Łódź, dn. 24.03.2020 r. – Przychodnia Ortoprotex będzie nieczynna aż do odwołania.
Dowiedz się więcej
Slider

Zapraszamy. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.

Opinie z portalu znanylekarz.pl

04.03.20

sümeyye üçüncü

Leczę się już prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest bardzo miła atmosfera w gabinecie oraz świetne podejście do pacjenta. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Pani doktor mam ładne, równe zęby. Ogromnie polecam!

26.01.20

Anna W.

Do Pani doktor Joasi Ślusiewicz trafiłam w październiku 2018 r. Przychodząc do kliniki byłam zrezygnowana wyglądem i stanem moich zębów. Już na pierwszej wizycie Pani doktor zapewniła mnie, że mam szansę na nowy, piękny uśmiech. Omówiła ze mną szczegółowy plan leczenia, kolejne jego etapy i podała w przybliżeniu czas jego trwania. Z wizyty na wizytę utwierdzałam się w przekonaniu, że jestem w najlepszych rękach i zauważyłam postępy w leczeniu co sprawiało mi ogromną radość. Pani doktor jest osobą bardzo pozytywną, zawsze uśmiechniętą. Do pacjenta podchodzi z empatią i ogromnym zaangażowaniem. Widać, że wkłada całe swoje serce i wiedzę w swoją pracę. Dzięki Niej po roku mogę cieszyć się cudownym uśmiechem.

21.01.20

Karina

Zdecydowanie polecam! Pani Doktor Joanna Ślusiewicz to profesjonalistka. Każdy przypadek rzetelnie rozpatruje, optymalizuje plan leczenia a dzięki wytrwałości osiąga rewelacyjne efekty. Błyskawicznie podejmuje decyzje, które dla pacjenta okazują się najlepszym rozwiązaniem. Z niemożliwego robi możliwe. Nawet uzyskanie pięknego symetrycznego uśmiechu z zachowaniem linii pośrodkowej po jednostronnej ekstrakcji nie stanowi problemu. Jeszcze raz polecam!

15.10.19

Magdalena Rosińska

Z całego serca polecam dr Ślusiewicz. Nosiłam aparat tylko 9 miesięcy (plan był na 12-14), a zęby są już idealne – proste i piękne! Bez usuwania zdrowych zębów, co proponowali inni ortodonci. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, ale też wspaniałe podejście do pacjenta i niesamowita energia (od rana do wieczora) – pani doktor zawsze radosna, uśmiechnięta, słucha czego oczekuje pacjent i czego się obawia. Lekarz z powołania. Leczenie warte swojej ceny!
Magdalena Rosińska

25.09.19

Milena Marciniak

Od zawsze marzyłam o pięknych, prostych zębach. Byłam na konsultacjach u wielu lekarzy, którzy rozkładali ręce widząc wadę mojego zgryzu – dopiero Pani Doktor dała mi nadzieję. Z entuzjazmem i pewnością powiedziała, że zrobi mi piękny uśmiech, dała ogromne poczucie zaufania. Zależało mi tym bardzo ze względu na zbliżający się ślub. Moje leczenie trwało rok i 10 miesięcy. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, szybko podejmuje decyzje i ma świetnie zgrany zespół. Panie asystentki doskonale znają się na swojej pracy, robią wszystko sprawnie i bezboleśnie, dbając o dobrą atmosferę w gabinecie. Zespół doświadczonych lekarzy i nowoczesny sprzęt to duża zaleta. Cały przebieg leczenia odbywał się sprawnie i zgodnie z planem. Jestem bardzo zadowolona z efektu. W najśmielszych oczekiwaniach nie sądziłam, że moje zęby mogą wyglądać tak pięknie. Odkąd zdjęłam aparat cały czas się uśmiecham. Z czystym sumieniem polecam każdemu wizytę u dr Ślusiewicz.

21.09.19

Natalia Walczak

Jak nazwałabym ucieleśnienie perfekcjonizmu ? -> Doktor Joanna Ślusiewicz! Pani doktor Ślusiewicz to absolutna cudotwórczyni ! Trafiłam do gabinetu Pani doktor niecałe dwa lata temu z górną jedynką w samym środku górnych zębów – co wyglądało jak „Cyklop” i układem zębów jak Kaczor Donald. Obecnie po około 22 miesiącach mam perfekcyjny zgryz i absolutnie nową, prostą twarz. Warunki i atmosfera w Gabinecie Ortoprotex można porównać do domu rodzinnego w czasie świąt- absolutnie nieskazitelnie, ale i bezpiecznie, ciepło i swobodnie, a wszystko to zasługa doktor Asi! Polecam to miejsce z całego serca- dzięki Doktor Ślusiewicz zyskałam nowe życie, bez kompleksów, za to z dużą dawką pewności siebie!

03.09.19

Karolina Bińkowska

Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego. Spełniło moje oczekiwania. Bardzo miła obsługa i panie asystentki a sama Pani doktor sympatyczna i potrafi dotrzeć do pacjenta w każdym wieku. Leczenie bardzo efektywne. Polecam każdemu.

19.05.19

Agnieszka

Trafiłam do dr Ślusiewicz z polecenia po wcześniejszym nieudanym leczeniu. Leczenie u dr Ślusiewicz trwało 2 lata i 6 miesięcy. Jestem w pełni zadowolona z efektu.
Nie dość że miałam krzywe zęby to do tego miałam zgryz otwarty. Trafiłam do Pani doktor z poważną wadą, pełna sceptycyzmu.
Mimo tego Pani Ślusiewicz potrafiła mi pomóc i niemożliwe stało się możliwe. Naprawdę polecam Panią Ślusiewicz, miłą, sympatyczną i zawsze pomocną!

25.04.19

Joanna Bogusiak

Jestem właśnie po zakończeniu leczenia u dr Ślusiewicz. Pełna entuzjazmu i pozytywnej energii Pani Doktor zawsze rozluźniała wizytę swoim niespotykanym wśród lekarzy stylem bycia. Mimo to (a może dzięki temu?) zawsze wiedziała co robi i jakiego efektu możemy się spodziewać. Moja rada dla potencjalnych Pacjentów – zaufajcie dr Ślusiewicz – Ona naprawdę wie co robi! Nie mogę też nie wspomnieć o dużej cierpliwości i zrozumienia dla swoich Pacjentów. Na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługują także Panie Asystentki – Anioły w ludzkiej skórze! Gabinet dr Ślusiewicz to ścisła współpraca wielu specjalistów, dzięki temu wychodzicie dopieszczeni i z uśmiechem idealnym! Pani Doktor – dziękuję!

