna podjęła się próby ratowania i ściągnięcia go z podniebienia do łuku. Leczenie trwało długo, ale profesjonalizm, fachowe decyzje, wytrwałość, niezwykła energia i zaangażowanie doprowadziły do wręcz nieoczekiwanego sukcesu! Brakujący ząbek wszedł na swoje miejsce! Do tej pory nie mogę w to uwierzyć jak patrzę na swoje zdjęcia sprzed leczenia. Teraz mam piękny uśmiech i powoli uczę się w pełni z niego korzystać!:) Z całą pewnością mogę polecić Panią Doktor jako profesjonalnego ortodontę do zadań specjalnych.

11.01.12

iwona t.

Pani doktor Joanna Ślusiewicz – fachowy, rzetelny lekarz, który zna się na swoim fachu jak mało kto. Dzięki temu proces leczenia zachodzi bardzo szybko. Czas leczenia był krótszy od przewidywanego. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, kochająca swój zawód, potrafi dokonać cudu nawet z najbardziej pokrzywionymi ząbkami. Dokładna, jej fachowe oko szyko wyłapie co, gdzie i dlaczego jest nie tak i co trzeba skorygować, by ząbki ustawiły się w ładnym szeregu. Bezbolesny proces leczenia. Na jej profesjonaliźmie można polegać i oddać się bez obawy w jej ręce. Atmosfera gabinetu Ortoprotex bardzo przyjazna. Miłe, sympatyczne wnętrze z możliwością zregenerowania się kawą. Terminy, chociaż napięte, zawsze do uzgodnienia tak by klient był zadowolony. Polecam. Iwona Tomaszewska

10.01.12

Makosjan

Witam,

Jeśli nie jesteście zadowoleni ze stanu waszego uzębienia co skutkuje unikaniem szerokiego uśmiechu polecam wizytę w gabinecie Ortoprotex. Naprawdę warto zaryzykować i zainwestować w swoje uzębienie. Czeka was bardzo miła obsługa połączona z profesjonalnym prowadzeniem pacjenta.
W moim przypadku leczenie trwało około roku i zakończyło się naprawdę niezłym efektem. Trzeba co prawda przygotować się finansowo do tego przedsięwzięcia, ale rezultaty rekompensują poniesione nakłady (poza tym koszty rozkładają się w czasie).
Na początku nie łatwo się przyzwyczaić do aparatu, ale po 2-3 miesiącach staje się on częścią codzienności. Wizyty nie są bolesne, no chyba, że ktoś jest wyjątkowo wrażliwy. Można wtedy wspomóc się dobrą herbatką lub kawą przyrządzoną przez przesympatyczną Panią Agnieszkę ;-)))
Pani dr Ślusiewicz nazywa siebie niepoprawną optymistką, ale myślę że fachowość i profesjonalizm pozwala jej na beztroskie rozluźnianie pacjentów żarcikami przy każdej wizycie. Miałem przyjemność poznać również Panią Anne i Panią Izę, które zawsze dbały o odpowiednie zabezpieczenie „kombinezonu” w którym pojawiałem się podczas wizyt ;-P
W odniesieniu do terminów wizyt – kalendarz często w całości zapisany i dla kogoś zapracowanego nie ma lekko, ale o 16:30 też się znajdzie okienko. Jeśli wizyta poprzedniego pacjenta się przedłuży można rozluźnić się przed TV lub zrobić prasówkę 😉
Podsumowując – nie znam innych gabinetów, więc będę na pewno subiektywny, ale jestem zadowolony z usługi i gorąco polecam Ortoprotex.

AM

10.01.12

Hanna K.

Panią doktor Joannę Ślusiewicz cenię za to, ze podejmuje odważne i fachowe decyzje, zaraża entuzjazmem i potrafi przekonać do swoich śmiałych wizji niezdecydowanych pacjentów. Dzięki niej w wieku 50 plus odważyłam się poddać leczeniu ortodontycznemu i …odzyskałam uśmiech. Mimo dużego stłoczenia zębów obyło się bez ekstrakcji. Mam nadzieję, ze przy pomocy Pani doktor uda się utrzymać osiągnięty efekt kosmetyczny jeszcze przez wiele lat.

