s9
s17
s18
s16
slajd_x
s8
s2
s11
s7
s6
s13
s4
s12
gab_5
s5
gab_1
s30
s14
s1
s3
tartak
s19
s20
s21
s22
s23
s24
s25

Zapraszamy. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.

Bezpieczeństwo Pacjentów jest dla nas bardzo ważne

Dbając o Państwa  bezpieczeństwo informujemy, że w związku ze stanem epidemii wprowadziliśmy specjalne procedury sanitarne dla Państwa i naszego bezpieczeństwa.

Jak to wygląda w praktyce?

  1. Już przy tablicach informacyjnych, przy wejściu do naszego gabinetu, prosimy pacjentów aby zatrzymali się z zachowaniem bezpiecznego odstępu.
  2. Następnie zapraszamy pacjentów do drzwi wejściowych gdzie nasz asystentka:
  •  prosi o  wypełnienie  ankiety epidemicznej,
  •  bezdotykowo mierzy temperaturę,
  •  prosi o zdezynfekowanie rąk,
  •  pomaga w ubraniu pacjenta w kompletny zestaw ochronny: czepek, maskę,  fartuch, ochraniacze na buty i przekazuje torbę ochronną na rzeczy osobiste.
  1. Do przychodni zapraszamy jednorazowo 12-14 osób, ponieważ dysponujemy sześcioma oddzielnymi poczekalniami, gdzie pacjenci mogą zachować bezpieczny dystans.

UWAGA!

Nie zapraszamy osób towarzyszących, przy wizytach z dziećmi zalecamy rodzicom pozostanie w poczekalni dla osób oczekujących, która jest  poza przychodnią. Tutaj wymagane jest noszenie masek i rękawic jednorazowych.

Po zakończonej wizycie dziecka, jeżeli rodzic nie wszedł do części zamkniętej, lekarz lub asysta wyjdzie do rodzica w celu udzielenia informacji, a obsługa recepcji w celu ustalenia wizyty i dokonania płatności.

  1. Po zakończonej wizycie odbieramy od pacjenta rzeczy ochronne, które następnie są utylizowane.

 

Personel medyczny jest ubrany w kompletne kombinezony ochronne: maski, okulary, rękawice, ochraniacze na buty – do ubrania personelu służą dwa oddzielne pomieszczenia tzw. śluza brudna i czysta.

Każdy gabinet jest dezynfekowany po każdej wizycie pacjenta. W gabinetach, przez cały czas, pracują klimatyzatory z filtrem HEPA.

Personel nadzoruje utrzymanie  bezpiecznego dystansu w poczekalniach, a pacjenci wyznaczani są na dłuższe wizyty w celu uniknięcia tłoku.

Zapraszamy. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.

Gabinet stomatologiczny Ortoprotex, Łódź, ul. Przybyszewskiego 12