13.03.19

mena84

Pełen profesjonalizm. Leczenie trwało rok i 3 miesiące, z końcowego efektu jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100%. Leczenie na 6+ 🙂

11.02.19

Katarzyna Pankiewicz

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia. Byłam nastawiona sceptycznie po nieudanej próbie leczenia ortodontycznego z przeszłości u innego lekarza. Obecnie jestem zadowolona w 100% z rezultatów. Aparat nosiłam tylko rok czasu, efekt końcowy – wymarzony „hollywoodzki uśmiech”. Szczerze polecam usługi Pani dr Ślusiewicz! Pani Doktor to lekarz z powołania, który posiada doświadczenie i wiedzę, a swój zawód wykonuje z pasją.

05.02.19

Edyta

Gdybym mogła dać więcej niż 5☆ to na pewno bym dała ♡
Moje ząbki nigdy nie były tak piękne. Pełen profesjonalizm. Pani Doktor z zębów jak z horroru uczyniła piękny uśmiech.
Warto było czekać.
Polecam

02.02.19

Łukasz G.

Polecam Panią dr Ślusiewicz . Poprosiłem o pomoc panią doktor po nieudanych próbach leczenia w przeszłości u innych lekarzy. Udało się wyprostować wszystkie zeby – które tego wymagały , widać że Pani doktor ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie – polecam z czystym sumieniem.

23.01.19

Dariusz Z

Gorąco polecam wszystkim ten gabinet. Po kilku wizytach w miłej atmosferze i perfekcyjnym wykonaniu moje ząbki sa jak nowe ! Widać że firma pod kierownictwem Pani doktor Joanny Ślusiewicz jest naprawdę na wysokim poziomie. Dodam jeszcze że podają bardzo dobrą kawę…Jeszcze raz bardzo polecam!!

22.11.18

Dawid

Po wielu wizytach u innych dentystów, trafiłem wreszcie na właściwego i na tyle doświadczonego, że uspokoił mnie i pocieszył. O tym jak poważna to była moja wada zgryzu – wąska szczęka i oraz podniebienie oraz krzywe zęby, które nie mieściły się, a kiełek wyszedł ponad innymi zębami – nasłuchałem się u wielu… proponowali jakieś wymyślne aparaty (mówiąc wymyślne chodzi mi o takie coś jak hyrax, z którym pojechałem do Pani Joanny, dobrze że pierwsze co było trzeba zrobić to zdjąć to), jeden proponował nawet operację plastyczną, a o pewnym sadyście z krainy owczego sera sprzedawanego na każdym kroku turystom nie wspomnę…
Także wiele się nasłuchałem, wiele nacierpiałem (głównie przez „geniusza” z hyrax’em będącego w krainie owczego sera) i przed wizytą u Pani Joanny byłem po przejściach. Miła pani doktor powiedziała, że nic takiego ekstremalnego nie będzie potrzebne i bardzo profesjonalnie prowadziła leczenie. Jest to bardzo pozytywna osoba, polecam.
Dawid

12.11.18

moniak_kp

Pani Doktor Joanna Ślusiewicz to profesjonalistka. Leczy trudne przypadki, te zwyczajne i te, które wydają się beznadziejne. Jest niebywale skuteczna. Wie co robi, błyskawicznie podejmuje decyzje, które dla pacjenta okazują się najlepszym rozwiązaniem. Ja do Ortoprotexu trafiłam kierując się pozytywnymi opiniami ze strony ZnanyLekarz. Z obawami czy uda się wyprostować zęby po czterdziestce. Po 1,5 roku uśmiecham się przepięknie prostymi białymi zębami, nabrałam pewności siebie, odwagi i przekonania, że życie jest piękne. Pani Doktor dziękuję za każdą wizytę, podczas której czułam się jak najważniejszy pacjent, za ciepło radość, energię, które dodawały mi otuchy. Za poczucie humoru, bezpośredniość, pasję i profesjonalizm. Chapeau bas. Monika 🙂

17.10.18

Kinga Motyka

Po nieudanym leczeniu ortodontycznym porzuciłam na dobrych 10 lat marzenie o prostych i pięknych zębach. Wszystko zmieniło się, gdy za namową mojego chłopaka (także zadowolony pacjent Pani doktor) trafiłam do gabinetu Pani Joanny Ślusiewicz. Już od pierwszej wizyty uderza profesjonalizm i pasja, z jaką Pani doktor podchodzi do swojej pracy. Po wysłuchaniu moich oczekwiań Pani Joanna przedstawiła mi swój plan leczenia i teraz widząc efekt ostateczny,mogę śmiało przyznać, że nawet nie myślałam, że będzie tak wspaniale! To wręcz niemożliwe, jak zmienił się mój uśmiech przez 1.5 roku. Myślę, że należy także wspomnieć o wszystkich współpracownikach Pani doktor, którzy razem tworzą perfekcyjny zespół.Każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie. Zawsze można liczyć na życzliwość personelu i pomoc w „awaryjnych” sytuacjach.
Dziękuję, z szerokim, idealnym i wymarzonym uśmiechem 😉

26.09.18

Natalia K.

Do Ortoprotexu trafiłam z polecenia. Teraz, dzięki Pani Doktor i całemu jej zespołowi, mogę cieszyć się prostym, pięknym uśmiechem, który był wart dojeżdżania co wizytę z innego miasta. Pani Doktor to bardzo kontaktowa, a do tego rzeczowa osoba, która wraz ze swoim przemiłym zespołem tworzy wręcz domową atmosferę w swoim gabinecie. Nawet w przypadkach, które wydają się beznadziejne, Pani Ślusiewicz pozostaje optymistką, a jej pomysłowość pozwala na znalezienie najlepszego rozwiązania, które zadowoli pacjenta. W moim przypadku leczenie przebiegło bardzo szybko – lekko ponad półtora roku, gdzie przy wcześniejszych konsultacjach z innymi ortodontami dawano mi min. 2 lata :). Gorąco polecam.