09.01.12

iwona t.

Pani doktor Joanna Ślusiewicz – fachowy, rzetelny lekarz, który zna się na swoim fachu jak mało kto. Dzięki temu proces leczenia zachodzi bardzo szybko. Czas leczenia był krótszy od przewidywanego. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, kochająca swój zawód, potrafi dokonać cudu nawet z najbardziej pokrzywionymi ząbkami. Dokładna, jej fachowe oko szyko wyłapie co, gdzie i dlaczego jest nie tak i co trzeba skorygować, by ząbki ustawiły się w ładnym szeregu. Bezbolesny proces leczenia. Na jej profesjonaliźmie można polegać i oddać się bez obawy w jej ręce. Atmosfera gabinetu Ortoprotex bardzo przyjazna. Miłe, sympatyczne wnętrze z możliwością zregenerowania się kawą. Terminy, chociaż napięte, zawsze do uzgodnienia tak by klient był zadowolony. Polecam. Iwona Tomaszewska

09.01.12

Hanna K.

Panią doktor Joannę Ślusiewicz cenię za to, że podejmuje odważne i fachowe decyzje, zaraża entuzjazmem i potrafi przekonać do swoich śmiałych wizji niezdecydowanych pacjentów. To dzięki Niej zdecydowałam się w wieku 50 plus na ortodontyczne leczenie w Ortoprotexie i …odzyskałam uśmiech. Teraz mam nadzieję, że przy pomocy Pani Doktor uda się utrzymać osiągnięty efekt kosmetyczny przez kolejne lata.
Hanna K

21.12.11

Ewa M.

Polecam gabinet Ortoprotex. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz jest profesjonalistką i choć niekiedy miałam obawy co do stosowanych metod (niekiedy bardzo radykalnych), opłacało się zaufać Pani Doktor. Atmosfera bardzo przyjazna dla klienta – piękny wystrój (szczególnie nowa tapeta! ;)), kawa, herbata i uśmiechnięty personel. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, rzadko się zdarza, aby leczyć się w Polsce w takim miejscu. Wadą było niekiedy długie czekanie, ale w moim przypadku zdarzyło się to raptem 2-3 razy. Jeśli chodzi o efekt leczenia to jestem bardzo zadowolona. Aparat nosiłam 11 miesięcy, założyłam go w 13.01.2011 zdjęłam 14.12.2011 – Pani Doktor na wstępie powiedziała mi, że rozegra to tak, żebym na Święta była już „wolna”. I udało się 🙂
Dość drogo, ceny wyższe niż w innych gabinetach, jednak czas leczenia jest krótszy, dlatego wydaje mi się, że sumaryczny koszt jest podobny do tego jaki musielibyśmy ponieść w innym miejscu. Poza kosztami ważne jest też podejście do klienta i to w Ortoprotexie jest bezkonkurencyjne. Polecam wszystkim!

20.12.11

karola k.

Jako wymagająca pacjentka, mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Przyłączam się do powyższych opinii odnoszących się do skuteczności Pani Doktor. Moja wada z estetycznego punktu widzenia polegała na „kiełkach”, które były jak u wampirzycy. Przy tym oczywiście pozostałe zęby nie „trzymały pionu”. Doktor Ślusiewicz zapewniła, że leczenie nie przekroczy 1,5 roku i tak też było! Po „kiełkach” nie ma śladu, pozostały jedynie w sentymentalnych wspomnieniach moich kolegów, że „kobieta-wampirzyca” zawsze wydawała im się intrygująca 😉
zupełnie już serio, dla mnie ogromną zaletą usług Ortoprotexu była bardzo dobra organizacja pracy, która umożliwiała mi korzystanie z usług w Łodzi, mimo, że najpierw mieszkałam w Sieradzu, a potem w Warszawie. Każdorazowo moje potrzeby odnośnie terminów i godzin spotkań były uwzględniane. Pani Doktor i Panie Asystentki dbały, żebym zawsze po wizycie zdążyła na pociąg, a po ostatniej wizycie, która była dłuższa niż zakładałyśmy, zorganizowały mi bezpośredni transport na sam dworzec kolejowy 😉 dzięki, dobrze się współpracowało! Karola K.

09.12.11

Joanna M.

Skorzystałam z gabinetu pani Dr Joanny Ślusiewicz z polecenia, więc czuję się w obowiązku polecić go dalej, żeby Ci, którzy się wahają mogli również skorzystać z profesjonalnego leczenia. Zacznę od gabinetu- wystrój bardzo przyjemny, kawa i herbatka dla przybyłych ciut wcześniej, telewizor, gazetka, atmosfera bardzo przyjemna, panie miłe, sympatyczne i naprawdę pomocne. Jeśli zaś chodzi o Panią Ślusiewicz- profesjonalistka, która naprawdę zna się na tym co robi. Stosuje na tyle skuteczne metody, że czas leczenia skraca się do roku. Po tym okresie ząbki wyglądają tak, jak to przedstawione przy początkowej symulacji 🙂 Zdecydowałam się dodatkowo na wybielanie po zdjęciu aparatu i to była świetna decyzja- żadnych efektów ubocznych, żadnej nadwrażliwości, wszystko bezinwazyjnie. Jestem naprawdę zadowolona i polecam dalej 🙂 Joasia M.

22.11.11

Malwina S.

Uważam, że Pani Doktor Joanna jest najlepszą specjalistką w swoim fachu. Ma wspaniałe, profesjonalne podejście do pacjenta. Na dodatek, potrafi działać cuda! Nie tylko te widzialne na ząbkach, ale również cuda związane z ludzką psychiką! Dzięki Niej zobaczyłam małe światełko:) Ona już wie, o co chodzi;)
Cały zespół ORTOPROTEX, jest przemiły, pomocny. Dzięki Paniom czuję się, jak bym nie wychodziła z domu na wizytę!- Taka wspaniałą atmosferę Panie stwarzają:)
Moje leczenie ciągle trwa, ale już widzę postępy i zmiany na lepsze. Wszystko przeprowadzane jest na wysokiej jakości sprzęcie, a wnętrze ORTOPROTEX sprawia, że nie chcę się go opuszczać:)
Z ręką na sercu- wszystkim polecam!
Malwina S.

08.11.11

A D.

Uważam, że Pani dr J. Ślusiewicz to profesjonalistka w każdym calu. Wystarczy jedno spojrzenie i już Pani doktor wie, jak ustawić dalsze leczenie. W moim przypadku leczenie trwało krótko z zakładanych 15 miesięcy proces zakończył się przy 10 miesiącach. Ku mojemu zdziwieniu leczenie było bezbolesne, co chyba ważne dla każdego. Można powiedzieć, że przypominałam sobie o aparacie z chwilą wizyty . Poza tym wszystkie pytania i wątpliwości są wyjaśniane zarówno przez Panią doktor, jak i personel (bardzo dobrze wyszkolony, miły).
Można powiedzieć, że ORTOPROTEX to wysoki europejski poziom.
Polecam
Aga D.

06.11.11

Aleksandra W.

Zgadzam się z poprzednikami – Ortoprotex to PROFESJONALIZM !!! + rodzinna atmosfera !!!
Przesympatyczny personel, a dr Joanna Ślusiewicz wspaniała i pozytywna osoba, która zaraża uśmiechem i stres przez wizytami nie miał miejsca :):):) mój kompleks krzywe zęby został zlikwidowany w ciągu roku podczas bardzo miłych wizyt i … szkoda, że się już skończyły :):):)
Polecam wszystkim,
Aleksandra W-R.

24.10.11

Beata L.

Z poprzednimi bardzo dobrymi opiniami gabinetu Ortoprotex zgadzam się w zupełności. Ja również miałam wadę zgryzu, której korekty nikt nie chciał się podjąć. Dla dr Joanny Ślusiewicz nie stanowiła ona żadnego problemu a leczenie przebiegało szybko. Efekt leczenia jest wspaniały. Przy tym wszystkim atmosfera w gabinecie jest wręcz rodzinna. Warto dodać, że są tam świadczone usługi kompleksowe łącznie z kosmetyką uzębienia.