14.09.18

Iwona Kaczmarek

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia przeprowadzonego przez Panią Doktor. Zanim trafiłam do Ortoprotexu inny ortodonta stwierdził, że moja wada zgryzu jest bardzo skomplikowana i wymaga usunięcia czterech zębów. Pani Doktor bez żadnej ekstrakcji w ciągu półtora roku zmieniła mój uśmiech! Podczas każdej kolejnej wizyty Pani Doktor w przystępnych słowach objaśniała, co nowego wprowadza, co się zadzieje i jaki efekt osiągniemy. To nie tylko świetny fachowiec, ale bardzo życzliwa i sympatyczna osoba. Wszelką radą i pomocą służą także przemiłe Panie z załogi Pani Doktor. Szczerze polecam tę ortodontkę i ten gabinet! Iwona

30.05.18

beata.pietras1

Pani Doktor jeszcze raz chciałabym podziękować za przywrócenie Hani pięknego uśmiechu. Dziękujemy za serce, pasję i zaangażowanie z jakim wykonuje Pani swój zawód. Pomimo wielu lat leczenia u innych specjalistów dopiero Pani potrafiła wyjaśnić nam jak ma przebiegać leczenie naszego dziecka i co jest dla niego najlepsze. Wiemy, że przed Hanią jeszcze długa droga do zakończenia leczenia ale dzięki Pani wiemy co nas czeka i z większym spokojem patrzymy w przyszłość. Jest Pani nie tylko świetnym lekarzem ale przede wszystkim cudownym człowiekiem. Wiemy, że nie mogliśmy trafić lepiej, z całego serca polecamy wszystkim Panią Doktor Joasię Ślusiewicz – rodzice Hani

07.04.18

Marcin Nowakowski

Witam, Szczerze polecam oraz zachęcam ! Do kliniki Pani Doktor trafiłem również z polecenia. Najwyższy poziom
profesjonalizmu, ogromna wiedza, zaangażowanie połączone z pasją już od etapu planowania oraz omawiania szczegółów leczenia. Po półtora roku leczenia efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a cena była na tyle korzystna i konkurencyja w stosunku do innych gabinetów, że dodatkowo mogłem pozwolić sobie na wybielenie zębów oraz dodatkową kosmetykę. Teraz mam uśmiech o jakim marzyłem ! Ponadto warto dodać iż Pani Doktor potrafi wszystko bardzo jasno i klarowanie wyjaśnić, co, dlaczego i w jak sposób zostało zrobione. Spokojna rzeczowa rozmowa, przedstawienie w sposób jasny i bardzo zrozumiały zalet i ewentualnych wad możliwych sposobów leczenia. Ogromną zaletą jest także sposób komunikacji, nawiązanie kontaktu z pacjentem, a nie tylko ograniczenie do celu wizyty. W sytuacjach „awaryjnych” możliwość bardzo szybkiego kontaktu i pomocy. Dodatkowym atutem jest nowoczesne wyposażenie i bardzo estetyczny, nowoczesny wystój wnętrza kliniki. Obsługa jest bardzo miła 🙂

15.02.18

mama Kacpra

Pani Doktor jest absolutnym fachowcem i pasjonatem tego, co robi. Z perspektywy nie tylko zakończonego sukcesem leczenia ortodontycznego, ale także trwającej już blisko 4 lata retencji, z całego serca polecam opiekę dr Ślusiewicz wszystkim, którzy myślą o pięknym uśmiechu i zdrowiu swoich zębów. Wspaniały, profesjonalny lekarz i cudowny człowiek. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor!

25.01.18

Kasia Wasieelewska

Dzięki Pani Doktor Asi Ślusiewicz uśmiecham się często i szeroko. I jestem szczęśliwa.

Zanim trafiłam do Ortoprotex, konsultowałam swoją wadę u dwóch innych specjalistów. Słyszałam, że trzeba wyrwać zdrowe piątki i zatrzymane ósemki, czas noszenia aparatu to minimum 2,5 roku i takie tam…. Pani Doktor na pierwszej wizycie powiedział, że nie ma mowy o wyrywaniu zębów, a wręcz przeciwnie – trzeba wstawić brakujący. Od 3 miesięcy cieszę się już pięknym uśmiechem. Czas noszenia aparatu w moim przypadku to 1 rok i 3 tygodnie. Atmosfera podczas wizyt zawsze była sympatyczna. Wiedziałam co jest robione i czego mogę się spodziewać – co mi bardzo odpowiadało. A Pani doktor to Anioł Kobieta. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i duże doświadczenie . Do tego zawsze uśmiechnięta, pozytywna i nakręcona na prostowanie. Mam wrażenie, że dla Pani dr nie ma rzeczy niemożliwych i zbyt trudnych. Dla mnie było ważne, że od pierwszej wizyty ufałam Jej bezgranicznie. Jeszcze raz dziękuję za ten ostatni rok i moje piękne, uszeregowane zęby. Efekt końcowy przerósł moje nawet najśmielsze oczekiwania.

Jednym słowem nie mogłam trafić lepiej i polecam Ortoprotex i Panią Dr Joanne Ślusiewicz z czystym sumieniem.

17.01.18

Madzia Kalinowska

Temat naprawienia mojego uśmiechu odwiesiłam na kołek na wiele lat, że względu na „operacyjną szczękę”. Dziś żałuję, że nie trafiłam do gabinetu Pani dr Ślusiewicz, dużo wcześniej, ponieważ każdy dzień pod Jej opieką zmieniał chaos moich rosnących w stronę słońca zębów w ład – i tu dodam – bezboleśnie. Terapia trwała 18 miesięcy nie była łatwa, ale intensywna, skuteczna i co istotne, każda wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze wzajemnego zrozumienia i poczuciu zaopiekowania.

Bardzo dziękuję Pani Doktor (która jest niesamowicie pozytywną osobą, ale przede wszystkim artystką w tym co robi) za to, że w ogóle podjęła się leczenia mojej osoby

Profesjonalny gabinet, który mogę polecić z czystym sumieniem! 🙂

26.10.17

Arek Wojciechowski

Niedawno zakończyłem leczenie ortodontyczne. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz „poskromiła” 🙂 moje krzywe zęby i ustawiła je tak, jak powinny być czyli w perfekcyjny uśmiech. Leczenie pod czujnym okiem Pani Doktor przebiegało sprawnie oraz w miłej atmosferze. Widać, że Pani Doktor lubi swoją prace i jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Bardzo dziękują Pani Doktor Ślusiewicz za mój nowy uśmiech. Z czystym sumieniem polecam 🙂

27.09.17

Joanna

Najlepsza decyzja, aby rozpocząć i zakończyć z sukcesem leczenie ortodontyczne u Pani Doktor! Cudowny lekarz, cudowna atmosfera. Pełen profesjonalizm.