18.10.11

Ewelina H.

Bardzo dobry lekarz ortodonta-godny polecenia. Do ortoprotexu trafiłam również z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Swoją wadę zgryzu wielokrotnie konsultowałam z różnymi ortodontami ale niestety nikt nie chciał się tego podjąć. Wyzwanie było naprawdę ogromne. Dysproporcja między górą a dołem,martwa jedynka która kwalifikowała się tylko do wyrwania. Tydzień po konsultacji w ortoprotexie otrzymałam telefon od Pani Joasi,że podejmie się tego wyzwania. Aparat nosiłam 18 m-cy. Jedynka została wyrwana-czego absolutnie nie widać ponieważ na jej miejscu jest dwójka.Nie ma również dysproporcji między górą a dołem. Mam piękny holywoodzki uśmiech 🙂 Już po mnie namówiłam na aparat w ortoprotexie dwie koleżanki,które również są już po zakończonym leczeniu i są równie zadowolone jak ja. Także szczerze polecam bo warto. Pozbyłam się jedynego ale za to bardzo uciążliwego kompleksu i jestem teraz mega zadowolona.Chętnie się uśmiecham ponieważ mam piękne białe i proste zęby.

18.10.11

Ania W.

Za całokształt leczenia przyznaję 10 punktów na 10 możliwych! Pani dr Joanna Ślusiewicz jest prawdziwą profesjonalistką, działa cuda z ząbkami, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a wszystko wykonuje z sercem, uśmiechem obdarzając swoich pacjentów. Dodam jeszcze, że Panie pracujące w gabinecie Ortoprotex są niezwykle uprzejme i życzliwe. Świetny, nowoczesny wystrój gabinetu, fachowa obsługa i 100% satysfakcji po leczeniu, czy czegoś trzeba więcej? Polecam wszystkim!!! Po piękny uśmiech marsz!!!

18.10.11

Natalia K.

Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim ,,Ortoprotex”, oraz (jak się po raz kolejny okazało) niezawodną dr Joannę Ślusiewicz! Istny doktor House w świecie dentystów:)!!!To dzięki jej zaangażowaniu jeszcze jako dziecko przeszłam totalną metamorfozę!!!Świetny efekt utrzymuje się do tej pory! Jestem dumną posiadaczką pięknego uśmiechu!;)P.S.Informacja dla tych najbardziej przerażonych…->miła atmosfera oraz świetne podejście do pacjenta znacznie zmniejsza stres związany z wizytą w gabinecie dentystycznym:) Jednym słowem… przesympatyczna i co najistotniejsze MEGAPROFESJONALNA EKIPA, której warto zaufać!!!!Pani Asiu…ściskam i bardzo dziękuję!!!:)))
Natalia K.

15.10.11

Agnieszka S.

Polecam gabinet i dr Joanne Ślusiewicz korzystałam i jestem zadowolona specjalista pierwsza klasa pozdrawiam

14.10.11

Agnieszka S.

Bardzo polecam gabinet i dr Joanne Ślusiewicz specjalista w każdym calu . Polecam i pozdrawiam pacjentka zadowolona.

11.10.11

Amelia

Ja również polecam gabinet ortodontyczny i ORTOPROTEX Pani dr Joanny Ślusiewicz. A teraz szczegóły:

ZALETY:
-praca na nowoczesnych materiałach (mam porównanie z innymi gabinetami), mam tu na myśli retajnery, materiał do rekonturingu i nowoczesnym sprzęcie (wybielanie zębów!!!)
-szybki czas leczenia – u mnie 9 mscy (ale co ważne wizyty miałam co 3-4 tygodnie)
-piękne wnętrza gabinetów (jeśli dla kogoś jest to ważne :))) )
-współpraca z chirurgiem szczękowym (a więc możliwość usunięcia zębów 8-ych na miejscu a nie poszukiwanie chirurga gdzie indziej – btw, dr Petrat, który usuwał mi 8-ki jest świetnym fachowcem choć cena nieco zwala z nóg 🙂 )
-wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania dotyczące leczenia
-jeśli była taka potrzeba to wizyty nawet co 2-3 dni kiedy obserwowałyśmy efekty założonych gumek
-spora oferta aparatów (ja miałam założony kosmetyczny)
-Pani dr nie usuwa bez potrzeby zdrowych zębów, jeśli tylko się daje, to prowadzi leczenie bez usuwania zębów