28.08.17

Martyna

Pani doktor Joanna Ślusiewicz to profesjonalistka. Moje leczenie trwało 10 miesięcy, jeśli chodzi o efekt – powalający ! Z czystym sumieniem polecam

18.08.17

Mariusz S.

Jestem niezwykle zadowolony z efektów leczenia przez Panią dr Ślusiewicz. Cała naprawa zgryzu, ktory umówmy sie należał raczej do mocno wadliwych, przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wiem, co mowię, gdyż w tym samym czasie kilka osób z bliższego otoczenia rownież zdecydowało sie na leczenie u innych lekarzy z dużo gorszymi efektami.
Pani doktor jest przemiła osoba, która podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Naprawdę odnosi sie wrażenie, że Pani doktor zależy na każdym pacjencie. Polecam wszystkim bez dwóch zdań.
Jedynym minusem sa spóźnienia przy wizytach – niejednokrotnie przyjmowany byłem 1.5h po wyznaczonej godzinie. Sugeruje wiec planowanie dnia z uwzględnieniem możliwego dłuższego poślizgu.

05.07.17

Jakub Skibiński

Pani doktor Ślusiewicz jest cudownym specjalistą od uśmiechu – dosłownie jak i w przenośni. Do gabinetu pani doktor trafiłem z wadą zgryzu i krzywym uzębieniem jako nastolatek. Część moich zębów (według opinii innych lekarzy )kwalifikowała się tylko i wyłącznie do usunięcia. Pani doktor dokładnie przyjrzała się mojemu przypadkowi, przeanalizowała i zaplanowała tok leczenia, którego efektem jest komplet prostych, zdrowych i prawidłowo ułożonych zębów. Wizyta w gabinecie to przyjemnie spędzony czas w miłej i radosnej atmosferze a dzięki takiemu podejściu do pacjenta, wychodzę z uśmiechem na twarzy i ochotą na kolejne wizyty, z których jako stały pacjent, korzystam do dziś (od ponad 7 lat). Bardzo dziękuje za pełen profesjonalizm, pozytywne nastawienie, a w szczególności za efekt jaki udało się osiągnąć. Serdecznie Polecam.

03.06.17

Melody Ponsati

To prawdziwy cud, że moja mama znalazła ten gabinet. W drugiej klasie gimnazjum zaczęłam leczenie i teraz aparat mam już zdjęty. Mój przypadek był trudny, wielu lekarzy bez zastanowienia pewnie powyrywałoby mi kilka zębów, zanim w ogóle zabraliby się do leczenia, ale Dr Joanna Ślusiewicz nie zawahała się nawet na chwilę i przyjęła mnie pod swoje skrzydła. Nie było to krótkie ani łatwe, ale nigdy nie żałowałam. Ponadto, za każdym razem gdy stresowałam się na fotelu, gdy wchodziła Pani Doktor, moje zmartwienia gdzieś ulatywały, nie mogąc znieść jej pozytywnej energii :). Dzisiaj mogę cieszyć się prostymi zębami i uśmiechać się bez wstydu. Naprawdę dziękuję :D.

29.05.17

Mateusz

Właśnie zakończyłem proces leczenia ortodontycznego u Pani Dr Joanny Ślusiewicz. Miałem trudną do korekty wadę. Wcześniej, od dzieciństwa, kilku specjalistów skazywało mnie na operacyjne leczenie, nawet bez chęci próby innego sposobu. Doktor Ślusiewicz już na pierwszym spotkaniu podjęła się zadania i do tej pory pamiętam zdanie: „Mateusz, ja ci to zrobię. To się da zrobić bez zabiegu”.
Doktor jest profesjonalistką, rozpracowała mój przypadek, zaplanowała przebieg leczenia, który zaowocował sukcesem. Ponadto jest pełną optymizmu, charyzmatyczną osobą. Podziwiam talent zawodowy, który m.in. przejawiał się w podejmowaniu szybkiej diagnozy co dalej i przekazaniu wskazówek osobom współpracującym. Pani Doktor pracuje z pasją i zaangażowaniem.
Bardzo dziękuję za leczenie i przede wszystkim za efekt końcowy. Jestem zadowolony z mojego uśmiechu.
Słowa podziękowania kieruję także do całego zespołu Pań asystentek. Dobrze, że stałem się pacjentem gabinetu Ortoprotex.

21.05.17

Sylwia Urbańska

Pani Joanna z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sparwy. Wyszłam z gabinetu z prostymi i pięknie białymi zębami.

05.04.17

Tomasz C.

Na pewno w Łodzi znaleźć można wiele tańszych gabinetów ortodontycznych, z krótszymi terminami oczekiwania. Ja jednak za namową stomatologa udałem się w sprawdzone miejsce i nie żałuje. Pani Joanna jest perfekcjonistką i z pasją podchodzi do wykonywanej pracy. Skupia się na całości, rozpatrując każdy detal. To esencja tej profesji i stąd zapewne długie terminy i kolejki pod jej gabinetem. Co więcej nie oszczędza na sprzęcie i współpracuje z najlepszymi, stąd mamy w jednym miejscu wielu specjalistów w swoich dziedzinach i na pewno otrzymamy najbardziej fachową pomoc jak tylko możliwe jest to z technicznego punktu widzenia. Z powodu przeprowadzki, nie mogłem bywać regularnie na kontroli i moje leczenie było skomplikowane oraz utrudnione przez długi okres narażenia zębów na nieprawidłowy zgryz. Nie mniej efekt przerósł oczekiwania i pomimo tego, że nie było tanio to nie żałuje wydanych pieniędzy. Czy zdecydował bym się na to ponownie?! Myślę, że tak i polecam to każdemu dla kogo aparat stały to za mało. Naprawdę warto! 😀

02.04.17

Magdalena

Wiele lat zwlekałam z podjęciem decyzji o założeniu aparatu ortodontycznego. Miałam krzywe i potłuczone jedynki – wypadek z czasów dzieciństwa. Oczekiwałam szybkich rezultatów leczenia, a aparat ortodontyczny kojarzył mi się z kilkuletnią męczarnią. Poważnie myślałam o licówkach lub koronach. Trafiłam do ortoprotexu. Pani dr Ślusiewicz szybko wybiła mi korony z głowy. Zaproponowała roczne leczenie ortodontyczne i drobną kosmetykę kształtu zębów. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Ząbki są równiutkie i całe moje 🙂 Dzięki Ortoprotex wreszcie zaczęłam się uśmiechać.