WADY:
-bardzo duża moim zdaniem: wieczne opóźnienia w gabinecie – to czy denerwują pewnie zależy od człowieka, ale zdarzały się i awantury pacjentów, którzy powinni wejść już godzinę temu, a nadal czekają, Pani dr ma zdecydowanie za dużo pacjentów, albo też nie pilnuje aby wizyta trwała tyle i tyle zagadując się (ale z drugiej strony rozmowy są miłe). Czasem mnie to drażniło, bo miałam umówione spotkania po wizycie, a to oczekiwanie przedłużało się w nieskończoność (nawet do 1,5 godziny), a czasem to ja korzystałam bo Pani dr robiła mi więcej rzeczy z zębami, co trwało dłużej, ale kosztem innych pacjentów. Jednak przeważa opinia, że za taki koszt wizyt opóźnienia powyżej 15 min są niemile widziane.
-Pani dr wpada na chwilę i ucieka nie sprawdzając potem czy asystentki zrobiły to, o co Pani dr prosiła, czasami miałam wrażenie, że asystentki bywają rozkojarzone i nie do końca wiedzą co robią.
-dla osób pracujących, które nie mogą wyrwać się z pracy wadą mogą być godziny otwarcia gabinetu, który wieczorami nie jest czynny. Najpóźniej można zapisać się bodajże na 16 czy 16:30.

Reasumując mimo wnerwiających wiecznych opóźnień nie żałuję i gorąco polecam, ponieważ efekt pięknych zębów i to, że wreszcie się uśmiecham jest naważniejsze!! A żadnego zarzutu do profesjonalizmu Pani dr Joanny Ślusiewicz nie posiadam. POLECAM!

05.10.11

Olga K.

Z całego serca polecam gabinet Ortoprotex!Stan mojego uzębienia wymagał pomocy wybitnego specjalisty do którego na szczęście udało mi się trafić:)Pani Joanna Ślusewicz jest fachowcem w swej dziedzinie dzięki czemu zawdzięczam swój piękny uśmiech!Leczenie ortodontyczne trwało dokładnie rok, wizyty to po prostu czysta przyjemność , gabinet wspaniały a pracujące tam panie to po prostu anioły!Atmosfera gabinetu naprawdę godna polecenia!OLga

03.10.11

Paulina J.

Do Pani Doktor Ślusiewicz trafiłam z polecenia znajomych którzy też się u niej leczyli i oczywiście są bardzo zadowoleni :):)

Decyzje o założeniu aparatu podejmowałam przez 3 lata i w końcu naszedł ten dzień kiedy trafiłam na pierwszą wizytę do Pani Doktor Ślusiewicz :):) Byłam przerażona 😛 ale po rozmowie z nią wyszłam pełna optymizmu z uśmiechem na twarzy :):) To naprawde wspaniały lekarz znający się na swojej pracy !!!! :):)

Każda co miesięczna wizyta była perfekcyjna czyszczenie wymiana gumeczek przykręcanie odkręcanie itp. 😛 przemiła atmosfera ciepłe słowa Pani Doktor że damy rade :):) naprawde SUPER :):)
Aparat nosiłam zaledwie 10 miesięcy a efekt jest wspaniały. Obecnie jestem po pierwszej wizycie kontrolnej i wszystko się trzyma :):)

Bardzo polecam całe Ortoprotex :):) bo z Panią Doktor Ślusiewicz jest profesjonalny zgrany zespół :):) który też odgrywa bardzo ważną rolę w tym całym leczeniu :):)

Pozdrowienia dla Pani Doktor Ślusiewicz i całego zespołu Ortoprotex :):) Dla nich najważniejszy jest NASZ UŚMIECH !!! :):):)

WARTO !!! SZCZERZE POLECAM !!! :):)

03.10.11

Kamil Ś.