31.03.17

Agnieszka Ż.

Moje leczenie u dr Joanny Ślusiewicz, zaczęło się w 2007, gdy miałam już 50+. Kłopot związany był z tym, że zęby ‘’dwójki’’ górne nie wyrosły po ‘’mleczakach’’, a sprawę pogorszyło usunięciem trzonowego zęba ’’6’’, kiedy miałam 26 lat. Od tego czasu powoli było coraz gorzej. Na przodzie z każdym rokiem powstawała większa szpara po jednej stronie górnego łuku. Wyglądała to bardzo nieestetycznie i dla mnie, która przywiązuje dużą wagę do wyglądu, było bardzo stresujące. Doktor Joanna Ślusiewicz zasugerowała założenie aparatu dentystycznego stałego. Jestem niezmiernie wdzięczna i nigdy nie żałowałam niedogodności noszenia aparatu przez prawie 1,5 roku. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Mam szeroki uśmiech i nawet brak makijażu nie jest krępujący. Doktor Joanna Ślusiewicz jest osobą ciepłą i bardzo otwartą, pasjonatką swojego zawodu. Dzięki Pani Doktor mam pełny, ładny uśmiech, zdrowe zęby zabezpieczone przed paradontozą. Warunki i atmosfera bardzo dobre i przyjemne, dzięki opiece profesjonalnego zespołu. Doktor Joanna Ślusiewicz jest moim lekarzem ortodontą i dzięki jej uroczemu usposobieniu sprawia, że od momentu Jej poznania każda wizyta nie powoduje stresu ani niepokoju.
Wspaniały zespół.
Polecam wszystkim

30.03.17

Pacjentka Małgosia

Wielkie dzięki Pani Doktor. Moje marzenie wreszcie się spełniło. Wizyty u Pani Asi to czysta przyjemność, śmiech, profesjonalizm i bomba dobrej energii. Leczyłam się 1 rok i 3 miesiące a efekt chcielibyście zobaczyć. Mocno pozdrawiam dziękuję i polecam każdemu kto będzie w potrzebie.
Do zobaczenia na kontroli. Ta ortodoncja to naprawdę fajna sprawa.

26.03.17

Maku

Za namową mamy i siostry zdecydowałem się na aparat. Z resztą mama i tak nikomu innemu by mnie nie oddała pod opiekę, łatwo nie było. ryzyko utraty zębów wisiało nade mną od początku. Po ostatniej wizycie okazało się, ze wszystkie zalecenia dr Joasi działają i jest duża szansa, ze będę miał wszystkie swoje zęby. Jeśli dr Joasia mówi „noś wyciągi!”, to wie co mówi, ratuje nasze zęby i uśmiech. Gdyby nie dr Joasia i wszytko co mi powtarzała, nie wiem jak bym się teraz miał bez moich górnych czwórek. A tak…. mistrzostwo!

31.01.17

annosia

Moja przygoda z aparatem ortodontycznym oraz kliniką Ortoprotex zaczęła się w kwietniu 2015roku, a w listopadzie 2016 byłam już „wolna” 🙂 Pierwsze dni po założeniu aparatu nie były zbyt komfortowe ale to normalne. Po kilku dniach przyzwyczaiłam się do noszenia aparatu i nauczyłam się z nim funkcjonować. Nigdy podczas aparatu nie czułam bólu ani jakichkolwiek dolegliwości. Efekty leczenia były zauważalne dość szybko. Pani doktor to wspaniały lekarz – bardzo serdeczna osoba, profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem oraz wielką pasją ! Wszystkie wizyty kontrolne przebiegały w miłej atmosferze. Ząbki były piaskowane i czyszczone. Pani Joasia potrafi z pewnością czynić cuda. Efektem są proste zęby i zdrowy zgryz. Polecam wszystkim wymagającym klientom klinikę Ortoprotex !!! Pacjentka Ania H.

16.11.16

Agnieszka Oleksiak

Witam.Jestem kolejną zadowoloną pacjentką Pani Dr Joanny Ślusiewicz.Trafiłam do Ortoprotex z polecenia i się nie zawiodłam.Pani Joasia jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem-ciepłym,normalnym i bardzo serdecznym.Profesjonalna specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, co ważne pełna pasji do tego co robi,zawsze uśmiechnięta.Nosiłam aparat 1,5 roku.Efekt końcowy- piękny,prosty i zdrowy zgryz.Sprzęt i materiały najwyższej jakości.Musiałam usunąć górną 4,ale przy Pani Doktor to nic strasznego,jeśli mówi,że jest taka konieczność to tak jest.Można bez oporów oddać się w ręce Pani Joasi. Poza tym bardzo miłe Panie asystentki, którym również bardzo dziękuję za opiekę.Każdemu kto chce zadbać o piękny uśmiech gorąco polecam Panią Dr Ślusiewicz i przychodnie Ortoprotex.Atmosfera jak w domu.Serdecznie za wszystko dziękuję.

14.11.16

Agata Nowak

Tak właściwie to nie wiem od czego zacząć… brakuje tu skali dla Pani doktor. Poważnie, jeśli miałabym wybierać ponownie „specjalistę od pięknego uśmiechu” bez wahania wybrałabym Panią doktor Josie. Polecam każdemu z ręką na sercu i z czystym sumieniem. To najlepsze ręce w jakie Państo mogą wpaść.Profesjonalna specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, co ważne pełen pasji do tego co robi, zawsze uśmiechnięta, zarażająca optymizmem ciepła kobieta. Już na konsultacjach wiedziałam, że dzięki Pani Joasi zacznę w końcu się uśmiechać, a nie chować i wstydzić swoich zębów. Długo nie musiałam czekać już po MIESIĄCU widziałam ogromny progress w moim leczeniu ortodontycznym! Leczenie trwało krócej niż Pani doktor zakładała, a teraz ciesze się pięknym „hollywood smile”! ;). Klinika przepięknie urządzona, brak ukrytych kosztów leczenia. Co Tu dużo pisać… uśmiechy pacjentów w tym mój, to chyba najlepsza wizytówka Pani doktor. Przy okazji chciałabym bardzo podziękować Pani doktor Joasi, i całej załodze. Pani Izie, Ani i oczywiście cierpliwej Pani Marcie : ))) będę pamiętać o Was za każdym razem widząc ten piękny usmiech w lustrze !( łezka w oku się kręci) DZIĘKUJĘ ! <3

03.11.16

Emilian Piątkowski

Bardzo gorąco polecam lek. dent. Joanne Ślusiewicz. Profesjonalizm i miła obsługa. A jeśli chodzi o samo leczenie ortodontyczne to przebiegło tak jak było ustalone na pierwszej wizycie, zęby od początku do końca przesuwały się w ustalone miejsca a do tego w miarę bezboleśnie i szybko, ponieważ zajęło dokładnie 18 miesięcy (oczywiście dokładnie tak jak było ustalone). Przy każdej wizycie zęby są piaskowane i doprowadzane do stanu przed założeniem aparatu dzięki czemu po zdjęciu aparatu nie zaobserwowałem żadnych zmian. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam Panią Doktor. Emilian

14.10.16

Angelika Pińkowska

Moja przygoda z Panią Doktor Ślusiewicz i Ortoprotexem trwała krótko bo jedynie 1,5 roku. Nigdy nawet w najśmielszych snach nie sądziłam, że moje zęby mogą się tak zmienić a tym bardziej w tak krótkim czasie. Zawsze słyszałam jak znajomi opowiadali o długim bo czasami nawet 5/6 letnim noszeniu aparatu dlatego tak długo zwlekałam z założeniem. Na ten moment jestem ok tydzień po zdjęciu aparatu a pierwsze moje słowa po wyjściu z gabinetu: ” Wyglądają jak z katalogu!” 🙂 To była najlepsza decyzja! Szczerze polecam i obiecuję zaglądać bo zżyłam się z tym miejscem jak z rodziną 🙂

04.10.16

TC Ilkay

Od kilku lat nieustannie walczyłem z moimi zębami. Walka ta niestety nie przynosiła efektów-płytki zakładane na noc wcale nie poprawiły sytuacji. Błąkałem się po różnych gabinetach ortodontycznych, lecz widząc, że nie przynosi to żadnych skutków, zdecydowałem się na stały aparat. Właśnie wtedy trafiłem do Pani dr Ślusiewicz, która podniosła mnie na duchu i zapewniła, że nie wszystko jeszcze stracone. Wizyty u ortodonty stały się dla mnie przyjemnością. Dlaczego? Wspaniała atmosfera, miły personel i oczywiście przesympatyczna Pani Doktor, która potrafi czynić cuda. Nigdzie indziej nie znajdziecie drugiego takiego specjalisty! 😉

26.08.16

Agata Niedźwiecka-Zając

Jest to pierwsza lekarka, która na pierwszej wizycie powiedziała, że nie trzeba usuwać zębów aby rozpocząć proces leczenia. Pani Doktor to profesjonalistka w każdym calu, kompetentna i bardzo miła. Efekty procesu leczenia było widać już po pierwszym miesiącu. Cały proces leczenia trwał 18 miesięcy i efekty są rewelacyjne. Personel to kompetentne i miłe panie. Mogę polecić Ortoprotex każdemu w ciemno.

03.08.16

Jakub Drożdż

Pani Doktor Ślusiewicz to świetny specjalista. Wada zgryzu wyleczona w 13 miesięcy bez żadnych problemów. Inny lekarz chciał mi usunąć dwie czwórki i założyć aparat na 2 i pół roku. Poprosiłem siostrę aby poszukała kontaktu do lekarza, u którego kiedyś leczyła swoją wadę. Tak trafiłem do Dr Ślusiewicz i nie zawiodłem się. Widać pełen profesjonalizm i pasję w tym co robi przesympatyczna Pani Dr. Poza tym bardzo miłe Panie asystentki, którym również bardzo dziękuję za opiekę nade mną. Każdemu kto chce zadbać o piękny uśmiech gorąco polecam Panią Dr Śluciewicz i przychodnie Ortoprotex.

14.07.16

Łukasz Frankowski

Po przeczytaniu tylu świetnych opinii wybrałem dr Ślusiewicz i nie zawiodłem się! Proces leczenia przebiegł sprawnie i bez jakichkolwiek problemów typu odpadające zamki czy inne wynikające z noszenia aparatu. Moja przygoda trwała 15 miesięcy, dokładnie tyle ile było ustalone na pierwszej wizycie. Zachęcam również do wybielania i rekonturingu zębów, po nich efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania 😉

06.07.16

Michał Szarłat

Pani doktor to cudotwórczyni. Wcześniej byłem na konsultacjach u 2 ortodontów, każdy z nich stwierdził, że minimum 2 lata noszenia aparatu. Pani doktor zrobiła to w 10,5 miesiąca, nawet nie spodziewałem się takiego efektu , aż boję się pomyśleć gdybym trafił w inne ręce. Sądzę, że dla Pani Ślusiewicz im trudniejszy przypadek tym jest szczęśliwsza:). Widać u niej lata praktyki. Pani doktor wyleczyła setki przypadków i u niej słowo ‚”niemożliwe” na pewno nie istnieje. Panie asystentki pełen profesjonalizm. Każdy wie co ma robić, tam nie przypadku. Wszystko jest dokładne zaplanowane. Gorąco polecam i pozdrawiam cały zespół Ortoprotex!

03.07.16

Ola Sieradzka

Niesamowicie szybko polubiłam panią doktor Ślusiewicz oraz wszystkich pracowników przychodni Ortoprotex. Wspaniała opieka i kontakt z pacjentem. Pani doktor potrafi odstresować pacjentów swoim ciepłym uśmiechem oraz krótką rozmową. Jestem bardzo zadowolona i polecam Ortoprotex każdemu kto rozważa leczenie ortodontyczne.