Witam! Jestem pacjentem Pani dr. Ślusiewicz już od 6 lat, muszę przyznać iż jestem w pełni zadowolony z leczenia moich ząbków i miłej obsługi!!!!! Szczerze polecam Kamil

20.09.11

Daniel M

Witam.
Jestem pacjentem Pani Joanny Ślusiewicz., noszę aparat ortodontyczny, o którego istnieniu pamietam tylko w dniu wizyt kontrolnych- na które jeżdżę z oczekiwaniem:-)
Pani doktor, to bardzo sympatyczna i uśmiechnięta osoba, jest bardzo konkretna i proces leczenia jest pod Jej wylączna kontrolą. Po 6 miesiącach , moje zęby wyglądają ładnie i pewnie już wkrótce będę miał zdjęty aparat…, i dzięki Pani Joasi mój uśmiech będzie olsniewajacy.
Polecam Panią doktor i innych lekarzy specjalistów w Ortoprotex.
Pozdrawiam- Daniel.

20.09.11

Piotr S.

Naprawdę warto – nie jest najtaniej, ale na pewno jest profesjonalnie, fachowo i bardzo skutecznie. Czas leczenia jest dużo krótszy niż w innych gabinetach a i atmosfera jest super 🙂 Szczerze polecam każdemu, kto chce sobie szybko i solidnie wyprostować ząbki!

02.07.11

Mariusz P.

Witam, mam 36 lat i miałem wielką wadę zgryzu oraz wylatujące zęby.Aparat nosiłem 11 miesięcy ,efekt jest zaskakujący.Do ortoprotexu trafiłem z polecenia, gdyż nikt inny nie chciał się podjąć wyzwania.Dr Ślusiewicz ,napewno fachowiec, miła a że trochę roztrzepana to nawet sympatyczne w dzisiejszych ,sztywnych czasach. Ważne że w gabinecie jest czysto i miło.Panie które asystują są sympatyczne. Jedynie idąc na wizytę trzeba uzbroić się w cierpliwość. Często zdarza się się że trzeba czekać nawet do 40minut na wizytę.Ale może to oznaka tego że są tak dobrzy że trzeba czekać i zawsze można negocjować.W innych opiniach czytałem że dr Ślusiewicz wpada na chwilę i nic nie mówi o leczeniu. Nie zgadzam się się z tym. A jak miałem wątpliwość to prosiłem o wyjaśnienia i zawsze Pani doktor wszystko wyjaśniała. Ja polecam wszystkim z trudnymi przypadkami.Nikt nie jest idealny , bo świat był by do d..y. Polecam i pozdrawiam dr Ślusiewicz. Mariusz

31.05.11

Krzysztof P.

Witam. Miałem bardzo skomplikowaną wadę zgryzu i jako leczenie z wyboru sugerowano mi zabieg chirurgiczny. Dr Ślusiewicz podjęła się jednak bardziej tradycyjnego i mniej inwazyjnego leczenia , w wyniku którego udało się w zancznym stopniu zniwelować wadę i uzyskać bardzo zadowalający efekt, a przede wszystkim uniknąć dłuta kostnego 🙂 Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy personelu, uważam że wszyscy podchodzą do swoich zadań w pełni profesjonalnie, zaś Pani Dr Ślusiewicz jest bardzo miła i zawsze przystępnie wyjaśniała moje wątpliwośći i pytania co do przebiegu leczenia. Owszem, leczenie nie było tanie ale uważam że cena była adekwatna do pracy specjalisty.