01.07.16

Martyna Wojtasik

Niedawno miałam zdjęty aparat. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Jest powalający. Wszyscy mi teraz zazdroszczą. O takim uśmiechu marzyłam. Jestem również bardzo zadowolona z obsługi. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Jeżeli zdecydujecie się na piękne, lśniące i równe zęby serdecznie zapraszam na konsultację do pani doktor Ślusiewicz 🙂 Mówię wam, to będzie najlepszy wasz wybór w życiu 😀

18.06.16

Paulina Cichoń

Gorąco polecam panią doktor Ślusiewicz, pełen profesjonalizm, super podejście i kontakt z pacjenten na najwyzszym poziomie. Przed decyzja o poprawie mojego uśmiechu długo zastanawiałam się czy jest to wgl możliwe, ponieważ na konsultacjach u innych ortodontów słyszałam że niestety z moją wadą zgryzy niestety bedzie to bardzo długi okres leczenia. Po konsultacji z panią doktor która przyznała, że nie jest to prosta wada udało sie wszystko „naprawić” w nieco ponad 1,5 roku. Wizyty zawsze odbywały sie w przemiłej atmosferze. Bardzo żałuję że nie ma opcji dodawania zdjęcia bo chetnie bym sie podzieliła efektem końcowym który jest zachwycający!

17.06.16

Izabela

Witam , wszystkich którzy to czytają … Otóż Pani dr Ślusiewicz to jest najlepszy ortodonta jakiego mogłam spotkac … Leczenie przebiegalo w najlepszej atmosferze … Obecnie jestem po zdjęciu aparatu , gdy zobaczyłam efekt końcowy az łzy mi popłynęły , jestem bardzo zadowolona 🙂 Pani Asia jest Magikiem , cudowna pozytywna osoba , Ktora czyni piekne naturalne uśmiech bez sztuczności … Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie , nie traktuje nikogo przedmiotowo . Polecam wybór Pani dr , gdyż dzięki Niej zyskałam

08.06.16

Dominika

Od przeszło 10 lat jestem szczęśliwą posiadaczką zniewalającego uśmiechu, który zawdzięczam Dr Joannie Ślusiewicz i ekipie Ortoprotexu. Nosiłam aparat stosunkowo krótko – 1,5roku. Obyło się bez wyrywania zębów, mimo iż inni ortodonci byli gotowi usunąć aż 4. Po zdjęciu aparatu moje zęby były jak z reklamy. Minęło 10 lat, wyszły mi wszystkie ósemki a zęby są nadal w idealnym stanie. Mogę śmiało powiedzieć, że od chwili zakończenia leczenia perfekcyjny uśmiech jest moim największym atutem i nie ma osoby, która przeszłaby obok niego obojętnie. Od wielu lat mieszkam za granica jednak nie miałabym pomysłu żeby skorzystać z usług kogoś innego. Dr Ślusiewicz wykracza poza ramy tradycyjnej ortodoncji. Jest artysta w swojej profesji.
Podsumowując, Ortoprotex jest godny polecenia ze względu na profesjonalizm ekipy, która można obdarzyć 100% zaufaniem. Gabinet jest ekskluzywny, ekipa zaangażowana i sympatyczna, ceny adekwatne do wysokiej jakości świadczonych usług.

26.04.16

Agnieszka Ś.

Witam, niedawno zakończyłam leczenie u Pani doktor i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto pragnie mieć piękny uśmiech, udanie się do przychodni Ortoprotex do Pani dr. Joanny Ślusiewicz. Pani doktor jest przesympatyczną osobą, podchodzącą do każdego pacjenta indywidualnie i z pełnym zaangażowanie. Już na pierwszej wizycie otrzymuje się pełny i przejrzysty zakres informacji, co do przebiegu leczenia i przewidywanych skutków. Mimo, iż moja wada nie należała do najłatwiejszych aparat nosiłam zaledwie rok czasu, czego zasługą jest ogromne doświadczenie posiadane przez Panią doktor. Jeśli jeszcze raz miałabym podejmować decyzję dotyczącą wyboru przychodni ortodontycznej na pewno wybór byłyby ten sam. Jeszcze raz gorąco polecam i bardzo dziękuje Pani dr. Ślusiewicz, Pani Izie oraz całemu personelowi przychodni Ortoprotex! Pozdrawiam.

26.03.16

Anna Piecho

Pani doktor to istny Anioł! Prowadzi gabinet na najwyższym poziomie. Klient zawsze stoi na pierwszym miejscu, leczenie przebiega w przecudownej i radosnej atmosferze. Bardzo polubiłam całą ekipę, która się mną zajmowała. Z efektów leczenia jestem nawet bardziej niż zadowolona, mogę się uśmiechać z dumą. Polecam Ortoprotex każdemu, kto rozważa leczenie ortodontyczne!

22.03.16

Dawid Łoś

Przez długi czas przymierzałem się do wyleczenia wady zgryzu, którą wszyscy lekarze chcieli „wyleczyć” przez wyrwanie zęba. W końcu ktoś polecił mi dr. Ślusiewicz i jestem tej osobie wdzięczny do końca życia. Trochę obawiałem się noszenia aparatu ortodontycznego, ale nawet za długo się nim nie „nacieszyłem”, bo nosiłem go przez (dokładnie tyle, ile zaplanowała pani doktor) jedynie 12 miesięcy. Każda wizyta przebiegała we wspaniałej atmosferze, w Ortoprotexie nie ma mowy o „strachu przed dentystą”. Podczas wizyt o mój zgryz dbały także przemiłe asystentki: pani Iza i pani Ania.
Teraz mam proste, równe zęby i mogę się szczerzyć na prawo i lewo z dumą, a dr. Ślusiewicz wysłała mi nawet pamiątkę z przebiegu mojego leczenia, co automatycznie przywołało uśmiech na twarzy. Bardzo polecam Ortoprotex z najlepszą ekipą specjalistów, której przewodzi fantastyczna dr. Ślusiewicz

17.03.16

Karolina Małek

Witam. Kiedy przyszłam do ortoprotex na konsultację w sprawie aparatu ortodontycznego, byłam jeszcze trochę wystraszony i nie pewna. Za sobą miałam już wizyty u innych ortodontów, ale gdy tylko weszłam do gabinetu pani Ślusiewicz, zobaczyłam jej szeroki i ciepły uśmiech, wiedziałam, że rozpoczęcie leczenia tutaj, będzie najlepszą decyzją. Pani Asia wzbudza zaufanie i daje pewność, że wszystko ma pod kontrolą i nie ma się o co martwić.. wystarczy tylko zostawić swoje ząbki w jej rękach! Przygoda z aparatem już za mną, a ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie żałuję i uśmiechem się moim nowym, idealnym uśmiechem gdy tylko mam okazję!