25.05.11

magda

W gabinecie Pani Ślusiewicz przy ulicy Przybyszewskiego 12 w Łodzi często panuje chaos. Pani Ślusiewicz przyjmuje po dwóch pacjentów równolegle, poświęcając im nieraz jedynie po kilka chwil. U mnie zdarzalo się, że na wizytach myliła się w rodzaju zdiagnozowanej przez siebie wady i zaplanowanym również przez samą siebie leczeniu.
Całą pracę podczas moich wizyt, tj. zakłądanie łuków, różnego rodzaju gumek, czyszczenie, itp. wykonuje nie ona sama, a z bardzo różnym efektem, asystentki. Mam wrażenie, że dopiero się na mnie uczyły. Osobiscie bylam też świadkiem sytuacji kiedy pani Ślusiewicz kazala asystentce zalozyc pacjentowi obok łuk. Po chwili musiala wytlumaczyc tejże asystentce co znaczy konkretne oznaczeni luku, którego przed chwila założenie zleciła i jak luk powinno sie poprawnie zainstalowac. Nie kojarze też, żeby lekarz kontrolował poprawność wykonanych przez personel korekt. Z wyników leczenia nie jestem zadowolona. Zdecydowanie nie polecam.

14.04.11

artur partyka

Gorąco polecam wszystkim ten gabinet. Po kilku wizytach w miłej atmosferze i perfekcyjnym wykonaniu moje ząbki sa jak nowe ! Widać że firma pod kierownictwem Pani doktor Joanny Ślusiewicz jest naprawdę na wysokim poziomie. Dodam jeszcze że podają bardzo dobrą kawę…Jeszcze raz bardzo polecam!! ARTUR PARTYKA

11.04.11

Agata M.

Ortoprotex polecam szczerze wszystkim wahającym się i tym zdecydowanym. Pani doktor Ślusiewicz to przesympayczna osoba, która świetnie wykonuje swoją pracę. Aparat stały nosiłam 11 miesięcy, podczas gdy inni lekarze szacowali czas leczenia na 2,5 roku (mam 30 lat). Wszystkie zęby zostały zachowane, nie było konieczności usuwania zdrowych zębów mimo wcześniejszych sugestii. Jednym słowem rewelacja. POLECAM gorąco dr. Ślusiewicz i jej przychodnię. Miło, profesjonalnie i szybko!!! Agata, Zgierz.

06.04.11

Malgosia J.

Gabinet Ortoprotex Łódź ul. Przybyszewskiego 12 jest perfekcyjny i profesjonalny. Bardzo miła obsługa, efekty leczenia bardzo szybkie –
Pani doktor, Joanna Ślusiewicz, ma super podejście do pacjenta, jest bardzo dobrym fachowcem. Odwiedzając inne gabinety spotkałam się z opinią, że leczenie może być
trudne, bez gwarancji szybkich efektów, i na dodatek przez wyrwanie 2 zębów. Jednak Pani Asia potrafi zdziałać cuda. I to w 10 miesięcy!! Oczywiście bez wyrywania zębów!!! Polecam z całego serca.

Małgosia z Łodzi.

03.04.11

Jarosław N.

Witam! Jestem w pełni zadowolony z efektów leczenia zastosowanego przez Panią Doktor Joannę Ślusiewicz. Mimo sporych nakładów finansowych (za które przynajmniej dostałem bardzo miłą i fachową opiekę 🙂 jestem usatysfakcjonowany swoim nowym, pięknym uśmiechem! Jestem wdzięczny całemu personelowi firmy Ortoprotex za profesjonalizm, przemiłą atmosferę i poważne podejście do tematu. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie! Jarek z Bełchatowa :).

16.02.11

aleksandra o.

Witam, jestem pacjentka dr Joanny Slusiewicz. Moja wada jest bardzo nietypowa,a mimo to Pani doktor podjęła się leczenia. To najbardziej profesjonalny specjalista- ortodonta i przemila osoba. Ortoprotex- to bardzo przytulny i elegancki gabinet, personel rozpoznaje pacjentów i do każdego podchodzi indywidualnie. Tak bardzo się ciesze, ze trafiłam własnie tam.:) Polecam Aleksandra Olczyk; zadowolona pacjentka.

07.02.11

aaa s.