10.03.16

Marcelina Statkiewicz

1,5 roku temu w końcu odważyłam się poprawić swój uśmiech. Dużo osób z mojego otoczenia polecało mi gabinet Ortoprotex. Skorzystałam z rady, zadzwoniłam, umówiłam się na pierwszą wizytę…
Jak tylko przekroczyłam próg przychodni, wiedziałam, ze dobrze trafiłam. Cała przychodnia pięknie urządzona. Personel cudowny, podchodzący z cierpliwością i uśmiechem do pacjenta.
Na pierwszej wizycie Pani dr dokładnie wytłumaczyła co mnie czeka i ile to potrwa. Minęło kilka dni od wizyty i już miałam aparat na zębach.
Na każdej wizycie Pani dr tłumaczyła, co będzie robić z moim zgryzem i w jakim celu. Po pierwszym miesiącu,patrząc w lustro, nie mogłam uwierzyć, że tak szybko zmienia się mój uśmiech. Na każdą wizytę czekałam z niecierpliwością!
Serdecznie polecam Panią dr Joannę Ślusiewicz. Piękna, uśmiechnięta, zrobi takie czary-mary z Waszymi zębami, że po ściągnięciu aparatu będziecie chcieli uśmiechać się i chodzic z lustrem wszędzie. Jeżeli chcecie mieć piękny, naturalny uśmiech i bezstresowo przejść przez etapy leczenia zgłoście się do Ortoprotexu!
Pozdrawiam!

11.02.16

Asia Zagórska

Najlepszy ortodonta pod słońcem! Leczenie trwało tylko 13 miesięcy choć patrząc na mój zgryz myślałam, że będzie to trwało min. 2 lata. Pani Joanna jest specjalistką w każdym calu, mimo, że po comiesięcznej wizycie kontrolnej nie mogłam jeść przez 3 dni to przez pozytywną atmosferę, jaką wprowadzają lekarze lubiłam tam wracać. Efekt leczenia jest oszałamiający! Nigdy nie spodziewałam się, że „kilka drucików” może tyle zmienić. Dziękuje bardzo Pani doktor, dzięki niej nie wstydzę się już uśmiechać, polecam każdemu kto szuka dobrego ortodonty.

08.01.16

Agnieszka Gajownik

Gorąco polecam dr Joannę Ślusiewicz, jej asystentki i całą przychodnię Ortoprotex dla wszystkich pragnących mieć piękne, zdrowe zęby z prawidłowym zgryzem. Mój aparat stały został zdjęty całkiem niedawno. Efekt był niesamowity. Piękne zęby jak z filmu. Wow! Tak mówiła rodzina i znajomi. A cała ortoterapia trwała kilka miesięcy, tyle ile obiecała PANI DOKTOR ŚLUSIEWICZ. Dr Ślusiewicz jest chodzącą reklamą swojej przychodni, boski uśmiech, wspaniałe podejście do pacjenta, ciepło i życzliwość. Pani doktor ma siłę zarażania ludzi optymizmem, że każdą wadę da się naprawić. Właśnie z takim wspaniałym podejściem przywitano mnie na pierwszej wizycie. Dr Ślusiewicz powiedziała mi jaki mam rodzaj wady zgryzu, jakimi metodami będzie ona korygowana i dlaczego. Cierpliwie wszystko wyjaśniła. Wizyty odbywały się w nowocześnie wyposażonych gabinetach, wszystkie niezbędne urządzenia były na miejscu, pod ręką, a czas każdej wizyty umilały mi wiadomości telewizyjne. Pełen relaks i brak stresu. Przed każdą umówioną wizytą, dzień wcześniej otrzymywałam telefon z zapytaniem czy potwierdzam wizytę. Świetna i jakże praktyczna metoda. Myślę, że jednym z kilku czynników wpływających na wspaniałą atmosferę są pięknie urządzone, wysmakowane wnętrza Ortoprotexu. Uważam, że pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało. Ja osobiście oceniam dr Joannę Ślusiewicz, jej zespół złożony z asystentek i całą przychodnię Ortoprotex na 6 (celujący) z pięcioma gwiazdkami***** 🙂 Dr Ślusiewicz jest wspaniałym lekarzem, profesjonalistą w swej dziedzinie. Ponadto jest wspaniałym człowiekiem, otwartym na innych ludzi, szczera i życzliwa. Pełna pasji w tym co robi, zaangażowana i oddana. Otoczona kompetentnym zespołem, składającym się z miłych asystentek, kompatybilnie ze sobą współpracujących. Myślę, że Pani Doktor Joanna Ślusiewicz wraz z zespołem zasłużyła na najlepszą z możliwych ocen 🙂 🙂

22.12.15

Bożena

Każdemu, kto chce cieszyć się pięknym uśmiechem polecam Panią Doktor Joannę Ślusiewicz.
Dla Pani Doktor i Jej Personelu nie ma „niemożliwego”. Każda wizyta, to profesjonalna opieka ortodontyczna, przepełniona życzliwością, nieustającym uśmiechem i dobrym słowem Pani Doktor, Pani Anny i Pani Izy.
z uszanowaniem
BS

12.11.15

Paula P.

Witam. Bardzo gorąco polecam Panią Doktor Joanne Ślusiewicz. Rewelacyjny lekarz, wielki talent, pełen profesjonalizm, przesympatyczna, wspaniała osoba. Leczenie konkretne i w miłej atmosferze, z chęcią chodziłam na każdą wizytę, wręcz nie mogłam się doczekać bo za każdym razem było widać zmiany 🙂 .
Po 20 miesiącach mimo trudnej wady zostałam właścicielką pięknego uśmiechu 😀 .
Serdecznie Pozdrawiam.
Paula

Zapraszamy. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.