Serdecznie polecam gabinet Ortoprotex. Dr. Ślusiewicz jest cudowną osobą i niesamowitym specjalistą!!!Wyprostowane zęby mam po 13 miesiącach-bez żadnego usuwania!Bardzo dziękuje pani dr.Ślusiewicz,oraz paniom współpracującym:pani Ani,pani Izie,pani Agnieszce!!!!

01.12.10

Aleksandra D.

Z pełnym przekonaniem polecam wizytę w gabinecie Ortoprotex.Dr Ślusiewicz jest wspaniałą osobą, zawsze uśmiechnięta sympatyczna, ale przede wszystkim niesamowitym specjalistą.\” wyprostowała \” mi ząbki w 16 miesięcy bez usuwania żadnego zęba.Zanim trafiłam do Pani dr byłam u innego ortodonty, który zalecił usunięcie 2 zębów i czas leczenia ok 3 lat. Warto też wspomnieć o Pani Izie i Ani, obie bardzo dokładne, sympatyczne, dzięki nim wizyta przebiega błyskawicznie.Ogólnie gabinet bardzo zadbany, czyściutki, miło jest nawet posiedzieć i poczekać na swoją kolejkę. Fakt, często sa jakieś opóźnienia w wizytach, ale nie zawsze jest to wina lekarza, czasem pacjenci się spóźniają. Bardzo polecam i dziękuję za ząbki:)Ola Drabarek

05.07.10

Gość

Chciałbym polecić przychodnię Ortoprotex w Łodzi (ul. Przybyszewskiego 12) w związku z leczeniem, które tam właśnie zakończyłem. Leczoną wadą był przodozgryz a proces leczenia trwał niecałe 12 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony – prawdę mówiąc wątpiłem, czy wyprostowanie mojego zgryzu jest wogóle możliwe a już z pewnością nie w takim czasie. Namawiam wszystkich, którzy się wahają czy zająć się swoim zgryzem do podjęcia tej decyzji.

Dodatkowo polecam przychodnię Ortoprotex – panią dr Ślusiewicz oraz zespół jej ludzi – ze względu na profesjonalizm, miłą obsługę oraz wsparcie i zainteresowanie podczas całego procesu leczenia.

Filip

29.06.10

MalgorzataB

Dr Ślusiewicz jest świetnym fachowcem i perfekcjonistką. Kocha swój zawód i widać po efektach, że naprawdę wie co robi. No i zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, nie tylko ortodontycznymi, również protetycznymi. Polecam zarówno dla młodszych (moja córka) jak i dla straszych (ja:)).

21.05.10

BeataMaria

Dr Asia doskonały specjalista, do tego zawsze życzliwa , wesoła i potrafiąca przekonać do swoich racji.Mogę polecić jako najlepszego spacjalistę z ortodoncji , który mnie w wieku 50 lat nareszcie zrobił piękny usmiech i porawił tak samopoczucie , że dopiero teraz wiem , że żyję .Dr Joanna pozwoliła mi przekonać się , że nawet po 50-ce ,nie trzeba czekać na sztuczną szczękę ( jak doradzali mi inni specjliści) a cieszyć się pięknymi własnymi zębami.Podjęła się zadania niewykonalnego , które przeroslo oczekiwania nie tylko moje ale także innych i teraz mogę występować jako reklama firmy.

20.05.10

pacjentka nebla

perfekcjonistka w każdym względzie, potrafi zdziałać cuda, tak że uśmiech nabiera barw!polecam- rewelacja!Lekarz z powołania, z pasją i wielkim talentem!
jeszcze raz polecam!!

22.03.10

Danuta B.

Polecam panią dr. Asię i ortoprotex ze wzgledu na profesjonalizm przy szczególnie skomplikownych przypadkach ortodontycznych. Miałam w przeszłości kontakty z wieloma „specjalistami”, którzy nie mogli sobie poradzić z moimi zębami. Na szczęście trafiłam do Pani Asi, która uratowala moje zęby, za co jestem Jej wdzięczna.

Zapraszamy. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.

Gabinet stomatologiczny Ortoprotex, Łódź, ul. Przybyszewskiego 12